Kdo přežije - Samoa (2009) (série)

Tohle byla hra Russella Hantze. Což je plusem a zároveň minusem, této série. Nádherné zvraty, skvělé prostředí, jen ti ostatní nevýrazní hráči zamrzeli. Nejoblíbenější hráč: Russell Hantz

Kdo přežije - Tocantins (2009) (série)

Nečekaně dobrá série. Úvod mi sice přišel relativně slabší, ale náhle po sloučení obou kmenů celá série nabrala spád a všechny nitky hlavních hráčů této série začaly pomalu proplétat až do skvělého finále. Rozhodně série velkých hráčů a skvělých podrazů na další úžasné lokaci. A Coach je kapitola sama pro sebe Nejoblíbenější hráči: Stephen, JT, Tyson

Kdo přežije - Gabon (2008) (série)

Hlavním tahákem této řady je definitivně výběr lokace. Pravděpodobně na krásnějším místě se žádná série asi dosud neodehrála (snad Čína by možná mohla trochu konkurovat) a sní spojené originální soutěže. Výběr soutěžících taková klasická směska našli se favoriti, našli se dost nesympatičtí hráči. Z počátku mi se mi v hlavě vytanuly vzpomínky na dosti zlé Thajsko, ale naštěstí se série postupně celkem zvedla a celkově ukázala poměrně slušnou hru Oblíbení hráči: Ace, Ken

Kdo přežije - Perlové ostrovy (2003) (série)

Pirátsky laděná série, plná podrazů a skvělých zvratů. No a ačkoliv mě osobně celkově tolik nezaujali soutěžící, kvůli "fenoménu" jménem Jonny Fairplay (a jeho babičce) to stálo za to vidět. Nejoblíbenější hráči: Jonny Fairplay, Burton

Kdo přežije - Mikronésie (2008) (série)

Po právu označeno jako jedna z nejlepších sérií vůbec. Tolik blindsidů a zvratů, že z toho oči přecházeli a tak snad jediné co opravdu zamrzelo bylo zranění jednoho jistého hráče, který musel následně opustit soutěž dříve než bylo zdrávo.nejoblíbenější hráči: Jonathan, Parvati, Amanda

Hellraiser II: Svázaný s peklem (1988)

Hodně slušné pokračování. Minimálně to nebylo téměř doslovné opakování toho, co jsme viděli už během první části, jak bývá u některých sequelů zvykem. I když je pravda, že ty scény opakující děj z minula trochu otravovaly. Ze všeho nejlepší mi asi přišly scény z labyrintu, který vypadal vážně úchvatně. Trochu zamrzí, že to jak naložili s Cenobity samotnými, trochu zkazilo jejich zajímavost.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

První půlka se dlouho rozbíhala a popravě mě to pořádně začalo bavit až někdy během scén ve vlaku. Přesto hodně oceňuji finále. Bál jsme se akčního souboje a dostalo se mi nikterak akčního souboje dvou myslí. Jinak celkově Harris jako Moriarty příjemné překvapení.

Kdo přežije - Čína (2007) (série)

Hodně kvalitní série v nádherném Čínském prostředí a jak už bylo mnohokrát řečeno i se skvělým výběrem hráčů. Byly tu ty správné rozepře, nesmírně originální soutěže, nečekaná vyhození a především skvělá dvojice taktiků. Pro mě rozhodně kvalitní série. oblíbení hráči: Amanda, Todd, P.G.

Kdo přežije - Fidži (2007) (série)

Myslím si, že v podstatě to rozdělení bohatý/chudý byl celkem dobrý nápad, kterému ale chyběl trochu lepší koncept (třeba častěji rozhazovat kmeny). Takže byla pak první část relativně monotónní co se soutěží týče. Hlavní tahák bych viděl hlavně ve vážně povedených kmenových radách a celkově část po sloučení měla neskutečný spád. Podle mě dost podceňovaná série. Oblíbení hráči: Yau-Man, Earl

Vesmírná bitva (1959)

Americký název: Battle in Outer Space. Součást tvz. "Toho´s space opera trilogy"(další filmy The Mysterian (1957) a Gorath(1962)), kde svět obvykle čelí útokům z vesmíru. Tentokrát to jde o útok rasy z planety Natal, kteří si vybudovali základnu na Měsíci. A samozřejmě, krom klasické destrukce přijde věc i na nějaké to vymývání mozků, hrdinskou oběť, super-laser a vážně povedené vesmírné souboje. Rozhodně nemůžu tvrdit, že bych se u toho (úmyslně/neúmyslně) nebavil