PKD

PKD

Michal Slatina

okres Brno
Člověk,vytržený ze svého času. Měl jsem se narodit v 19.st.

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 36 48
    • 3.6.2020  22:40

Moc jsem se nasmál. Volební očerňovací praktiky, jako živé.;-) A special quest star....švitorka, švitořící toustovač, mě připravil opět, záchvaty smíchu. Musím si rychle pustiti ten původní díl.;-)))

• 3.6.2020  22:14

Dokonalé zakončení série. Jen nechápu, proč ty skoky mezi realitami, začaly až 7min. před koncem?:( Tolik vzpomínek. Obří krysa byla neskutečná, byť trochu děsivá. Taky bych tam kvůli ní, nezůstal.:) Ovšem, to pohnuté vzdychnutí od diváků, když se objevil Holly (stáří už bylo viděti) a zvláště pak stará/původní kajuta z 1.s., v podstatě beze změny...to za to stálo. Kruci, já bych tomu věnoval aspoň 80% děje a ne jen 11%.

• 3.6.2020  22:08

Tento a posl. díl, hravě předčí zbytek. Perfektní sonda do naší, vyprázdněné, elektronické doby, plné různých aplikací a jiných nezbytných online sraček.

• 3.6.2020  22:05

Růžovofilaový policajt je něco tak nepopsatelného, že nemám slov. Buď je to geniální, nebo na poblití.:) Naprostý vrchol jsou ovšem, neustálé upřednostňování záchrany planety Rimmer od Rimmera, hahaha!! To jsem nemohl.:)))))

• 3.6.2020  22:00

Kocour jako android...velmi bizarní. :-/

• 3.6.2020  20:47

Dosti dobré. Jsem rád, že se zanechali pro mě zásadní části, včetně linky s Lanterny. To nemá chybu. Sice mi vadí, že autoři vyhodili ten vskutku originální konec, ale zase scéna s osvobozením gulagu a Světlana/Lana byl/je, velmi emotivní, tudíž supr. Komentovati změnu u postavy agenta Olsena, je bezpředmětné, ovšem jestli to vleze i do comicsů, tak je konec planety. I bez Brainiaca. Smrt Josifa Vissarionoviče ´Koby´ Džugašviliho Stalina (kterému se přezdívalo Muž z Oceli, chápete tu narážku?:) a Batman, nezapomenutelné. Názor Lois, co si myslí o běžném rodinném životě včetně dětí...nevyčíslitelné.;-) Atd. Atd.

• 2.6.2020  12:07

Rimmer...,,To je naposledy, co jsem uvěřil, psychopatovi´´. :)))))))))))))))))))))))))

