Kurýr (2002)

Dobré akční scény, jinak nuda a naprosto bez děje

Anglické jahody (2008)

Vopruz a ubíjející nuda. Hlavní zápletka s milenci je opravdu otřesná, vedlejší zápletka s rodinou pořád jen kouřící a chlastající jakbysmet. Aspon ten Rus, i když stejně nic moc...Písničky ušly, škoda neustálého kolovrátku. Drho, zase jdi pokračovat s VKVčkama...

Šarlotina pavučinka (2006)

Standartní zábavička pro děcka. Nás dospělé brzy začnou nudit jak zvířata, tak Dakota. Čekal jsem nějaké ty vtípky od zvířat, ale většinou to byly jenom tlachy bez špetky nápadu. Ale efekty a triky se docela povedly, také co od Paramountu čekat, a Šarlotu si prostě nejde zamilovat. A plus českému dabingu - Nela Boudová dabuje většinou Julii Roberts a tak promlouvala i pavoučici.

Andělé a démoni (2009)

Rozhodně lepší než jednička. A to znovu připomínám, že knižní předlohu jsem nečetl a číst nebudu. A tak jako diváka knihou neposkvrněného mohu s klidem říct, že se mi to líbilo. Sáhodlouhé kecy o ničem z jedničky se docela redukovaly, i když uplně nezmizely, přibyla akce a napětí a sci-fi zápletka s efektním výbuchem na konci. Výkony Hankse standartní, Zurer mu zdatně sekunduje a Ewan opět potvrzuje, že se umí pohybovat jak ve světě drog, vesmírných lodí i v kněžském rouchu. Na to, že jsem od filmu nic nečekal, jsem se slušně zabavil a to se musí náležitě ocenit slabšími čtyřmi hvězdami. Howard potvrzuje stoupající tendenci. Jen tak dál

Big Brother (2005) (pořad) odpad!

No tak tohle bylo prostě něco. Nova do toho střelila šílený miliony, a pak zaplakala nad výdělkem. Spolek vygumovaných dementů, kteří buď byli prostituky nebo pornoherci /herečky (ale Sylva s kulmou se mi líbila :-D )nebo namakaní ne-intelektuálové. Kdo se na to mohl probůh dívat??? Já maximálně na Sylvu. A to ještě na internetu :-D

Tenká červená linie (1998)

strašlivě roztahaný film, mít kratší délku, jenom by to filmu prospělo.ale jinak moc fajn film, se skvělými hereckými výkony, kamerou i střihem. škoda té rozvláčnosti

Proroctví (2009)

Jsem někde na pomezí. Kdyby filmu zůstala ona mrazivá a hustá atmosféra neznáma a tajemna, snad by to nebylo až tak divné. Dokonce jsem byl ochotný tolerovat americký konec, ale takovýhle konec, který nám ukázali, mě totálně odrovnal. Cage sice zezačátku vpohodě, ale pak to začne. No, každopádně po dlouhé době jsme měli možnost vidět, jak vypadá totální armagedon naší krásné planetky. A ta křesťanská symbolika? Kdo jí neviděl, tak je slepý. Efekty super, kamera super,ale proč mám po shlednutí takový zvláštní pocit? Stále nevím. 3 nebo 4 hvězdy?Ale jo, za tu scénu s padajícím letadlem čtyři hvězdy, protože takovéhle mrazení v zádech jsem při sledování filmu snad ještě nikdy neměl.

Dračí příběh (2008) (TV film)

Chjoo, to snad ne. A to zpočátku vypadalo slibně, navíc podpořeno Gimlim. Bohužel zbytek filmu byl patos bez ladu a skladu. Hlavní postavy zběsile jezdily sem a tam, někdo někoho zabil, či zradil, do toho neustále řvali draci, mno teda přetrpěl jsem to s největším sebezapřením. Výsledek spíš než film představoval obrovské technologické demo, které snad mělo demonstrovat, že i televizní produkce zvládne triky hodné Hollywoodu. Bitky draků (rejnoků) vypadaly docela efektně, ale když na to člověk čumí půlku filmu, tak se toho brzy přejí.Mno, pokud je vám tak šest a méně, myslím, že si utrhnete radostí všechny končetiny. Pro zbytek obyvatel je to nuda s předvídatelným dějem a nesympatickým hlavním hrdinou.

Next (2007)

Nebylo to špatné, ale na můj vkus příliš krátké ale nápad s viděním do budoucnosti mě zaujal. Bohužel film tratí zejména kvůli konci, který mi přišel prostě uříznutý. Nápad se mohl dotáhnout do konce. Efekty nic moc, Cage válí jak za časů Con Air, ale to je tak všechno. Jako romantická slaďárna pro večer strávený s drahou polovičkou ideální, ale jako akční nářez s trochou sci-fi to zrovna moc nevyznělo. 65%

G. I. Joe (2009)

Ano, je to neskutečně blbé, ano je to scénáristicky naprosto tupé a zhovadilostí se zde objevuje více než dost, ale uplně nejhorší na tom je, že jsem se královsky bavil. A to po celou dobu filmu, což se mi třeba u konkurečního (i když vlastně od jednoho studia) rádobyskvěléhoapřemachrovaného kousku Transformers 2 nestalo. Je to opravdu moc špatný film, až je geniálně skvělý. Proto pokud si chcete užít nic než popkornovou zábavu, totálně, ale skutečně totálně vypnout mozek (raději ho nechte doma), vychutnat si spoustu výbuchů, mraky efektů a tuny hlášek, jděte na G.I. Joe, ze kterých budete mít radost. Výbuchy smíchu jsem měl dva - první hláška: ŘÍKEJTE MI KOMANDÉR a druhá hláška: McCane (ten záporák) je Skot, takže to letadlo poslouchá příkazy v keltštině. :-D Dokonaléé, já chci ještěéé. P.S. Pařížané si asi oblíbili Pilsner Urquell :) P.P.S. Spolu se Star Trekem a Drag Me To Hell zatím nejlepší kousky letošního roku! UPDATE: Zvyšuji hodnocení na pět hvězd. Tohle je prostě jízda na kterou musíte jít!

Časové pásmo bylo změněno