Pátek třináctého 2 (1981)

Druhý díl je lepší, než ten první. Opět mě zamrzel delší začátek. Ale tento druhý díl je zábavnější, krvavější a rychleji uteče. 65%

Pátek třináctého (1980)

Nebylo to špatné, stopáž vyhovující, zamrzí delší začátek. 60%

Vřískot (1996)

Můj nejoblíbenější horor. Napínavý, krvavý, prostě své co k hororu patří! 100%

Očista: Volební rok (2016)

Už jsem to s touto hororovou sérii pomalu vzdával, ale teď přišel třetí díl! Postavy byly sympatické, bylo to dobře natočené a přestřelka v kostele byla skvělá. 70%

Očista: Anarchie (2014)

Ostatním se líbil více druhý díl, než první, ale já to má přesně naopak. Nebavilo mě to, ani děj mi nepřišel nijak moc zajímavý. Dám šanci ještě dalším dílům, ale zatím je tato hororová série poněkud zklamáním. 40%

Očista (2013)

Žádná sláva, nebylo to špatné, ale čekal jsem sice více. Nápad je dobrý, avšak zpracování tolik ne. 50%

Nikdo nevyvázne živý (2021)

Ze začátku to vypadalo nadějně, ale sakra vůbec nic se tam nedělo. A ten konec? Hroznej shit. 3/10

Máš někoho doma (2021)

Nechápu tak nízké hodnocení, však to byl průměrný slasher. Sice tam bylo pár nelogických věci, ale marně vzpomínám na film, kde se nelogické věci neobjevily. Celkově tedy tak 6,2/10

The Mortuary Collection (2019)

Bohužel, celkově docela zklamání. 1. Příběh: 5/10 2. Příběh: 4/10 3. Příběh: 5/10 4. Příběh: 9/10 Až čtvrtý díl ukázal jak by to mohlo fungovat, aby to byl perfektní hororový zážitek. No a každopádně samotný konec filmu je podle mě také dost povedený tak na: 8/10. Celkově tedy 62%

Loki - Season 1 (2021) (série)

Docela povedený seriál, bohužel některé díly jsou docela dost nudné, jako například ten poslední.