• Krátkometrážní

Souboj cti (1996)

O hodně slabší než Kickboxer. Jean už neměl takovou formu a víc se tady hrálo na nostalgii a emoce. Ty ale nedorazili. Zoufale málo boje na turnaji. Kdyby to mělo 10. minutový úvod a zbytek filmu by byli jenom zápasy na hlavním turnaji, hned by hodnocení šlo nahoru.

Souboj na talíři (2021) (pořad)

Za mě dobrý, ale ta dramaturgie se Nově už moc vymkla z rukou. Ti tři jsou ale sympaťáci a natáčení si očividně užívali od začátku do konce, převážně kvůli jim sleduju tyhle pořady.

Souboj pohlaví (2017)

Emma Stone hraje dobře, Steve Carell hraje dobře, dobová atmosféra je z toho cítit na 100 honů, jenže všechno ostatní je neuvěřitelně zoufale nudný a nezáživný. Čekal jsem spíš komedii o souboji mužů a žen, a místo toho jsem dostal dvouhodinovou nudu, u které jsem se co 10 minut díval kolik zbývá do konce.

Souboj s rodinou (2019)

Plakáty jako by lákaly na rodinnou střeštěnou komedii s Rockem v hlavní roli. Díky bohu jsem tohle nedostal. Pokud přejdu fakt, že Johnson je ve filmu ve 2 scénách a asi 5 minut, tak jsem dostal vlastně skvělý sportovní drama o vzniku současný hvězdy wrestlingu. Osobně tenhle sport vůbec nesleduju a znám tak maximálne Cenu, ale pokud Paige fakt vznikala jako je popisováno tady, tak všechna čest týhle holce. Souboj s rodinou je totiž dobrý drama, které má občas vynikající atmosféru. Je sice pravda, že všechno zajímavý obstarává boj bratra se svým osudem, ale na mě to fungovalo. Dobrý!

Souboj Titánů (2010)

Bramboračka, 2* za povedeného Hadese a Cháróna. Pegas by byl třetí *, ale je tam snad ještě míň než Chárón. Zklamání roku.

Souboj Titánů (1981)

Moje dětství. Už si nepamatuju o čem to bylo, ale líbilo se mi to :D

Soudce Dredd (1995)

Tohle se nepovedlo. 1* za kostým a bouchačku.

Soukromá válka pana Wilsona (2007)

Ničím zajímavá politická satira/drama, které se sice vyznačuje až neobvyklou smetánkou současných filmových hvězd, ale kvůli nesympatickýcm postavám (včetně Hankse), nudné režii a nezajímavému příběhu to vychází absolutně do ztracena.

Soukromé pasti (2008) (seriál)

TV Nova se pochlapila a vstoupila do vod, které do této chvále obývala jen Česká televize. A výsledek není úplně tak špatný, jak by jste na první pohled čekali. Soukromé pasti mají několik dobrých a pár vynikajících dílů, které Vás baví od začátku do konce, až si několikrát řeknete "tyvoe" a cítíte knedlík v krku. Hlavně druhá, zkrácená, série je mnohem lepší než ta první která má bohužel dobré snad jen 3 díly. Celkové hodnocení seriálu je tedy pak trochu zkreslené, protože se průměrují průměry 12 epizod na jedné straně a 4 na druhé. Ale díly jako Něžný vetřelec, Nezabiješ nebo velmi smutný Útěk jen tak nezapomenu a rád si je pustím někdy znovu.

Soukromé pasti - DNA jako důkaz (2008) (epizoda)

Tak jestli byla Jiná láska nejslabší díl, tak to teď můžu říct o Dna jako důkaz. Příšerně otravný postavy, dvou sekundová scéna Vořískové ve spodním prádle to nezachrání. Ani po stránce příběhové se jedná o jeden velký fail. Nuda, která je spíš občas nechtěně vtipná, než vážná.