Nezměrnost noci (2019)

Extrémně znepokojivý film, který za extra málo peněz dokáže extra vyděsit. Opět platí nepsané pravidlo žánru, že nejvíc se bojíte toho, co nevidíte a dostáváte toho jen po střípkách. Tohle je mnohem lepší než když vidíte bubáka lítat v bububaráku. Protože tady něco je, ale nevíte kde a co to vlastně je. Zvuková složka filmu dodá půlku atmosféry. Rozhodně doporučuju. Jen škoda toho podivně rozplazeného konce. 80%

Star Trek: Discovery - Naděje nebyla zbytečná, 2. část (2021) (epizoda)

Turbovýtah letí asi milion kilometrů daleko. A spousta dalších kundovin. Nejlepší na tom byla vlastně ta závěrečná znělka. Burnam dneska skoro neplakala... A jinak celá třetí série je totální shit...

Smrt do roku 2020 (2020) (TV film)

Zbytečně moc Ameriky, jinak pár velmi vtipných hlášek. 65%

Rohy (2013)

Řádně divný bizár, který během pár minut zkombinuje hutné rodinné drama s hodně ale hodně ujetou komedií plnou prcání, gayů, koz a ustřelených hlav. Konec teda hypermegadivnej, Radcliffe se snaží odškatulkovat se z ranku "ten roztomilej kouzelníček" a zařadit se do ranku "šukač, chlastač a hulič". No, jde to, ale ztuha a místy dost křečovitě. Záporák je jasnej hned od doby, kdy narostou rohy. Jako, zase ten typ filmu, který vás spíš nasere, než uspokojí. 60%

Wonder Woman 1984 (2020)

Stráááášně dlouhej film. Naštěstí to docela rychle odsýpá. Přesto se nemůžu ubránit pocitu, že to všechno bylo strašně těžkopádné. Dialogy, triky, akce. Všechno tak prostě nutně na povel. Žádná lehkost, komediální část tu táhne jen Pine. Zbytek herců je přinejlepším průměrných a to včetně neskutečně přehrávajícího Pascala (o bože, jak to, že v Mandalorianovi v těch pár sekundách, co neměl helmu, vypadal stokrát líp než tady?). Jenkins prostě neumí blockbustery a to se mi tu opět potvrdilo. Ani ta hudba od prověřeného Zimmera mi tu nějak nepasovala. Prostě strašně zbytečný blockbuster. 55%

3Bobule (2020)

Jo, ukamenujte mě tu místní filmová elito, ale já automaticky přihazuju jednu hvězdu za tu neuvěřitelně kýčovitou reklamu na kraj, který je pro mě asi TOP místo v ČR. Jasně, celé je to strašně plytké, ale vlastně mě to tento den strašně zvedlo náladu, takže jsem se na hodinu a půl věnoval krásám Jižní Moravy, kde se odehrávala vlastně fajn komedie prosycená kvasinkama a sluníčkem. 75%

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Průměrná pohádka. Spousta milých narážek na astronomické objekty. Pohádka zůstala v průměru, který na Štědrý večer patří. Neurazila, výrazně nenadchla. Fajnový úchyl Sokol a zlá Geislerová. Zbytek toporný. Triky ucházející. 55%

Půlnoční nebe (2020)

Skvělá práce na umírající Zemi - Clooney má sakra obří charakter a spolu s Iris utvořili tandem, který byl nosníkem filmu. Zato ve vesmíru je to totální nuda a na konci to všechno vyšumí do ztracena. Vizuální lahůdka s nudným scénářem a vlastně i zbytkem děje. Kdyby do toho netahali ten vesmír, mohlo z toho být skvělé polární drámo na umírající Zemi. Zbytečná vesmírná část. 45%

Řbitov zviřátek (2019)

Totální nuda, kde nefunguje ani napětí, ani lekačky, ani atmosféra, ani herci. Snad jen ta kotěta byla moc fajnová. Filmové peklo roku 2020! Od odpadu to zachránily jen fajnové masky a ... ta kočička. 20% a už dlouho jsem se u hororu natož u filmu tak strašně nenudil.