Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

Po nudné jedničce se děj vězeňských zápasů přesouvá do Ruska - a je to dobře. Druhý díl rozhodně zpravil reputaci a od začátku do konce to pořádně gradovalo. Scott Adkins jako mistr mukl byl excelentní a jeho našlapanou figuru jen podtrhují super výkony v ringu, kde vedle pěstí zapojil i akrobatické kousky - což celkově filmu přidalo na efektivitě. No možná se nám začíná rýsovat nová akční hvězda současnosti.

Girlhouse (2014)

U tohoto snímku si na své přijde bezesporu hlavně mužská část populace. Jedná se o příjemný, leč mnohdy předvídatelný horor, ale rozhodně mu to neubírá na kvalitě. Vilka plná sexy prcinek je rozhodně místo, kde si vyšinutý buřtík může zpestřit vražedný večer a milostné vzdechy rázem nahradí řev - a vše opět v pěkném prádelku!!! A vzhledem k tomu, že tam hraje božská Chasty Ballesteros, musí být i mé hodnocení odpovídající - 4 hvězdy a doporučuji.

Neporazitelný (2002)

Skvělý nápad, ale někdo to pořádně pokurvil a to je škoda. Kombinace bojového sportu a vězeňského prostředí slibovala pořádnou jízdu, bohužel to byla nuda. Snipes se do role ústřední postavy vraha vžil celkem přesvědčivě, nicméně zvolit za jeho soupeře vyžraného a neforemného Rhamese, který má představovat arogantního mistra světa těžké váhy byl opravdu krok vedle. Navíc ten box, co předvedli, byl úplně bez náboje, žádný pot, žádná krev, žádné otoky a to se valili hlava nehlava... No a hudba?? Těžko říct, jestli tam vůbec nějaká byla, jelikož jsem si ji nevybavil ani bezprostředně po skončení filmu, no snad nikoho neurazím, ale za mě na hovno.

Dům tisíce mrtvol (2003)

Totálně zvrhlá úchylárna!!! Rob Zombie je mistr tohoto žánru a divák jeho filmy musí buď milovat a nebo nenávidět. Nejlepší na celém filmu byla doprovodná hudba - ta těm zvrácenostem dodala hmatatelnost, prostě pecka.

Hvězdná brána: Třetí říše (2018) (seriál)

Boha jeho co to bylo?? Od první minuty jsem měl otevřenou hubu a už jsem ji nezavřel - i oběd mi vystydnul...

Co jsme komu zase udělali? (2019)

Perfektní francouzská sluníčkářská propagace jak se sluší a patří... Prvnímu dílu jsem dal čtyři hvěvzdy, neboť tenkrát před lety mi to přišlo ještě zábavné, bohužel dnes už to tak vtipné není. Rozhodně bych tento snímek nenazval komedií, protože se spíše jedná o dokument vystihující reálie západní Evropy.

Spolujízda (2019)

Dave Bautista a komedie?? Měl jsem docela obavy, ale nakonec jsem byl velice mile překvapen. Humor obstojný, hlavní dvojička se dobře doplňovala a film byl díky tomu pěkně v tempu. Pravda, z Bautisty asi nikdy perfektní komik nebude, ale je to řádný monstrum jež musí denně spořádat určitě celou drůbežárnu a tandem, co vytvořil s tím vychrtlým imigrantem způsobil, že jsem se místy od srdce zasmál.

He's Out There (2018)

Pohodový večerní slasher. Pohledná mamča, zbytečný taťka, dvě nonstop hysterické cérky a opravdu krásná chalupa u jezera. K idylce pak už chybí jen pořádný úchyl, který je nadaným dřevokutilem a ilustrátorem dětských knih. Stačí pak chvilka nepozornosti, tma a show s tomahawkem v ruce může začít. Prostě slušný hororový thriller v odlehlém prostředí, který jsem si užil.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Naprostý průšvih... Rychle a zběsile?? Spíše bych to nazval: Pomalu a nudně. Celou dobu jsem se opravdu nudil, dialogy nucené, vtipy ubohé a akční scény absolutně přitažené za vlasy... Nekonečné a naprosto zbytečné scény v restauraci, v kanclu a v letadle, kde se mlelo o hovnech (vlastně o tom kdo má větší pytlík a hezčí ksichtík) a ten závěr?? The Rock nejprve připraví melodramatické a opět zbytečné shledání s jeho rodinou a následně je oděn pouze v ručníku s ragbyovým týmem v zádech - no tak si dáme jeden krátký pokřik, vememe klacky a hurá na bongobongo výpravu. Série Fast and furious je pro mě srdcovka, takže budu dělat, že jsem to neviděl a mrsknu tomu aspoň dvě hvězdy - jednu za toho černého Supermana a druhou za tu fešnou ruskou mafiánku a ty její měchy.

Gangster, policajt a ďábel (2019)

Slušná korejská prácička...Extrémně sympatický gangster a naopak extrémně nesympatický policajt spolu nahánějí vyšinutého sériového vraha, který má zálibu v píchání. A světe div se, nejen že to klape, ale je z toho pořádná akční krimi !!! A ten konec, to byla prostě pecka.