• Krátkometrážní

Ve spárech ďábla (2018)

SAKRA LIDI ZASE TO VYŠLO!!! JE MI JEN 13 A PROŠLO TO!!! Povím Vám, že to v kinech ani nehlídají, pokud nejste extrémně malý nebo holka, která se nenamaluje ani neoblíkne jako 15 letá ku**a. Ale naštěstí jsem kluk. Tohle je můj 2. zakázanej vstup na horor! Opravdu pokud Vám je 13 i dokonce skoro 13 let, tak to zkuste!!! Šel jsem to zase kupovat a rozepl jsem si bundu, abych vypadal na 15. Šel jsem k pokladně a byl tam chlap a ženská, tak jsem šel k pokladně, u které byl chlap, protože jsem si myslel, že je větší možnost na úspěch. Řekl jsem trochu otráveně : ,,Dobrý den, 3 krát na Ve spárech ďábla.'' Ten týpek na to jen : ,,A bude nějaká studentská sleva nebo maté kartičku?'' Samozřejmě žádnou nemám, ale i tak jsem dělal, že ji hledám v peněžence a řekl jsem, že nemám. On pak ukázal na monitoru, že je volných asi 8 míst a že ty místa dá trochu doprostřed. Já souhlasil a prodal mi to! Šli jsme, štípač nám lístky štípnul a sedli jsme si na místa. Seděli jsme bohužel v 1. řadě, ale to ani nevadilo. HODONOCENÍ FILMU. Když jsem viděl trailer, tak mi bylo hned jasný, že to musí být horší než Tajemství smrti slečny Neznámé. Celej ten vstup a kupování lístků bylo mnohem akčnější a napínavější než tenhle film. Asi 3 krát jsem se lekl, ale pak mi došlo, o co se film snaží a pak jsem se moc nebál. Ve filmu bylo pár klišé. Můj kámoš se teda filmu bál. Postavy mi nějak nevadily, ale ani se mi nelíbily. Jediná dobrá postava byla hlavní postava Megan. Než jsem na tenhle film šel, tak jsem se asi měl podívat na hodnocení, ale u babičky není wifi, takže jsem nevěděl, že je film průměrnej. Kámoš se díval na informace ohledně toho, kolik lidí si zamluvilo místo a byly volný jenom 3 místa, potom u pokladny zhruba 8 a když jsme se koukali na film, tak nebyla ani půlka kina plná. Nakonec o to takovej zájem nebyl. Způsoby smrtí se pořád opakovaly, jen 1 smrt byla jiná. Konec byl od začátku jasnej a čekal jsem celkem od filmu víc. Tu ženskou snad nepálí oheň. Efekty byly dobrý. Když byla scéna na záchodě, tak za mnou seděli 2 lidi a za něma další 4 lidi a oni říkali : ,,Hele ona nespláchla! Tak spláchni to je slušnost! Spláchni! Hej ona nespláchla!'' Někteří lidi se i skoro celej film smáli. Ze začátku mě to celkem štvalo, ale pak jsem už taky nemohl a musel jsem se občas zasmát i já. VYHODNOCENÍ: PŘÍŠTĚ SI POZORNĚ ZKONTROLUJU HODNOCENÍ NA ČSFD!!!

Vřískot (1996)

Za mě nejlepší devadesátkovej horor! Dokonce lepší než nějaký filmy ze dneška. Na to, že to byl ohraný slasher film, tak opravdu dobrý, díky originalitě. Celkem dost krve. Nenudil jsem se. Postavy mi všechny sedly. Příběh to mělo. Úvodní scéna byla opravdu dobrá. VYHODNOCENÍ: JAKEJ JE TVŮJ NEJOBLIBINĚJŠÍ HOROR?

