Tenkrát v Americe (1984)

229 minut je hodně, je to i dost na to aby se odvyprávěly ve třech časových úsecích osudy pěti až sedmi lidí. Místy chyběla dynamika. Bohužel není to takové terno jako Kmotr či jiné filmy. Herci ale super, hudba dokonalá, výprava bez chyb....režie meh. Tenkrát na západě si pomalé atmosférické vyprávění tak nějak umí prodat lépe.

Céline Dion: Ashes (2018) (hudební videoklip)

Awesomeness !!! Kam se sere Titanic :-D Člověk by v kině upustil slzu... Long live Canada!!!

Pokoj (2003)

Při prvním zhlédnutí jsem se docela dost bavil, zejména s ohledem na trailery propírané scény z Disaster artist. Byl to jasný odpad. Druhé shlédnutí nutné potom co jsem viděl Disaster artist mne bavilo víc než většina filmů letošního roku. Takže ****. Opravdu film tak špatný, až je dobrý.

Kadeřnictví - Je mladší milenec lepší? (2018) (epizoda) odpad!

V práci jsem si dřív Stream pouštěl a na některé pořady se těšil. Teď jsem to po měsíci zase pustil v práci abych si nakoukal Odvážné palce a zobrazila se reklama na tenhle shit. Opravdu tomu nedávejte ani šanci. 6 minut se táhne jak tejden, všichni do jednoho totální demence, dialogy o hovně, nevtipný a vypadá to jak srance co člověk najde v šest odpoledne v televizi, než to stihne přepnout na youtube. Konec Streamu.

Avengers: Infinity War (2018)

Snad první Marvelovka u které mi naskočila husí kůže a to dokonce opakovaně. Superhrdinové mají skvělé nástupy na scénu. Vše se poměrně sympaticky a nenuceně propojilo. Záporák jakého jsme dlouho neviděli. Není toho mnoho co by šlo vytrknout. Asi nejlepší Marvelovka od Disneyho, a opravdu první suprová od druhého Capa. Závěr docela nasere, ale tak uvidíme co přinese pokračování.

Aféra - Série 3 (2016) (série)

Po dlouhé pauze dokoukám třetí sérii (už ne s mojí partnerkou, kterou rozhodnutí postav štvalo) a oni oznámí další sezónu? Ach jo... Zase na to budu koukat sám, ale vidět to prostě musím. Postavy jsou skvěle nakástované a dialogy často absolutní strop. Třetí sezóna je už dost komplikovaná a vyprávění z více pohledů tu už nefunguje tak skvěle jako v prvních dvou sériích, ale tenhle seriál je pro fandy komplikovaných vztahů stále výživný. Mám teorii : Postavy se chovají nelogicky, aby člověk si dosadil to jak by jednal sám a nakonec si přesto postavy dojdou do toho bodu, kam mají, nebýt "těch afér". Konec třetí série se tvářil jako konec absolutní, ale ještě mi řada věcí chyběla, takže letos zase ahoj u Aféry.

Black Panther (2018)

Další MCU super polished nuda. Postavy jsou sympatické, vypadalo to i dobře, ale je to opět rychlokvaška. Prostě : Když Marvel, tak od Foxů!

Dokonalá loupež (2018)

The Heat 2.0? Hahaha.... To ani v křeči. Butler se nás snaží přesvědčit, že dvacet kilo nadváhy je stejně dobrý jako dvacet kilo svalů a v close-upu vypadá jak líp ostříhanej Troška. K tomu všemu jeho postava je arogantní sebestřednej beozhlednej zmrd. Má to opravdu těžký si diváka získat. Pablo Schreiber tradičně jede ultradrsoně jak má bejt. Bitva dvou jakoby stejně vyvážených stran tedy ve výsledku neni nezajímavá, ale rozhodně nestrhne. Finále moc nenadchne a přestože dojde na malá překvapení je vám výsledek vlastně ukradený, protože vám na postavách vlastně nesejde. Proč obsazovat zpěváka co neumí mluvit mi taky hlava nebere. Prostě rádoby drsný thriller co na jedno shlédnutí pobaví. Jako fanda žánru přidávám jednu hvězdu navíc.

Bradův život (2017)

Myšlenky hlavního hrdiny jsou napsány dost ze života a ačkoliv je vývoj předem očekávaný a milionkrát viděný přesto mne vhled do vnitřních monologů Stillerovo postavy bavil. Ostatní postavy moc prostoru nedostali, ale to ani tak nevadilo.

Coco (2017)

Viděno sice v letadle ale kromě hezké animace a grafiky je to banální až hloupé. Vedle V hlavě dost neoriginální. Vlastně je to asi tak primitivní jak Flashdance ale ten byl alespoň sexy.