Děti (2008)

Čekal jsem poněkud větší odvaz a taky rychlejší spád, bez zbytečného natahování, když to má jen 84 minut. Dětičky mohly být ještě více creepy, strach z nich nešel a také občas to myšlení mohlo být blíž realitě. Jinak to ušlo.

Smrtonosná zbraň 3 (1992)

Méně akce, i méně vtipu. Trojka je asi v porovnání s předchozími díly nejhorší. Seržantka podle mě narušuje zaběhlou dvojici a jakoby vytlačuje Glovera, který se rozpadá po zabití známého svého syna pryč. Ale abych nebyl pouze negativní, tak i tohle pokračování bylo celkem dobrý, ostudu sérii neudělalo.

Krokodýl Dundee 2 (1988)

Když večer nechcete být ničím rušeni a chcete si užívat klidu a pohody u televize, tak vám k tomu může krokodýlí dvojka posloužit. Kratší stopáž by taky neuškodila a předešlo by se zbytečnému natahování některých scén.

Zrcadla 2 (2010)

Sice tady nebyl nikterak promyšlený děj, kde by byl na konci třeba nějaký ten "wow" efekt, ani na jedničku nenavazuje, ale jako takový film neurazí. Nick byl celkem fajn, vůbec mě v tomhle filmu nevadil, to spíš ty vedlejší role těch "záporáků", kteří neměli potřebné charisma a záběry na ženské tělo byly zbytečně moc zdlouhavé a nudné. Silikony jak ušitý. :D Emmanuella, kterou znám z Dapch taky potěšila.

Moje krásná čarodějka (2005)

Opravdu je tady o něco slabší humor, než je běžné. Nevzpomenu si teď na žádnou scénu, u které bych se hodně zasmál, ale koukat se na to celkem dalo.

Smrtonosná zbraň 2 (1989)

Dvojka přinesla celkem dost zajimavých událostí a tentokrát se nepárala téměř s nikým, i když jsem nepochopil pár událostí, jako třeba když Danny visel při cvičení za nohy, byl střelen a v dalším záběru seděl v kanceláři a nic mu nebylo. Možná se mě líbila víc, bylo tu prostě víc akce a ten konec celkem ušel.

Andělé a démoni (2009)

No určitě jednodušší by bylo odpálit bombu hned a nedělat z toho takový rébus, který musel být samozřejmě prokouknut znalostmi symbolů Toma Hankse.

Neviditelné zlo (2006)

Spoiler uvnitř! Chvílema jsem se kapánek nudil, bylo to zřejmě tím, že jako další horor nepřináší nic nového, kromě teda zajimavého pádu s detaily na konci. Kdyby byl děj takto kreativní i v průběhu, tak by se zapsal do paměti rozhodně víc. Překvapilo mě, že nejotravnější člen bandy nakonec přežil, ti vždy zemřou mezi prvními. :-)

Tlouštík z Beverly Hills (1997)

No jo, jedna z těch komedií, která je založená na nemotorném chlapíkovi, kterého musí zachraňovat skutečný ninja, aby neudělal nějakou hloupost, to ale není vůbec jednoduché a právě na to většinou doplatí sám ninja. Pokud máte rádi podobné komedie o nemotorech, tak se vám rozhodně bude líbit i tato.

Smrtonosná zbraň (1987)

Vždycky jsem se této smrtonosné dvojice bál, měl jsem strach, že se mi to určitě nebude líbit, ale když jsem měl zrovna dobrou náladu, tak jsem to nechal běžet a ono šlo celkem o slušnou akční komedii, teda spíše akční krimi. Zase na druhou stranu jsem čekal o hodně víc, když se film pohybuje na 69. místě v top žebříčku.