Grave Encounters (2011)

Žánr Found footage se mi hodně líbí, ale tohle byla fakt slabota! Nulový jumscary, nulový rozvoj postav! Mělo to našlápnuto na dobrej film, ale posralo se to asi 40 minutovým úvodem, možná delším! Bohužel jsem se kouknul na druhej díl, ale ten byl ještě horší, proto jsem tomuhle dal 2 hvězdy a ne 1. Opravdu to bylo strašně o ničem. Všem je asi jasný, která postava vydrží nejdéle, takže žádný překvapení! VYHODNOCENÍ: VŠICHNI JSTE RADĚJI MĚLI SKOČIT Z TOHO OKNA!!!

Zrcadla (2008)

Prostě Rumunsko je strašný!!! Od teď jsem si jistej, že film, kterej je z východu nebo Amerika spolupracuje s východní zemí, tak to je jistá sračka! Úvodní scéna filmu vypadala slibně, ale tak to nebylo! Celej film byl nudnej, žádná akce ani napětí. Nechápu, jak to může mít tak vysoký hodnocení. Nebudu tu spoilerovat, ale zemřelo tu fakt málo postav. Čekal jsem, že si večer budu bát dojít vyčistit zuby do koupelny, kde je zrcadlo, ale nic. Spíš jsem se chtěl tomu zrcadlu vysmát. Na druhej díl se raději ani nekouknu! Zdálo se mi, že hodně investovali do smrtí, ale příběh stál za nic. Postavy mi moc nesedly. VYHODNOCENÍ: KRVAVÁ MARRY,KRVAVÁ MARRY, KRVAVÁ MARRY! O KDEPAK JSI?! NIKDE!

ABCs of Death 2.5 (2016)

Vím, je to horší než 2.díl, ale i tak musím dát 3 hvězdy. Kvalitou skoro všech snímků to vypadá jak ze dvojky. Názvy si nepamatuji, tak vám sem budu psát písmeno M a číslo k němu jako kolikátý snímek to je. Nechápu, proč se to nejmenuje Abeceda smrti 3, ale 2.5. Myslel jsem si ze začátku, že zde bude jen 2. půlka abecedy, ale jsou tu jen snímky na písmeno M, což je škoda a nechápu to. Nejlepší ze všech byla písmena M5, M16, M17, M22 a M23. Jinak byl začátek abecedy hroznej nebo špatnej. Konec byl opětovně špatný jakou všech dílů. Našlo se tu i pár snímků, které byly normální, podprůměrné nebo nadprůměrné. Trailer byl ze všech dílů nejhorší. Povídky byly opravdu originální, ale někdy to bylo špatně udělaný nebo to byla prostě sračka. Ale ty dobrý povídky se mi opravdu líbily. Žádná japonská sračka tady nebyla, což je opravdu dobrý! Fakt doufám, že vyjde tento rok zase další díl, protože to je skvělá série, i když jsou v ní i někdy odpady. VYHODNOCENÍ: JÁ TĚ ROZPŮLÍM TY ZMRDE NA 2 A PŮL!!!

The ABCs of Death 2 (2014)

Lepší než první díl. Od A do E to bylo hodně dobrý. Jinak se to do písmena K bylo zhruba dobrý, Ta druhá půlka abecedy byla blbá nebo strašná. V té 2.půlce se našlo jedině písmeno N,S a U. Ty ostatní byly většinou špatný. Kdybych viděl jen 1.půlku abecedy, tak bych dal 4 hvězdy. Další plus je, že tu nebyly japonský sračky. Příběhy byly víc originální. Občas to ale hraničilo se splácaninou efektů atd. Tohle zatím doporučuji zkouknout,1.dílmoc ne. Asi před pár dny jsem zjistil, že je i Abeceda smrti 2,5, tak uvidíme jestli bude lepší či horší. VYHODNOCENÍ: PADEJ PRČ ASIE!!!

