Ostrov (2023)

Copak já, já to měl z krku za 100 minut. Ale chudák ten ostrov, na kterým se natáčelo. Já bejt na jeho místě, ze zoufalství se potopím...

Máme tu ducha (2023)

Tenhle film určitě může být zábavný. Abyste se ale dostali do cílové skupiny, musíte nejdřív usnout.

Podvodník z Tinderu (2022)

Já asi vážně žiju na úplně jiný planetě... Anebo je lobotomie zase legální. Jiná možnost není.

Vražda v Paříži (2023)

Kriminálka, jejíž největší záhadou je, o čem bude příští díl. Protože už tenhle byl víceméně o ničem, pokud teda nepočítám zjištění, že Jenn se s každým novým případem víc přibližuje. Jestli se jí líbila Eifelovka, ať přijede točit k nám na Andrlák. Sandlera ale ať nechá klidně doma, ten už vykrádá sám sebe takovým způsobem, že by se měl jít udat.

Mission: Impossible Odplata - První část (2023)

Asi každej z nás už někdy hledal klíče, ale šestihodinovej dvoudílnej film o tom natočil až Tom Cruise. Jasně, že u akčního blockbusteru nečekáš oscarovej scénář, ale ono to má hele taky svoje hranice. Po každý akční scéně dvacetiminutová debata, kde si všechny postavy vzájemně vysvětlujou o co tady jde, Cruise za každou druhou větou opakuje "rozumím" a ten klíč...to není jen tak obyčejnej klíč, je totiž začarovanej! Protože ať si ho dá kdokoli kamkoli a dělá s ním cokoli, tak ten klíč prostě nikdy nevypadne. Ve větru nebo v dešti, klíč stále drží. No já si hlavně držím palce, aby ho v druhým dílu vážně někdo někam strčil a byl klid, protože kromě tří akčních scén a prezentace Cruisovy fyzický zdatnosti jsem nic zásadního neviděl.

Uprostřed ničeho (2023)

Narvat těhotnou ženskou do kontejneru a poslat ji na moře je v dnešní době slušnej punk. Když tuhle zábavu nezatrhli feministky, ekologové nebo výrobci kontejnerů, nebudu dělat Zagorku ani já. Výhrady bych měl asi jen k příliš idylickému počasí, ale když se roadtrip dobře naplánuje...

Ještěr (2023)

Nejpomalejší film, jaký mi kdy utekl. Vynikající atmosférická věc, která je tak sebevědomá, že mě dokonce přiměla na chvíli si myslet, že Timberlake je lepší herec než zpěvák. Navíc umocněno skvělým hudebním doprovodem a povedeným finále, tady holt nemám jinou možnost, než vypálit plný zásobník.

Rozhodně nejsi zvaná na mou bat micvu! (2023)

Sice jsem nikdy nebyl třináctiletá teenagerka, abych věděl jak moc bolí první menzes, ale určitě to nebude o moc horší, než se dívat na další cyklus Sandlerova záchvatu komediální geniality. Tentokrát nás všechny obeznámil s novým filmovým žánrem, a sice Family Big Shit. Díky, kámo...

Astronaut (2022)

Člověk z toho má pocit, že přivrtat si v chodbě botník ke zdi je mnohem složitější, než zbouchat v kůlně raketu a odletět s ní na Mars. Nakonec ale proč ne, ono když jeden žije v jednom domě se ženskou, občas jednoduchost přijde vhod.

Ztracené město (2022)

Možná, že kdyby se v Americe víc starali o kvalitu filmů a míň o všechno ostatní, měli bychom se líp.