• 2.6.2020  08:41

Grrrr! Oblíbenec honajz2 to tedy vystihl i za mne. ;-) Zvláště s tím negrem. To jsem vypískl nadšením. Sám jsem na to kókal, jak péro z gauče. WTF výraz, to ani zdaleka nevystihuje. Souč. filmografie je fakt na palici v těchto věcech. Sám se divím, že v geniálním Černobylu, nebyly všichni černí, šikmoocí apod. Já jen za sebe, že.....pro mě silné 3.5 s tím, že II. mohlo se jednati o herecký koncert Sophie Lillis a borgské královny aka Alice Krige, ale zůstalo to (škoda!) na půl cesty. Absolutně se shoduji s drtivou většinou recenzentů, že vizuál, kamera a z toho potažmo...vyplývající atmosféra aka atmosférique (nejsilnější zbraň tohoto snímku) jsou TOP. Velmi zajímavé bylo po dlouhé době, viděti naturalistickou scénu až po hodině! děje (nevím, zda je to zapříčiněno rozpočtem či vizí režiséra) a pak je tam ještě 1 a to je vše. Odvážné. V dnešní době. No, mě to prostě udělalo radost, že film za 5miliónů, se zaplatí a ještě vydělá dalších 16m. To není zlé. Že by ta dnešní zfamfrnělá doba, ještě nebyla zcela nakažena comicsovými apod. tupými trháky, pardon hezky česky...blockbustery? Možná že to má svůj důvod, ale občas jsem si během děje (jo, je tam) vzpoměl na Davida Lynche, kterému by se tohle mohlo líbiti.;-) Osobně jsem si to překřtil na INLAND EMPIRE v lesích, potažmo v budově.:) Ano, je mi naprosto jasné, proč to ani nešlo v našich kinech. Kdo by taky na to (krom mě a dalších 5 lidí) asi tak šel??? Haha. P.s. jsem rád, za konec, i když já osobně....bych ho ještě o pár minut prodloužil, čili rozvedl. Ke konci jsem se totiž bál, že to skončí tak nějak nijak, ale naštěstí se tak nestalo. Dle mého. Byť je faktem, že já jsem měl konec vymyšlen už 15min. před závěrem. Hihi, to už se mi dlouho nestalo. Zkrátka, abych to neokecával a nevykecával se tady zbytečně....jsem rád, že ještě dnes jsou takové nenápadné, přesto svým způsobem silné, filmíky. Jo a můj milášek...francouz Robin Coudert (čsfd se asi stydí zde na jeho profilu uvésti jeho plné jméno, ukázka vysoké profesionální úrovně) aka Rob, po brilantním score k Maniac 2012, opět nezklamal. Byť II. na plné koule to taky nerozjel. V každém př., u takovýchto atmosférických záležitostí, opět někdo logicky pochopil, že sem patří dark ambient score type a ne nějaké rádoby strašidlácké hrátky s orchestrem. Carpenter, Rob a Cliff Martinez... ví. Proto důrazně doporučuji ost maniakům a jiným akům ost, páč v samotném filmu je ta music tak nenápadná (což není míněno jako výtka), že by bylo škoda, příjíti o plný psychedelický zážitek alá houbičky, checht, který trvá pouhých (grrrr! II.) 39min.:( Pozn. mrkněte na obal ost. Stojí fakt za to! Krom svátečních či sezónních satanistů, to jisté skupiny lidí...jistě pochopí.;-) Zdejších současných 49% je opět dokonalou ukázkou, úrovně čsfd. To zdejší procenta apod., ještě někdo bere vážně???? Malá architektonická pozn. na závěr (pokud ještě nepřipíši 20 dalších věcí,checht II.), ale ten dům žůžové paní čarodějnice, co fakt jí děti (bůh/satan jí žehnej), nevypadá jako ze 16.st. ale spíše z 21. ;-)

• 1.6.2020  15:15
    Star Wars: Síly osudu (TV seriál) (2017)

6x Ahsoka, 2x Jyn Erso, něco s Rey a 1x ta blbá, tlustá a totálně zbytečná asiatka Růže (z růže kvítek vykvet nám, radujmééée se), bleuurgh (ještě že v tomto př. jsou ty díly jen 2min.) a několikráte Leia a spol. včetně Endoru. Dohadování Hana a Leii o tom, zda Ewokové mohou upécti stormtroopery, je top!!!:))) Pro mě ovšem zcela zbytečné díly se Sabine (nic proti ní), kterou známe snad již dostatečně z jistého tv s., takže její 2min. jednohubky jsou k ničemu. Je ovšem fakt, že by se nic nestalo, pokud by průměrná stopáž činila aspoň 5min. páč, co tak asi stihnete za 2-3min., že? Paradoxně, právě Ahsoka zde vypadá lépe, než v celém CW v.2.0 dohromady. P.s. rozhodně potěšila Syndula na Endoru (nečekané) a setkání Leii a chlupáče s Maz Kanatou, v němž Leia získá onen převlek, ve kterém pak jde zachrániti svého budoucího manžela do Jabbova paláce. Oh, pardon, to jsem pořád ještě u Zahna. Vypatlanec Abrams a spol., nám přece naservírovali jinou verzi, která satanžel platí. No, pro mě tedy v životě, ne. Novou trilogii sice tak nemusím, ale řada nových postav se mi líbí. A není jejich vina, že jsou ve stupidních filmech, no ne?

• 1.6.2020  14:58

Nejlepší hláška? Ahsoka k Maulovi... ,,Běž rozpoutat chaos. V tom jsi skutečně, dobrý´´. Jak výstižné.;-)