The ABCs of Death (2012)

Čekal jsem od toho víc. Našlo se tu asi jen zhruba 5 nebo 4 opravdu dobrých povídek. Jinak ty povídky byly průměrný nebo úplnej odpad. Nechápu, kdo mohl vymyslet takovou volovinu jako je písmeno F,J a W. Na W šlo třeba werewolf nebo walking atd. Někdo si s tím nedal žádnou práci a někdo zase jo. Nejlepší povídky jsou D,X a Y. Doporučuji si radši zhlédnout jen ty nejlepší povídky na Youtube a ty další radši nezhlédnout. Z některých se mi dělalo až šatně z toho, jak byly hrozné! TY nejlepší povídky byly opravdu dobré. Písmeno X bylo opravdu nechutné, ale nápadem dokonalé, ty další 2 byly tak dokonalé nápadem. Vždy jsem hádal, jaké slovo to bude, ale většinou jsem neuhádl. VYHODNOCENÍ: RADŠI SE NAUČ MORSEOVKU!!!

Slender Man (2018)

Četl jsem si zde komentáře o tom, jak Vás film hrozně zklamal, ale mně ten film nezklamal. Chtěl jsem na to jít do kina, ale mně je 13, takže jsem čekal 2 měsíce než půjdou stáhnout titulky. Každej den jsem se koukal na hodnocení a všechny komentáře pod tímto filmem, protože jsem se na něj fakt těšil a nakonec to čekání stálo za to. Postavy umírali od nejhorší po nejlepší. Podle některých ,,expertů" tady podávala Joey King nejhorší hereckej výkon. Nechápu Vás, vždyť tu hrála líp než ve filmu Wish Upon! Rozvoj postav tu byl u čerňošky a zrzky špatný. Nejvíc jsem fandil Joey King. Slender Man v nějakých scénách vypadal špatně, ale furt líp než kdyby to CGI dělali Češi. Začátek byl trochu uspěchanější, ale pak to zmírnilo tempo a bylo to dobrý. 1. i 2. půlka filmu jsou stejně dobré. Nejlepší ze Slendermanovských filmů vůbec. Na 5 hvězd to nebylo kvůli některým efektům. Velká škoda byla, že tu nebyly 2 scény z 1. traileru, sice to škoda je, ale nevadí. Konec mohl být lepší. Já ten konec teda pochopil. Zatím patří do trojky nejoblibenějších filmů za rok 2018. VYHODNOCENÍ: JAKO VIRUS!

The Den (2013)

Nevím jestli tadle stránka vážně existuje, ale bylo by zajímavý, kdyby ten film byl podle skutečné internetové stránky. Vcelku krátký a nudný film, ale moc se mi líbilo posledních 20 minut. Konec byl parádní na to, že to bylo o ničem. Jak ta její kámoška vůbec netuší, že to není vona. Takový jak se prostě zeptá: ,,Máš rozbitou webku??'' LOL to bylo nejvíc. Akorát jak tam byl na tom konci ještě ten táta na tom CUTE WEBU nebo jak se tomu říká NVM, to měli vystřihnout. Celkový dojem mám, že to bylo nudné, akorát těch posledních 20 minut skvělých, jak jsem již zmiňoval. Samozřejmě se tu našlo plno klišé (každej kdo není ubrečená ženská tu zdechl, chování postav, které není někdy rozumné, hlavní postava je všechny na ez vraždí(no všichni víme jak by to bylo ve skutečnosti, ale to mi tolik nevadilo)). Webka se strašně třepala a měla k tomu strašnej obraz, zatímco film V/H/S měl lepší (a to je taky z první osoby). Za mě si to nezaslouží 60%. VYHODNOCENÍ: STRAŠÁCI MĚ VŽDYCKY DĚSILI

Halloween (2018)

