• Krátkometrážní

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)

Pokud to srovnám s Nahou mílí, tak určitě o úroveň horší. Pokud předešlý díl měl něco, co se dalo označit za příběh, tak ten tady chybí úplně. Neřikám, že to je úplně odpad, to by tyhle komedie museli mít i fekální humor, který tu naštěstí není. Jen by mě zajímalo, jak funguje casting na holky v těchto filmech.

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Za 20 minut přesně víte, co se stane, kdo se do koho zamiluje a jak to celé skončí. Tak alespoň doufáte, že ta výplň mezi začátkem a koncem bude nějakým způsobem vtipná nebo alespoň nebude trapná. A naneštěstí, nebo možná naštěstí to není ani jedno. Člověk by řekl, že tu budou alespoň ty nádherný nahý holky, ale ani to tu nakonec nebylo. Prcičky bez původní party stojí prostě za starou belu.

Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006)

Kluk má nejkrásnější a nejvíc sexy holku v USA, ale i tak není spokojený, protože mu nechce dát. Jsem jediný, kdo by to oželel a kvůli takový holce počkal klidně do svatby a zatím využíval internet? :-) Jinak na rozdíl od Na táboře tu je víc holek, víc nahých holek a víc liliputů. Takže vlastně celkem fajn.

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009)

S prcičkama to nemá sice moc společnýho, ale uznávám, že tady jsou s přehledem nejvíc sexy holky v celý sérii. Kde bych si mohl objednat Jennifer Holland, poradí mi někdo? :-) klidně si jí vemu za manželku, neskutečná kočka. Přiznávám ale, že jsem čekal větší kravinu. Je to sice víc romantická komedie, která má několik odvážnějších scén (a hromadu odhalených hrudníků), a pokud Vám nevadí, že tu skoro neexistuje příběh, jako jednohubka Vám to bude možná vyhovovat.

Columbo (1971) (seriál)

Je obrovská škoda kam se Columbo dostal po té dlouhé přestávce. První řady byly skvělý, perfektní a s přehledem na 4*, ale jak byl seriál čím dál tím blíž současnosti, poručík Columbo bohužel zůstal ve své době, kde to fungovalo. Najednou nebyli protivníci dost zajímavý, vraždy nebyly originální a poslední díly jsem dokoukával jen z donucení sebe sama. Ale to určitě nebyla chyba Peter Falka, Columbo byla samozřejmě jeho životní role, do které se doslova a do písmene narodil. Bylo mi ctí sloužit s poručíkem těch 69 dílů, i když to na konci stálo za starou belu. I když seriál zkoušel občas nějaké novinky, vždycky se to naštěstí vrátilo do toho klasického scénáře, který známe, a který jsme tak milovali. Falk je sice už v nějaký ten rok ve výslužbě, nikdy ale nezapomenu na těch 69 případů, které vyřešil a přesto nikdy nebyl povýšen :-)

Columbo - Columbo má rád noční život (2003) (epizoda)

Sláva hurá, dojeli jsme do cíle. I když...slovo "dojeli" si poslední díl Columba nezaslouží. Spíše bych to viděl na doklopýtání. Poslední díl, který sice neměl být poslední ale po té, co se Falkovi nelíbil scénář další epizody, je má tří letou odmlku od "Vražda s příliš mnoha notami". A nutno podotknout, že moderní hábit poručíkovi vůbec nesluší. Columbo patřil do 80. let, nikoliv nového milénia, kde nejsou ani zajímavý padouši, ani tu není ten feeling a atmosféra, který ke Columbovi tak patřil. A nádherná Jennifer Sky to určitě nezachrání. Z nostalgie za 3.

Columbo - Popel popelu (1998) (epizoda)

Columbo už jede na nostalgii. Alespoň u mě určitě, seriál se opravdu vymačkal do posledních kapek a i když poslední díly, které jsou ale lepší než ty ve 3/4 seriálu, už nemají takový drajv jako v začátcích, vždycky se při poslední hlášce poručíka lehce usměju, zase ho chytil!

Columbo - Vražda s příliš mnoha notami (2000) (epizoda)

Columbův předposlední případ je šeď a nuda, jak vyšetřování, tak zápletka tady nemá ty grády a rafinovanost, jako jsme u poručíka zvyklý. Opět se jede spíš na nostalgii a mě se Columbovo pišišvoření na silnici v noci vyloženě nelíbilo. Připadalo mi to jako parodie, což si tenhle seriál nezaslouží.

Zlatá horečka: Parkerova cesta (2017) (pořad)

Malá odbočka od klasické Zlaté horečky. Netěžíme zlato, jen se společně s Parkerem snažíme na dědečkovu počest zdolat cestu do Dawsonu bez použití motoru. Kdo zná Zlatou horečku, tomu se to určitě bude líbit, nakonec dojde i na trochu toho těžení. Pokud tyhle lidi neznáte, tak se na to nedívejte, nebudete vědět o čem mluví. Já jsem si tuhle minisérii s Parkerem užil. Už aby se začalo zase těžit :-) První série za 4... Druhá série je o poznání jiná, je to taková Zlatá horečka 2.0. Parker se tentokrát nevydal vyzkoušet své limity ale najít zlato tam, kde Hoffmanovci projeli všechno, v džungli. Jenže tady nemá svůj klasický tým, ani stroje, je to taková těžba na koleni. Není to špatný, ale čekal bych trochu něco jiného. Takhle si raději počkám na regulérní novou řadu. Druhá série za 3. Třetí série mě už vyloženě nebavila. Místo toho, aby se Parker s týmem vydal někam do světa a my viděli něco "nového" ve finále se stejně Schnabel dostane někam do džungle a bude tam chtít rozjet těžbu zlata "aby pomohl místním". Tenhle ryze americký způsob mi už trochu leze krkem. Horečka bez Horečky, třetí série za vyloženě průšvihovou jednu, v průměru 3. Se sledováním během čtvrté řady končím. Přistihl jsem se, že se dívám jen proto, že jsem pořad sledoval od začátku a ve finále mě ani moc nebaví.

Lindsey Stirling: Shadows (2012) (hudební videoklip)

Skvělý nápad, který se tak po půlce klipu okouká a bohužel to nemá žádný vývoj. Trochu nevyužitý potenciál, ale i tak fajn věc.