• Krátkometrážní

Living Among Us (2018)

Hledal jsem filmy pod tagem found footage a našel jsem tento film. Myslel jsem si, že kombinace found footage a upíři bude špatná, ale byla v celku dobrá. Zde byli upíři pojati jako nějaký virus, což bylo zvláštní. Film mi ubíhal rychle a kravina to nebyla. Ale na rok 2018 mi to přišlo celkem chabé, mohlo to nabídnout trochu víc. Kdyby tenhle film byl tak z roku 2013, tak na ten rok by to bylo originální. Postavy mi nevadily, jen ta blondýna celej film simulovala a pak se nakonec obětovala u konce filmu. Efekty byly celkem podprůměrný, ale to můžem hodit za hlavu, protože děj byl dobrej. Když jsem film zkouknul, tak jsem z toho měl docela dobrou náladu, protože takovejhle film se vidí málokdy a filmy, který teď za poslední dobu vidím jsou často průměrné. Ještě se kouknu na nightlight a grave encounters (další found footage filmy). VYHODNOCENÍ: STŘÍBRO > JINÝ MATERIÁL

V/H/S: Viral (2014)

3. díl je prostě opravdu zklamání. Nemyslel jsem si, že bude tento díl tak strašný. Aktuálně (28%). Když jsem tento film stahoval, tak to ani nešlo stáhnout. Musel jsem stáhnout anglickej film a k tomu titulky. Oprvdu hrůza! Rozhodoval jsem se mezi odpadem a 1 hvězdičkou a dal jsem odpad. Normálně bych jinak dal 0,5 hvězdičky. Opět o něco kratší. Podle mě ten první díl byl nejlepší, protože měl 5 délších povídek, film byl dlouhej a originální. Postupně to další díly V/H/S nedodržovaly a proto je to tak špatné podle mě. Další mínus je, že tu jsou JENOM 3 povídky!!! Omáčka je úplně nesmyslná!!! Zmrzlinářský auto?!? Ryly!!? Film je i strašně uspěchanej. Hned ze začátku mu zmizí holka a zemře policajt. Ta jeho smrt má strašně blbej efekt! Prostě v 1.dílu to s efektama nepřeháněli a proto to byl nejlepší díl. Hned ze začátku použili přesně tuhle větu,:,,Copak jsi nechtěla být součástí něčeho většího než jsi ty?''kterou by nikdo normálně neřekl a na konci ji použili, což je ohraný. Postavy mi opravdu nevyhovují! Konec omáčky byl trošku dobrej, ale i tak nesmyslnej. DANTE THE GREAT - 2.místo. Tady to přesně přeháněli s efektama!!! Líbila se mi tady ta ženská, dokonce mi i na ní záleželo! Ostatní lidi, prostě u prdele. Srala mě tam ta dokumentová kamera, která nebyla V/H/Sková . Až asi podlední čtvrtka snímku byla vcelku dobrá. Konec je dobrý, kdyby to byl film a pozměnili dost děj, herce (ale tu ženskou ne), efekty a délku snímku, tak by to bylo asi dobrý. Jen o trochu lepší než 3.snímek. PARALLER MONSTERS - 1.místo. V traileru jsem si myslel, že tenhle snímek bude fakt sračka, ale nebyla. Dost originální, ale taky trochu přecpaný efektama. Příběh byl dobrej a jako film by se mi to líbilo. Konec byl dost dobrej a trochu nečekanej. BONESTORM - 3.místo. Začátek téhle povídky mi přišel, jako dobrý. To,že potom jedou do Mexika mi moc smysl nedává, ale proč ne?! Skejtujou a poté po nich půjdou podivíni. V traileru mi to připadalo dobrý, ale bylo to provedený špatně. Postavy, herecký výkony dobrý. Kamera trochu horší, ale to by se vystát dalo. Když se tam začli mlátit a takový blbosti, tak to bylo úplně bez zvuku. A to myslím fakt bez zvuku. Nebyly tam zvuky mlácení, bouchání, ječení, řvaní ani sraní. Kdyby tam byl ten zvuk, tak by to tomu opravdu dost přidalo. Konec jsem trochu nepochopil. Kdyby i ten konec změnili, tak myslím, že fakt dobrý, ale tím zvukem to fakt posrali. Asi neměli rozpočet na zvuky prdů nebo co. Strašná sračka to prostě byla tohle V/H/S: Viral. Byl bych opravdu vděčný za další uprděně dobrý pokračování, ale další asi nebude. VYHODNOCENÍ: JAKÝ ZVUK VYDÁVÁ ZMRZLINA???