Sakra lidi opravdu jsem chtěl jít na tenhle film, ale je mi jen 13 let. Tomu byste fakt nevěřili!!! Oni mě tam pustili s dalšíma dvěma kamarády!!! Bylo to včera v sobotu 20. října 2018 v kině Cinestar. Já a můj brácha jsme na to chtěli jít s nějakými kámoši, ale jeden nemohl, protože někam jel, ale jinak by ho pustili, druhá kámoška nemohla, protože byla nemocná a třetí kámoška nemohla, protože jí to máma zakázala, že by se pak bála. Tak já a brácha jsem asi hodinu psali na Messengeru a zkoušeli jí radit, jak to obejít, aby mohla. Napadlo nás asi snad přes 10 rad, ale radši to nechtěla riskovat, aby jí máma nepřestala důvěřovat. Tak jsme zavolali kámošovi v Jihlavě a ten mohl. Chtěl jít se svým starším bráchou, ale on nechtěl riskovat, tak kámoš souhlasil a mohli jsme jít. Plánovali jsme to asi 2 dny, jak to obejít atd. Před kinem jsem si rozepnul bundu, abych vypadal na 15. Pak jsem šel ke kase a trošku otráveně jsem řekl:,, Dobrý den 3 krát na Halloween.'' Otrávěně jsem to řekl, abych vypadal na 15. Pak říkal:,, Dobře, takže 3 krát na Halloween a kolik vám je let?'' Když se na tohle zeptal, tak jsem byl celkem dost po***nej strachy, protože chtěl občanku. Začal jsem jakože hledat v peněžence občanku, ale fakt sakra naštěstí řekl:,,Né to je dobrý, to stačí říct.'' Tak jsem řekl, že nám je 15 let. Pak říkal jaká řada a sedadlo. Pak jsme šli k sálu a já byl dost po***nej štěstím, že nám to sakra vyšlo. Ale byl tam štípač. Moje babička říkala, že tam jsou, ale já jsem si myslel, že kecá, protože jsem minule žádnýho neviděl. Odštípnul nám to a řekl:,, Hezký zážitek a užijte si film.'' Podle mě možná něco tušil, ale to je jedno. Jak jsem byl nervozní, tak jsem omylem vrazil do dveří a ty se zavřely. Brácha se je snažil dát zpět, ale ten štípač řekl, ať je tak nechá. Pak jsem si sedli a užívali si film. Moc jsme o tom nemluvili, jak nám to prošlo, aby nás nenačapali. Když byly u filmů světlé záběry, tak se vedle bráchy vždycky nějakej chlap na něj podíval, jestli mu je 15 let. Když jsme vyšli ven, tak jsme úplně řikali:,, K**va ono to vyšlo, dopr atd.'' A TEĎ K FILMU. Zkouknul jsem všechny díly a tenhle byl opravdu nejlepší. Hudba opravdu bombastická jako slevy v kauflandu. Furt si ji musím pouštět. Četl jsem si komentář jednoho člověka tady a ten říkal, že pro nové diváky to nebude dobré, ale ten můj kámoš neviděl ani jeden díl a byl z tohohle úplně nadšenej a říkal, že se mu to opravdu líbilo. Líbilo se mi tu více krve než v jiných dílech. Takhle by měl vypadat film. Někteří tu nadáváte, že prvních asi 40 minut je nuda, ale to jsou kecy. Líbí se mi jak to je ze začátku dramatické, poté děsivé a potom to bylo děsivé atmosférou. Náš kámoš sice neviděl žádnej díl ,ale to nemusíte ani vidět, protože i bez toho pochopíte děj filmu. Konec tak akční není, jak tu říkáte, mnohem akčnější byl i ten rozhovor u pokladny. Na postavách mi záleží, ale u toho táty mi to je jedno. U nějakých postav ani nečekáte, že zemřou. Nejvíc mi záleželo na chůvě toho čerňocha. Mnohem lepší než 1.díl, kterej byl nudnej, ale tak špatnej nebyl. Za ten risk do kina to stojí děcka!!! Od týhle doby to budu riskovat víckrát, pokud to bude film, co stojí za to!!! Tohle bude asi můj nejdelší komentář lidi. Proč tenhle film je tak podhodnocenej, vždyť teď má jen 69%, BOŽE!!! VYHODNOCENÍ: UŽ SE NEVRACEJ TY ZRŮDO!!!