Deníček moderního fotra (2021) odpad!

Ha ha, chlap sam doma s ditetem neumi zapnout pracku. Tak neotrele a originalni. To bylo tak zertovne, pokalel jsem se smichy!

Resurrection (2022) odpad!

Dalsi z filmu, ktery by mel byt oznacen nalepkou SLEDOVAT POUZE POD VLIVEM HALUCINOGENU. To je ted nejaka moda, tocit tyhle veci. A dalsi trend, tentokrat tady na CSFD - kdyz koukam na nejakou picovinu, absolutne nechapu, o cem to je - tak napisu, ze je to pro mensinovy publikum, abych vypadal chytre 🤡🤡🤡

Frost (2022) odpad!

Ty kravo :-))) Proklikal jsem se ke konci, protoze na tu kreaturu se fakt nedalo divat. Naprostej bizar, i kdyz asi nechtene. Panoptikalni herecke vykony a technicka stranka me prenesly zpatky do detstvi :-)) A to finale ... mentalni retardace scenaristy musi byt opravdu znacna 😂

Gangs of London - Episode 4 (2022) (epizoda)

Tolik lidskyho odpadu jsem naposled videl v Dogs Of Berlin 🤡 Vynikajici epizoda!

Hjemsøkt (2017)

Z klimbani me sem tam vyrusily zvukove naprosto prepalene lekacky. Cili o hovne.

1899 (2022) (seriál)

Prvni dva tri dily byly jeste relativne koukatelny. Potom se to zvrhlo v esenci vseho, co nesnasim na dnesnim Netlfixu. Tvurci Dark (seriál) (2017) holt ukazali, ze jim to uz taky mysli politicky.

Gumy (2022) (seriál)

Hodne velky prekvapeni. Cekal jsem nesmysl, ale naopak jsem se kralovsky bavil. Krajco jede neskutecny bomby, Svehlik v atypicke roli jakbysmet a Simcik tohle duo absolutnich retardu precizne doplnuje. Casting se fakt povedl!

Úsměv (2022)

Zacatek vypadal solidne, ale pak to slo cely do prdele. Tragickej casting, hlavne to ujeceny koste v hlavni roli, to se nedalo. Propadak.

Candy: Smrt v Texasu (2022) (seriál)

Prijemny prekvapko! Spis psychologicka vec, ovsem posledni dil i celkem solidni brutalita. Jessica Biel fenomenalni vykon, prijde mi cimdal lepsi. Celkove vyborni herci a Timberlake jako zastupce serifa fakt k nepoznani.

Šťastně až do smrti (2022)

Chvilemi skoro jak od Hitchcocka! Moc dobre natocena danska jednohubka s vynikajici Sonjou Richter.

Časové pásmo bylo změněno