• 1.6.2020  14:48

No, myslím, že jest jasné, že tato final série vznikla jen a pouze kvůli posl. 4 dílům a ty pak kvůli posl. 2. ve kterých použití dark ambientu, je totálně neskutečně dokonalé (sorry Williamsi, ale na některé scény se prostě symfonická hudba nehodí). V díle 11, Ahsoka slyší hlasy....Maul má prozření...díky hudbě...mistrovské dílo, které strčí do kapsy celé tyto CW a na což jsem čučel s hubou dokořán. Samoz. jsem doufal (marně), že zde v cgi podobě uvidím ten útok (a ne, že ho jen někdo zmíní, jako by šlo o pokutu za parkování) a následný únos dobrotivého Palpatina, ale aspoň se zde zmínil fakt, že ho chrání Shaak-Ti, což je právě krásně viděti v dodnes atmosférou a scénáři, nepřekonatelné verzi CW 2003. Ano, fakt jsem též doufal, že tento tv s. skončí ve vteřině, před SW III (učte se od The Thing 2011), jako ony, výše zmíněné, CW 2003. Což neznamená, že by závěr nebyl supr! To, že se zde autoři částečně míjí s knihou Ahsoka, je jejich šlendrián, ne můj. Kde jsou ty doby, kdy před myšákem, vše do sebe zapadalo-filmy, comicsy, knihy a hry. Vzdych...ale zase tak velký handicap to ve výsledku není. Pořád o 300% lepší, než nová trilogie, ze které je koukatelný jen jediný film.:( Takže stálo to čekání za to? No, ano i ne. Ale spíše...ano. P.p.s škoda, že to s Rexem nemohlo býti napínavější, páč víme, že v Rebels je v pohodě. To je holt cena za to, že děláte věci pozpátku. Autoři např. Star Treku, by mohli sakra vyprávěti.

• 1.6.2020  14:34

Kulervoucí!!! A to nejlepší nás teprve čeká. P.s. Ahsoka má medaili za to, jak geniálně a přesně...usadila toho svatouškovského Obi-wana (konečně!!!), kterého díky posl. dílům této série, fakt nemám rád. Bravo. Tohle jsem nečekal. Osvěžující. Velmi.

• 1.6.2020  14:28

Sestra punkerky s otřesnými účesy či co jsou vyřešeny. Bavilo, nenudil jsem se ale už jich bylo fakt dosti. 1 je blbá a ta druhá pitomá. Ale starší má pravdu v jedné věci, Jediové jsou na pytel a neplatí za škody, které způsobí. Něco jako, kdo pak zodpovídá za škody všech těch superhrdinů z DC a Marvelu. Ano, když vám někdo sejme rodiče (byť neúmyslně) a vše co řekne je jen...blablabla, síla je s vámi apod., tak to úplně chápu, zase. P.s. Ahsoka je fakt naivní. To jsem tedy netušil. Ona asi neví, že Koření přece musí proudit! Hahaha!!! Herbert by jí to vysvětli. Ručně.:)))))))))

• 31.5.2020  12:03
    Okna vesmíru dokořán (TV pořad) (1981)

Tohle prostě nemělo chybu! Bylo by sice zajímavé, to srovnávati, pokud bych to po1. viděl v dospělosti, ale to už je dnes fuk. Absolutní základ pro lásku (dnes už tak moc ne) k vesmíru apod. a seznámení se s tvorbou MISTRa Saudka. Tomu říkám reklama!!! To by dnes ty tupé hlavy z jakékoli tv stanice, nenapadlo, ani za 10000 let.

• 27.5.2020  20:04
    Xtro (1982)

Tak mám za sebou 2 nejšílenější porody o kterých vím. Zde a v Trierově Riget. Hl.představitel je typická britská držka a je prostě ohromují, že tohle vzniklo zrovna v Británii. Rozhodně bych po tomto filmu, nechtěl a nedovolil, aby má případná partnerka, byla těhotná. Ať by to bylo se mnou, či s ufounem.;-) Doporučuji tento film párům, kteří jsou v očekávání.:))) Fascinuje mě ten děj. Tohle se jen tak nevidí. Čím myslel autor, mi navždy, zůstane záhadou. A taky to festivalové ocenění. Oceňuji závěrečných 5min. Jen nechápu, když už tedy sex s ufounem, tak pěkně po našom, a ne plodnicí přilepenou na obličej! Autor nám tu vymyslel řadu nechutností, ale nemá koule jíti až na 100%. Pche. A totálně debilní je to, že na ten epes konec, nic nenavazuje. To, že to má ještě 2 pokr. je vám k ničemu, páč krom záhadného názvu (který se btw NIKDY NIKDE, nevysvětlí), nemá tato ´´trilogie´´ nic společného, což se ostatně dovíte z ostatních komentářů. A to si prosím vemte, že ten magor, opravdu chystá další Xtro! Ve kterém nám jistě už konečně vysvětlí, proč se to tak jmenuje. To mě totiž na této sérii, zajímá dodnes nejvíc. A vlastně je to jediná věc, co mě na tom zajímá, haha.

