Vyjednavač (1998)

Tak to byla jízda! Naprosto skvělý film. Geniální S.Jackson a Spacey. Žádná scéna není hluchá a stále se něco děje. Výtečná podívaná.

Lesní duch (2013)

Docela dobrá horovka, jenže je zde velký kaz. Hlavní "hrdinové" se chovají tak moc pitomě , retardovaně, že jsem okamžitě změnil stranu a fandil zlu! A té omladině jsem přál jen velmi bolestivou smrt. A aby nikdo nepřežil.

Avatar (2009)

To je další Cameronův majstrštyk! Tentokrát z historického parníku, se přesunul do hlubokého vesmíru, aby nám představil planetu Pandoru a její obyvatelé ..Na'vi (třímetrový modrý indiáni s ocasem). Fauna na Pandoře je fascinující..vše je zkrátka fascinující. Nemalý podíl má skladatel James Horner, který vytvořil nádhernou hudbu...jako jeho předchozí Titanic. Cameron a Horner🤝 (něco jako Spielberg/Williams 🎵🎥). Prostě Cameron je záruka nejvyšší kvality!'

Osada (2021) (seriál)

Seriál s hereckou elitou..avšak bez vtipu. Možná nějaký ten vtípek někde trčí. Kolečko, Ty jsi napsal legendární Most, ale tohle je co za paskvil. Nucené a upocené...

Z pekla štěstí 2 (2001)

Radši dvě promrzlé noci někde venku, kde je -15c a míň...než tohle 🤮🤮🤮

Jurský svět: Nadvláda (2022)

Tak jo...už nechte jurskou značku spát. Tohle byl poslední hřebík do rakve. Prima, že jsou tam tři původní protagonisté, ale jsou tam jen velmi uměle naverbováni do příběhu, který je prostě 🤮. Děj je ultratrapný a absolutně to nemá nic společného s Jurským parkem z roku 1993.

Černý telefon (2021)

Hororový průměr. Mělo tu správnou atmosféru a nějaké fakt strašidelné scény..ale vše nějak bylo omezeno..a Ethna jsem si prostě neužil.

Thor: Láska jako hrom (2022)

Myslím, že Thora již bylo dost. Marvel se po Endgame se výrazně pohnul kvalitou dolů...navíc fakt jako debilní scénář a zaporák alá Bale, těžké zklamání.