V/H/S/2 (2013)

FAKT UŽ JSEM KURVAAA NAŠTVANEJ!!!!! PÍŠU TO UŽ PO 3. A VŽDY, KDYŽ JSEM TO PSAL TAK SE MI TEN ZKURVENEJ INTERNET EXPLORER ZAVŘEL NEBO NĚJAK ZBLBNUL. SAKRA!!! JESTLI TOHLE PŘEČTETE, TAK MÁTE ŠTĚSTÍ, ŽE SE TO VŮBEC ODESLALO!!! Tak to by byl asi úvod a jdeme na recenzi! 2.díl je výrazné zhoršení. Sice podle ,,kritiků'' je to opravdu skvělé a 1. díl je špatný, ale ať si vylížou zadek. Promiňte jsem furt nasranej z toho internetu. Možná bych měl požívat Google nebo Mozzilu. 2. díl je horší hlavně kvůli tomu, jak jsou povídky kratší a jsou jenom 4!! Omáčka je trochu strašidelnější, ale v 1.díle byla více temnější a to je plus. Povídky jsou opravdu od nejhorší po nejlepší. PHASE I CLINICAL TRIALS - 4.místo. Prostě děs. NUdAaA +_+. Snad furt si ani nemůžu vzpomenout na to, co byl ten 1. snímek. Byl neděsivý, nudný a nezajímavý. Sakra to byl blbej nápad jak Internet Explorer! A RIDE IN THE PARK - 3.místo. Míň nudný, ale stejně to bylo blbý jak tvoje aktovka. Originální kvůli pohledu ze zombíka. Konec je vcelku dobré zakončení. Ale stejně špatné. SAFE HEAVEN - 2.místo. Zasraná Čína a ty jejich podivnosti! Jako film by to bylo lepší. Jako krátký snímek taky, ale museli by změnit trochu děj, herce a efekty. O fous lepší než snímek před tím. SLUMBER PARTY ALIEN ABDUCTION - 1.MÍSTO. Sakra lidi proč tohle tak hejtíte!?§ Vždyť tnhle jedinej snímek se vyrovnává 1. dílu. Kam se hrabou ostatní .Sice se to seká, ale to je na tom originální a dobrý, protože nemusím vidět nějaký sračka efekty. Prostě ostatní byly opravdu děs. Na tomhle se mi ještě líbilo , to téma UFO. Jo, je to ohrané téma, ale tady z něho udělali něco záživnějšího a skvělého. Celkově prostě V/H/S/2 posrali. Doufám, že se tohle neposralo a odeslalo se to!!! VYHODNOCENÍ: ZKURVENEJ INTERNET EXPLORER!!!

V/H/S (2012)

Jednou jsem projížděl tag found footage a našel jsem tento film. Nechtěl jsem si ho rozkliknout, kvůli tomu názvu a tak jsem se další den podíval o čem to je, protože se mi líbily jenom 2 found footage filmy a to je málo. Trailer mě opravdu zaujal a byl jsem celkem posranej strachy. Není se čemu divit, když byla asi 1 hodina ráno a já jsem byl jedinej v domě vzbuděnej. Podle mě 2. nejlepší found footage film, kterej jsem kdy viděl. První je Blair Witch: 20 let poté. Ještě se tedy potom kouknu na V/H/S/2 a V/H/S: Viral, ale i na Night light , The Den a Living among us. Podle mě to je nejlepší díl z téhle série 3 dílů. Šlo to od nejméně po ty nejvíce děsivé příběhy. I když jsem u toho prvního byl taky dost posranej. Omáčka filmu byla dobrá. Ničím zvláštní, ale líbila se mi a byla jednoduchá. AMATEUR NIGHT - 4.místo. Vadilo mi, že se to celkem dost třepalo. Bylo to točené brýlemi, takže chápu. Ze začátku jsem si myslel, že to bude nudný, ale poté se to prostě zvrtlo a bál jsem se hlavně tý ženský. Fuj! Ta byla strašně děsivá. SECOND HONEYMOON - 5.místo. Neříkám, že byl špatnej, ale prostě vyšel na poslední místo. Líbilo se mi, že to vypadalo skutečně a postavy se i tak chovali, ale snímek nebyl děsivej. Konec celkem překvapí, ale ne tak moc, že byste museli úplně říkat:,,TO NÉÉÉ!! PROČ?!PROBOHA!!'' TUESDAY THE 17TH - 2.místo. Já moc filmy, který jsou vyzabíjačka nemusím,ale tenhle byl originální a byl krátký. Štvalo mě,že mi moc na postavách nezáleželo, jen trochu na dvou postavách. Možná kdyby to byl film a byl found footage, tak by se mi to asi líbilo. SICK THING THAT HAPPENED TO EMILY WHEN SHE WAS YOUNGER - 1.místo. Sice název mi nic k tomu neříkal, ale fakt skvělý. Zase pojato jinak, v tomto případě jako Skype nebo něco jinýho, co tam bylo. Líbil se mi herecký výkon mladé slečny. Fakt jsem u lekaček byl nejvíc posranej. Jen ten konec mi fakt nedává smysl. Co to jako z ní vyndal? Jestli někdo víte, tak mi napište. 10/31/98 - 3.místo. O fous je to horší než vrah. Parta kluků si spletla dům a nikdo v něm není. Po dlohém prohledávání domu najdou půdu a objeví nečekané. Celkem jsem byl taky vyděšenej z té prázdnoty domu. Párkrát jsem se i dost lekl. Konec je trochu nečekanej. V/H/S byl ten nejděsivější film, kterej jsem zatím viděl za tento rok a i celkově. VYHODNOCENÍ: DO ZAVŘENÝ HUBY MOUCHY NELÍTAJÍ