• 22.5.2020  19:45

Prostě Lynch. ;-) Ovšem tentokráte zajímavější, než některé jiné jeho minifilmy. Vyjma -Co udělal Jack- samozřejmě. Zajímavá hudební složka. Obyčejně na tyto orchestrální experimenty moc nejsem (vím o někom, kdo ano), ale v Lynchovi je i tato věc, tak nějak jiná. A pro mě, zdá se...přijatelnější, než u jiných režisérů. A ano, čb styl prostě Lynchovi sedí. Červíka (či co) někdo na jutub, vtipně přirovnal k dítěti v Mazací Hlavě. A proč ne? :) Pro mě je to jednoznačně hl. star celého filmíku. Já sám jsem to tam přirovnal k autorově vlastní mysli.

• 22.5.2020  12:39
    Star Trek: Picard (TV seriál) (2020)

noriaki a sirien, to napsali přesně za mě. Asi tak. Roddenberryho ST is DEAD. Smutné. A to jak tady z toho většina uchcává blahem je bez komentáře. Nikdy nepochopím, proč do toho ten Stewart šel. Asi se nudí. Pošlapal tak geniálně svou pův. postavu, že to až musí člověk masochisticky...obdivovati. 55% víc ani omylem. A na 2.s. (o které se stejně neví kdy bude, což mi vůbec nevadí) se už zřejmě vykašlu. Ztráta času, páč už nevěřím, že by to mohlo býti takové, jak to prostě má! být a ne tak, jak si to představuje hlupák Kurtzman a CBS. Měl by to už konečně koupit Myšák. Jsem si jist...že by to s touto (kdysi) nadprůměrnou značkou, nedopadlo pak o moc hůře než v tom svrabu, v jakém to je teď. Od 3.dílu je to stejně samé WTF...tak co? Aspoň že mají ´´herci´´ z čeho zaplatit nájem.

• 21.5.2020  21:13

Jojo! Tohle jest kulervoucí!!!!

• 18.5.2020  14:08

Geniální záležitost. Snad ještě lepší, než předloha. 8min. dohromady v celém filmu (věřte tomu nebo ne) výkon Hopkinse mu vynesl po právu. Oscara. Jediné, co bych tak ne zcela vyzdvihoval jest hudba, páč ost je na samostatný poslech, prakticky....neposlouchatelné. Proč? Inu, zcela zde absentuje alespoň nějaký main theme. Každá skladba je jiná. Ovšem, ve filmu to funguje. A ano, nejlepší je to v originále.

• 18.5.2020  11:11
    Dva z jednoho města (TV pořad) (1983)

Totálně mimózní záležitost, kterou jsem absolutně nechopil, včetně názvu. A ani si to z té doby, vůbec nepamatuji. V 80tkách byly trhlé a šílené věci, to bezesporu...ale tohle je už mimo veškeré hranice pochopitelnosti na té nejelementárnější úrovni. Gott v kožených kalhotech (obklopený davem cirkusáků, či podobných mimozemských entit) vypadl zřejmě právě z gay baru a vyhublý Dvořák, vypadá jako po 20 letech, těžkého žaláře. Ech. Ani nevím, proč dávám za 2. Snad z úcty? Jo...ale k čemu, nebo komu?

• 15.5.2020  09:58

Totální a neskutečná (byť velmi reálná ve smyslu, v jakém to myslím, hehe) bžunda, která jest tak nehorázně narvaná vtipy, hláškami a situačním a jiným humorem, který by jiným neumětelům (zvláště těm v 21.st.), stačil na 30 filmů. Je ovšem fakt, že právě proto, když máte tolik narvanou komediální 90minutovku, tak to organismus a fyzicky se opravdu nedá smáti (pokud nechcete zemřít) hodinu a půl, nevydrží. Proto mysl po asi hodině, poněkud otupí, a tak považuji (jsem si jist, že je to má vina, nikoli filmu) závěrečnou půlhodinku, za trochu slabší, než (dejme tomu) 1. pol. Ale toho Sherlocka Holmese tam dáti měli. Když jsem to viďál po 1., celý film jsem hartusil, že tam není. No, on tam je. Tu scénu máte na jutubku a ne ve filmu. Krutibrko! To ho tam fakt nemohli dáti, když tam je tak minutu a ještě na konci???? I když je z jiného století;-) Přesvědčte se sami: https://www.youtube.com/watch?v=7vAwH2VEyeg bohužel, bez cz.:(

