Upgrade (2018)

Vytuněný Terminátor, co potkal nahláškovaného Johna Wicka s luxusním mindfuckem na konci. Esence akčňáků s místy vydojeným eRkem až na dřeň, co operuje i s chytrým scénářem. Jen ten nešťastně vybraný hlavní hrdina, který je hrozně nesympatický a pořád mi připomíná Toma Hardyho. Důkaz, že i s budgetem 5M lze udělat sakra velké divadýlko. A nemusíte používat ani tunu CGI. 80%

(K)lamač srdcí (2010)

Vtipná a nápaditá komedie s romantickou zápletkou. Vlastně je to tady všechno tak strašně feel positive, až se mi z toho dělají chvílemi i pupínky, ale na druhou stranu si říkám proč ne. Jednou za uherskej rok je potřeba si dát takový slaďárny, který jsou vtipný. 72%

Ghost Stories (2017)

Já bych snad radši ten film bez závěrečného mindfucku. Prostě se nějak držet v zajetých klišé mantinelech. Postrašit bububarákem, bubákem v lese a poltergeistem ve vile. Takhle to vlastně na konci vychází, že to není vůbec horor, ale spíš jakýsi pseudo psychedelický thriller. Nejlepší byl rozhodně druhý příběh s chlapcem, který je doopravdy strašidelný, a chlapec hraje bez výjimky naprosto luxusně. Jinak spíš za mě hororové zklamání. 55%

Úžasňákovi (2004)

Nahláškovaná jízda světem superhrdinů, která není vůbec pro malá děcka, nýbrž spíš zábavnou podívanou pro ty věkem odrostlejší. Vtipné odkazy na různé filmové ikonické scény potěší, a vůbec ten celý look, kdy se pořád něco děje a nestačí vás nudit. I přesto všechno to dneska není za plnou palbu, protože mi přijde, že ten Nemo nebo Toy Story jsou prostě lepší. Sorry Pixare, ale ne všechno, co děláš, musí být zákonitě nejlepší. 82% P.S.: Edna Módní alias v dabingu Jiří Strach, luxus! :-)

Expanze (2015) (seriál)

Od space opery aka " Hra o trůny ve vesmíru" až k velkolepému sci-fi dobrodružství, které The Expanse pasují na sci-fi událost tohoto desetiletí. Těšeníčko na čtvrtou řadu! 1.sezona: 80%, 2.sezona: 85%, 3.sezona: 90%

Lotrando a Zubejda (1996)

Po dlouhé době jsem pohádku zase shlédnul a musím jít s hodnocením nahoru. Výtečné hlášky a typická svěrákovina z filmu sálá. A navíc pak Jim se stalo něco překrásného jako milý bonus. 88%

Duch (1990)

Bláznivě ujetá Whoopi. Jinak uslazená esence 80tkových romanťáren se skvělým Swayzeem. 80%

Ant-Man a Wasp (2018)

Zábavná rodinná taškařice, ve které nejde o půlku vesmíru, ale jen o obyčejný vynález. Závěrečná půl hodina super cool. Předtím trochu plácání holé slámy. Nejlepší scéna roku? Sérum pravdy. 75%

Rampage Ničitelé (2018)

Výplachovka mozku pro milovníky CGIčkové destrukce měst, baráčků, panďuláků, bombardérů B2 a chlupatých a kostěných potvor. Je to strašně střelené, přepálené, ale překvapivě zábavné. Dwayne si dává pár zabijáckých hlášek a celé osazení včetně TWD - Negana Jeffrey Dean Morgana velmi sympatické. Esence definice popcornovek zabalené v blyštivém 120 megovém pozlátku. Done! 65 %

Westworld - Pasažéři (2018) (epizoda)

Už trochu moc překombinovaný konec. Jinak režijně šlape vše bez problémů, nicméně mám takovou pachuť na patře, která ukazuje, jak moc je druhá série slabším odvarem té první... 80%