Chůva na zabití (2017)

Je mi 12 a mám chůvu. OK to je úplně v poho. Prostě si s ní rozumím a ona se mnou a vůbec to nedělá kvůli penězům. Chtěl jsem to brát jako horor, ale byla to taková sračka, tak jsem to bral jako komedii. Postavy mi přišli celkem vtipný. Nějaký věci zde byly hovadiny, ale to nevadilo. Asi se stojí na to kouknout, ale musíte to brát jako komedii a ne jako horor. VYHODNOCENÍ: E.T. prst

Vražedná přání (2017)

Tajemná krabička s čínskými klikyháky čeká na další oběť. Tentokrát měla to štěstí hloupá náladová neoblíbená teen holka. Mohla by si přát plno věcí, jako novou mámu, nekonečno přání atd. Ne, ona si musí přát přání, který ji za chvíli omrzí. První polovina filmu byla nápadem dobrá, při druhé polovině jsem se už trochu nudil a šlo to do hloupých extrémů. Poté mi to už připomínalo Nezvratný osud. Konec už byl celkem čekanej od začátku a byl to celkově průměrný film. Nápad dobrej, ale zpracování mělo být trochu záživnější. VYHODNOCENÍ: ČÍNA JDE DO SRAČEK

Vetřelec: Covenant (2017)

Fajnový lidi jdou hledat planetku, kde budou žít deluxe život. Dobrý oživení Vetřelce. Všiml jsem si, jak tu nějací lidi píšou, jak jim na postavách nezáleží, ale mně záleželo na té hlavní postavě a na té, co nechala odbouchnout tu loď. Příroda vypadala krásně. Po celou dobu stopáže je film záživný, jen v robotí jeskyni to tak trochu pokulhává, na konci se to ale však opět zlepší. Na Covenanta jsem se díval před Prométheem, takže mě finálovej ,,zvrat'' sakra hodně zaskočil. Takhle zlý zvrat/konec jsem dlouho ve filmu neviděl! Byl vážně skvělý, škoda jen, že pořadí dílů Covenanta a Prométhea není prohozené, tak by byl finálový ,,zvrat'' překvapivý pro všechny, štěstí, že jsem to viděl prohozeně. Covenant má nejlepší killy ze všech dílů. Tento díl se mi líbil ze všech nejvíce. Jediné, co bych tak vytkl, byli nesympatičtí roboti. Doporučuji. VYHODNOCENÍ: SAKRA PŘESTAŇTE UŽ ZKOUMAT TEN BLBEJ VESMÍR!

Věc: Počátek (2011)

Výprava za výzkumem se zvrtla a kvůli tomu jde po nás obluda, která nás chce sníst. Tak by se to dal zhruba shrnout děj filmu. Postavy a jejich výkony dobrý, hlavně tý šprtky, Jen tam skoro všichni týpci vypadali skoro stejně, tak se mi občas pletli. Efekty docela dobrý a děj taky. Krajina byla vhodná k zabíjení. Krev nevypadala jak z vodovek ani temperek, takže to nedělaly nějaký 8 letý děti ze školy. Film mi přišel spíš nechutnej. Třeba jak Láďa Hruška a jeho jídla. Tvl jsem se pak bál jít na zuby a tak jsem si je nevyčistil. Jo ještě jsem strachy ani nešel na hajzlík. Extrémně děsivý to nebylo, spíš nechutný. VYHODNOCENÍ: Antarktida je zlý světadíl!!!

Vadí nevadí (2018)

Nechápu, že to tak všichni hejtí jak satana v kostele. To že tam hoří ženská z toho nedělá sračku. Sice ze začátku umírají docela rychle, ale to neva. Do kina bych tam šel, dokonce bych byl nadšen. Bylo tam málo krve, ale to by normálním lidem nemělo vadit. No ten nápad, že hra zabíjí lidi je blbost, ale prostě je to film. Herecké výkony byly na úrovni. Smrti byli originální. Trochu mi ten film připomínal Nezvratný osud. Podle mě nejlepší díl. U filmu jsem neměl chuť usnout, což je plus 🙂 . Divím se, že to má tak málo procent. Ani efekty nebyly špatný. Všechny postavy mi vyhovovaly. VYHODNOCENÍ: Zahrajte si raději Monopoly A ještě jedna věc PRAVDA NEBO ÚKOL?

Tajemství smrti slečny Neznámé (2016)

Suprovej madafaking film. Napětí, děj a ty doktůrkovský kecy byly supr. Film mě nenudil ani chvilku, i když tam nebyly bafačky. Konec byl originální a tohle je 5 hvězdičkovej film, co vidím za dlouhou dobu. VYHODNOCENÍ: Šedý oči špatný oči