• 12.5.2020  16:17

Kulervoucí nářez (z velké části díky Sherlockovi) s geniálním Harrison theme. Ne, fakt nevadí, že tady nikdo nemá vousy, haha. Pokud by dotyčná znala původní ST, tj. TOSku, tak by nesmutněla po vzhledu postav, které prostě vousy, míti nemají. ;-) Pak by totiž vypadali jako banda bezďáků.:-))) Spock s bradkou jest pouze v Zrcadlovém vesmíru. Už takto je JJ trek zdeformován, takže jsem rád, že aspoň vzhled postav, zůstal bez výrazných změn. Kdo chce vousy...musí se holt, poohlédnouti jinde. Sorry. Tento film má ještě jednu přidanou hodnotu a sice tu, že po jeho shlédnutí, dostanu v 90% chuť na TOSku a to je něco, co zcela u 1 a 3, chybí. Special quest star...můj milášek, Peter Weller v pro něj netypické záporné roli. A pěkňoučká Alice Eva s totál 60tkovým ůčesem, a pěkným spodním prádlem (ftypná a zároveň absolutně nesmyslná scéna) takže jsem pak byl velmi rozčilen, že nebyla v následném filmu a ani se nikdo neobtěžoval nám sděliti, kam se poděla. Já vím, když se tohlencto stane, může za to čaroděj. To vím od Lucy Lawlessové.:-DDD

• 12.5.2020  12:54

Finále s Picardovou posádkou, kde jsou konečně!!! pořádní Romulané a ne furt ti Klingoni. Ano, mé rasistické ST preference, jsou docela jasné:) Velmi temné (na ST) a dosti povedené (když uvážím, co přišlo potom) i přes tu chabou Bairdovu režii. Pořád mě dodnes fascinuje, že když někdo dělá u filmu a je třeba původně střihač, tak si po letech myslí, že umí tu nejvíce odpovědnou funkci. Neskutečná ega. P.s. Marina Sirtis aka poradkyně Troi má fakt koule, když před pár lety prohlásila veřejně! že režisér Nemesis je idiot. Nekecám. Úvodní vizuální nájezd a sequence v romulanském senátu je pro mě samoz. vrcholem. Pokud nepočítám, kulervoucí bitku (vedle které je bitva v mlhovině Mutara v ST II, jen ´´chudý´´ příbuzný) a se svou stopáží se řadí k nejdelším kosmickým bitkám ze všech ST filmů, myšleno I-X. 1. významná role, dnes už parádního Toma Hardyho. P.s. B-4 je na nic a působí spíše směšně, než co jiného. V takovémto intergalaktózním thrilleru, je jak pěst na oko. Goldsmith opět nezklamal, jen mi příjde, že do toho nedal 100% I tak je ovšem score, rozhodně...nadprůměrné.

• 12.5.2020  12:35

Souhlasím s tím, že tento film, velmi a silně (což mi nevadí) připomíná nějaký ten dvoudíl z TNG a působí (opět, nevadí) docela televizně. Možná, až poněkud levně na kinofilm. ST V, by mohl vyprávěti, heh. V podstatě volné pokr. 4.dílu, 3.s., Kdo pozoruje pozorovatele. Ne, že by Goldsmithova hudba nebyla v předchozím filmu nadprůměrná, ale já mnohem více žeru ost ze ST IX ;-) Pěkných 3,5 Kryton to vystihl.

• 12.5.2020  12:30

Jj, klasika. V kině jsem z toho měl tenkráte pupínky až na zadku. Spolu s ST X, snad nejvíce dark ST, vůbec. Pokud nepočítám, ST XII, který má temnotu přímo v názvu,hehe. Uvedení nové Enterprise, která je prostě....úchvatná! Special quest star, trhlý poručík Barclay z TNG a další. A ne, Borgové, fakt nejsou Švédové, ty blbá krávo. Tenkráte, ještě povinná černoška, dnes...epidemie, všude, kam se divak koukne. Ale už tenkrát, mi lezla šíííleně, na nervy. Komu taky ne? Což jest i dáno tím, že ta postava je zde ouplně k exkrementu. Tak, proto.

