Dobrá manželka (2009) (seriál)

Výborný seriál, jehož kvalita se s každou další sérií zvyšuje. Postavy jsou zajímavé a skvěle zahrané a děj nádherně propojuje právnictví, politika i rodinné, přátelské a milostné vztahy. Těžko něco vytknout.

Grace, kněžna monacká (2014)

Trivia: Buď má Eric Gautier fetiš na obličej naší drahé Nicole, nebo ten film sponzorovala firma, kam si Nicol chodí pro botox.

Transcendence (2014)

Po skončení filmu jsem měla značně rozpačité pocity. Prostě se mi nechtělo věřit, že ten film, na který jsem se tak dlouho těšila, by opravdu mohl být tak pitomý.

Noe (2014)

Kéž by tohle byl propadák a Darrenovi tak na příští film výrazně zkrouhli rozpočet...

86. Annual Academy Awards (2014) (pořad)

"No, Ellen, my víme, že jsi jako vtipná a všechno, ale víš co.. tohle jsou prostě Oscaři. My jako chceme, aby to bylo co nejvíc, jak se říká "cool", ale kdybys to mohla trošku krotit, žádný vysavače a nic moc šílenýho, fakt bychom to ocenili. Víš co, přece jen jsou to Oscaři a chtělo by to nějakou úroveň, rozumíš, úctu a pokoru. Výsledky už máme tam, kde jsme chtěli, tam nebude žádný překvapení, tak drž partu, jo?"

Zlatý Glóbus 2014 (2014) (pořad)

Ještě že přišla opilá Emma, takže jsme se i pobavili :)

Nymfomanka, část II. (2013)

Part II a já jsme se minuly asi jako se (intelektuálně) míjela Joe se Seligmanem.