The Amityville Asylum (2013)

Kromě remaku "3:15 zemřeš" je tohle první film ze série Amityville, který jsem viděl. Špatné herecké výkony, dost stupidní dialogy a příběh, a navíc se tu nenachází nic strašidelného. Koukat se na to jaksi taksi dalo, ale jednou tu bohatě stačilo. Druhá hvězdička je za "Kurva!"

Skřet 2 (1990)

Nebýt nechutnýho zelenýho slizu, šel bych na pět - ten mi tu zábavu bohužel kazil.

The Shrine (2010)

Zvláštní, přesně takhle si Polsko a Poláky představuju. Mimochodem docela mě překvapilo, že malá farmička uprostřed Polska má dveře s typicky americkýma klikama.

The Last Will and Testament of Rosalind Leigh (2012)

Prvních čtyřicet minut, kdy pouze sledujeme nesympatického hlavního hrdinu pobíhat po zděděném domě, jsem jen zázrakem neprospal. S příchodem druhé poloviny, kdy se konečně začalo něco dít, a film se změnil na výpověď o tom, co se stane, když kočičkám nedáváte Whiskas, jsem už zvládal bez zavírajících se očí. Ale stejně tomu něco chybělo...

Vyhlídková trasa (2013)

Paradoxní je, že ta hlavní část filmu, tedy samotný boj o přežití, mě bavila ze všeho nejméně. Úvodní půlhodinka plná slovních přestřelek mě totiž tak odrovnala, že při samotném přežívání jsem se už nudil. Ale ten konec? TEN KONEC! Tomu se říká kurva twist, a za tohle si tu čtvrtou hvězdičku suverénně zaslouží!

SpongeBob v kalhotách: Film (2004)

"A mezi náma, trochu mi řídnou vlasy" "Ale výsosti, jistě to nebude tak hrozné... ÁÁÁÁ PLÉŠ, PLÉEŠ, PLÉÉÉŠ" ...a tomuhle se prosím směju ve dvaceti :-D Twisted Sister a nejlepší životní role D. Hasselhoffa tomu nasazují korunu.

Sedm (1995)

Asi nejlepší kriminální thriller co znám. A skvělý nápad od jistého herce, díky kterému člověk při prvním zhlédnutí neví až snad do dvou třetin filmu. Navíc mě některé scény dokázaly zhnusit, a to se jen tak někomu nepovede. Bravo, za 5* a kdykoliv rád znova.

Pelíšky (1999)

Můj zdaleka nejoblíbenější český film, a to jsem proti české kinematografii poněkud zaujatý. Tohle je prostě klasika (moderních) klasik, hlášky odsud se ještě běžně používají, herci jsou skvělí, scénář taky... Jak jsem říkal, českým filmům moc nefandím, ale tenhle má v mojí sbírce čestné místo.

Blade: Trinity (2004)

Můj oblíbený díl z celé trilogie, kvůli hercům, akci a soundtracku. Drákula aka Drake aka Lincoln Burrows je celkem fajn nemesis.

Ďáblův dvojník (2011)

Velmi kvalitní drama s excelujícím Dominicem Cooperem v hlavní (dvoj)roli. Zajímalo by mě, jak blízko k pravdě film má, ale to se prostě jako obvykle u filmů s nálepkou "podle skutečné události" nemá obyčejný smrtelník šanci stoprocentně dovědět. Poslední třetina mi bohužel přišla poněkud slabší, proto jen horší 4*.