• 12.5.2020  12:22

Tak, pro TOSkaře je the best pochopitelně, prvních 17min. Zbytek jsem již takových 10 let, neviděl. Páč jsem to v dávných letech sjížděl tak nehorázně často, že si to pořád a velmi dobře pamatuji. Je to ale i díky tomu, že tady je satanžel jasně viděti, jak je propastný rozdíl mezi Pikrdem a Kérkem. A to není veselé srovnání. Hl. vinu, samoz. nese režisér, který prostě umí tv Star Treky, ale kinofilmy mu moc nejdou a tady je to velmi výrazné. Řada scén tak působí až moc lacině, když nepočítám parádní efekty. Protože to, co se v tv s. hravě schová, tady trčí, jak palec vzhůru. A přítomnost té (jak jí říká moje matka) zrůdy bez obočí s tou její zdá se, nekonečno sbírkou, debilních klobouků, též ve mě olbřímí chuť se na to v celku, někdy v budoucnu podívati, nevyvolá. Pokud si to někdy pouštím, tak jen těch úvodních 17min., kde pak skřípu zuby, páč bych dnes už vraždil, za film s Enterprise-B a 3 TOS postavami. Já bych dal TNG právě na těch 17min. na konci a zbytek je...jasný,hehe. Tzv. zrcadlový film. :)))

• 12.5.2020  12:04

Sice slabší, než ST II, ale pro mě, během těch let, velmi osobní film, krom ST V, samozřejmě. Efektů, včetně klasických modelů, kam se podíváš a za naprostý vrchol (z úhlu pohledu ST podivína) považuji přílet Enterprise do doku a její (poněkud nelegální a neplánovaný) odlet;-) Dr. Emmet Brown jako klingonský kpt., je šílený (typický klingon, no:) a bezchybný. Ostatně, kde Krištov Lloyd není, že? Výměna postavy poručíka Saavik, je sice nevítaná, ale Robin Curtisová je v této roli ok. Speciální bonbónek pro zasvěcené jest přítomnost, (zde již 86 leté) démonické paní Danversové z Hitchcockovy Rebbecy, v roli nejvyšší kněžky T´Lar (ještě že ji ten synovec uprosil) a krátké cameo na můstku Excelsioru, které Scotty označil za necky:) kde máme budoucího (a v prvních 2 s., poněkud neotesaného) agenta, Alberta Rosenfielda z Twin Peaks;-)

• 12.5.2020  11:48

Totál politický thriller alá ST. Pro mě ještě lepší, jak ST II. Jako bonus...manželka Davida Bowieho, Iman. Dnes již bohužel, vdova.:( Lepší rozloučení (pokud nepočítáme ST VII, a tam stejně nejsou všichni) si dodnes, ta the best posádka ve ST vůbec, nemohla přáti. Byť nejde o naprosto kompletní osazenstvo, ale i kpt.Sulu, dostal aspoň nějaký prostor, spolu se svou parádní lodí. Perfektní music, včetně klasických úvodních titulků, které nenápadně mění za pochodu barvu, či chcete-li...odstín. ;-)

• 12.5.2020  11:37

Squellý zářez do série TOS filmů, kde je vidět, že se Spock od předchozího filmu hodně zlepšil, jako rejža;-) Námět jest klasický ST. Hudba je bezchybná a dnes jsem již zcela přesvědčen ,že totálně připomíná stylově, právě TOSku, záměrně. A i když (jak jsem již zmínil jinde) nemusím moc humor ve ST (obecně vůbec v SF žánru), tak tady je v podstatě...bez chyby a některé scény jsou dávno pro trekisty, doslova...kultovní. Já osobně považuji za vrchol, rozhovor McCoye se Spockem, když odletí z Vulkánu. To nemá, chybu! Nebo, nadávající kpt. (pardon, tady ještě admirál) Kirk na taxikáře a samoz., slavná scéna v autobuse. :))) A navrch, sympatická Katka Hicksová, která za pár let bude kupovati od bezďáka, jistou panenku s Karlem Lee Rayem uvnitř. :)))

• 12.5.2020  11:13

Njn. Co mám tak po těch letech psáti, že?;-) Jednoznačný nářez (spolu s ST VI) se slavnou a notně nechutnou scénou s brouky v hlavě, haha! Broučix! :)

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 36 48