FIBO

FIBO

Česko

15 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 30.7.2012
  Hal Lindes
  (skladatel)

  Kytarista Hal Andrew Lindes je bývalým členem britské rockové skupiny Dire Straits, do které přišel koncem roku 1980. Původně z malé kapely hrající po klubech se stala vyhledávaná hudební skupina, která vyprodávala stadióny.

  V roce 1983 se mu naskytla příležitost se podílet na hudbě (konkrétně složením několika krátkých… (více)

  • 30.7.2012
  Michael Linn
  (skladatel)

  Skladatel Michael Linn začínal svou kariéru psaním hudby, hrou na piáno a trubku pro hudební skupiny jako Apollo Stompers, Ultimate Spinach či Mason-Dixon & the Line. Vystudoval na New England Conservatory of Music obor jazzové trubky. Po roce 1980 změnil své angažmá a začal se věnovat skládáním filmové hudby.

  Zpočátku své… (více)

  • 13.6.2012
  Jana Buršáková
  (herečka)

  Janka Buršáková-Brestovská sama sebe považuje za neherce, přestože několikátým rokem ztvárňuje jednu z hlavních rolí ve slovenském televizním pořadu SÚDNA SIEŇ coby soudkyně.

  Vyrůstala v obci Ivanka pri Nitre se svým bratrem a rodiči, které pokládala za vzor nejen v oblasti spravedlnosti a odpovědnosti. Vystudovala vysokou… (více)

  • 2.2.2012
  Danny Lux
  (skladatel)

  Danny Lux se narodil roku 1969 a vyrostl v oblasti San Fernanda v Kalifornii. Již odmalička se zajímal o hudbu a po absolvování střední školy roku 1987 se rozhodl na ní profesionálně zaměřit. Toto se ukázalo jako jedno z nejklíčovějších životních rozhodnutí, které pomalu začalo budovat jeho kariéru coby televizního a filmového… (více)

  • 29.10.2011
  Mich Gerber
  (skladatel)

  Mich Gerber je basista a skladatel žijící ve švýcarském Bernu. Se svým kontrabasem vytváří s využitím speciální vzorkovací techniky zvukové vrsty, které využívají širokou rytmickou a melodickou škálu. Tímto způsobem rozšiřuje celkové akustické spektrum svých nástrojů. Své posluchače provádí do světa podtónů díky svému… (více)

  • 7.8.2011
  Brendan Meyer
  (herec)

  Brendan Meyer se narodil 2.10.1994 v Kanadské provincii Ontario. Herectví si zažil jak na filmové tak i divadelní scéně. Jako herec působil hlavně v oblasti Severní Ameriky ve městech Los Angeles, Toronto či Vancouver podobně jako ve svém domovském městě Edmonton. Brendan napsal několik scénářů ve snaze o budoucí angažmá v… (více)

  • 7.5.2011
  Jeremy Jackson
  (herec)

  Jeremy Dunn Jackson se narodil 16. září 1980 v Kalifornském Newport Beach. Svým působením je znám jako herec a zpěvák. Za jeho hereckou kariéru je znám především jako Hobie Buchannon z televizního seriálu POBŘEŽNÍ HLÍDKA.

  Před objektiv kamery se dostal zhruba kolem svých deseti let, kdy debutoval ve vedlejší roli v seriálu… (více)

  • 4.2.2011
  Chase Ellison
  (herec)

  Chase se narodil v Nevadském Renu 22 září 1993. Svou hereckou kariéru započal ve svých šesti letech, kdy vystupoval zejména v televizních reklamách a jako fotomodel. V roce 1999 přijal angažmá do televize na pozici hostující role v televizním seriálu RODINNÉ PRÁVO. Po ukončení tohoto seriálu došlo na nějaký čas k pozastavení… (více)

  • 4.2.2011
  Alex Neuberger
  (herec)

  Alexander James Neuberge se narodil 27. listopadu 1992 v Minnesotě ve Spojených státech. Již od útlého věku toužil být hercem a tak na základě jeho přání začala jeho matka hledat filmového agenta. Po nějaké době za syna podepsala smlouvu s platností na tři roky u agentury Johna Roberta Powerse, čehož po čase malý Alex… (více)

  • 18.7.2007
  Michael Welch
  (herec)

  Michael Welch se narodil v Los Angeles 25 července 1987. Michaelova herecká kariéra začala v jeho deseti letech v televizním seriálu "FRASIER" (1993) v roce 1998, kde ztvárnil mladého Nilese. Později, v roce 2003 zahrál milovaného Luka Girardiho v seriálu "JOAN OF ARCADIA" (2003).

  Welchova všestrannost doposud byla středem… (více)

  • 18.7.2007
  Lenny Henry
  (herec)

  Lenworth George Henry se narodil 29.srpna 1958 v Dudley jamajským rodičům, kteří imigrovali do Anglie několik let před jeho narozením. Poprvé pronikl do oka veřejnosti roku 1975 ve svých 16-ti letech, kdy vyhrál talentovou show "NEW FACES" (Nové tváře). Tímto započala jeho dráha komika, kdy následně dostal příležitost se… (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace