Saw 5 (2008)

Kdy už se tenhle brak přestane točit? Hrůzu mě to nenahání ani v nejmenším a při některých scénách se spíš musím smát. Vždy si říkám, že pokračování už nemusím vidět a přesto se nechám zlákat. Pak se koušu nudou a nadávám, proč se na to zase dívám. Neustále dokola to samé.

Výměna (2008)

Nejlepší film s Angelinou Jolie a to nejsem její fanoušek. Ani jsem nečekal, že to bude tak dobré, hned od začátku mě to vtáhlo do děje a už nepustilo. Čekal jsem úplně něco jiného. Opravdu silný snímek na který se rád znovu podívám a podle skutečné události.

Msta přichází z močálu (1982)

Kdysi dávno jsem to měl na VHS a tehdy v době komunistických hovadin se mi to líbilo. Dnes už bych dal odpad. Z nostalgie 2*

Andělé a démoni (2009)

Mnohem lepší než Šifra, ale kniha je kniha.Kdybych ji nečetl,tak za 5*.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Jsem si téměř jistý, že na tenhle film jsem už hodnotil a komentoval, tak kam se to podělo? Možná jsem udělal chybu a nepotvrdil to, tak ještě jednou a zkráceně: film se mi líbil proto, že jsem četl knihu, ti, co knihu nečetli, musejí v tom mít docela chaos.Hodně zkrácené.

Román pro ženy (2004)

Výborný český film, který jsem zapomněl ohodnotit, tak to hned napravuji. Nádhérná hlavní představitelka a skvělé písničky. Taková pohádka pro ženy.

Tři dny Kondora (1975)

Kvalitní thriller s nádhernou Faye Dunawayovou a velmi otřesnou hudbou. Film mého mládí. Kniha je ovšem jako vždy mnohem lepší.

Nápoj lásky č. 9 (1992) odpad!

Pouštěli to v autobuse, jinak bych se na takovou trapnost nedíval.

Natěrač (2008) (TV film)

Jako hra velice dobré, dlouho jsem nic podobného v tv neviděl. Bavilo mě to od začátku do konce.

Kvaska (2007) odpad!

Landu mám rád, ale tohle byla totální nudná konina. Z filmu mě nejvíc utkvěly v paměti modré dveře s kulatými červenými skly.