Little Monsters (2019)

Parádní zombie komedie... Nápad zdevastovat dětský zoo park zombíkama je bezkonkurenční a neuvěřitelně jsem se bavil. Dětičky, zvířátka, krev a hlavně absolutně fungující humor - dohromady to ladí na výbornou a tento druh apokalypsy doporučuji všem, co rádi sledují filmy s problematikou bezhlavého pojídání bližního svého!!! Dětičky si mě teda získaly a vykousaly si solidní čtyři mozkomíšní moky, tak dobrou chuť.

Accident Man (2018)

Nemůžu si pomoc, ale zažívám Adkinsovu horečku, jeho filmy jsou přesně moje krevní skupina a Accident Man to jen potvrzuje... Nejvíce se mi na tom líbí ta jednoduchost a přímočarost, Scott byl opět našlapaný a s rolí zabijáka si poradil na výbornou. Není nutné zdůrazňovat, že to zase byla řežba jak hovado a dialogy navíc nepostrádaly vtipný podtext, což veškerou tu akci trochu odlehčí - a to je super.

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Oproti Spider-man: Homecoming to bylo dost odfláknuté, ale musím uznat, že o akci nouze nebyla, záporák byl taky slušnej a ty iluze to trochu zachránily... Prostě taková bláznivá road trip komedie pro puboše - 60%.

Dokonalost (2018)

Dozajista originální amputační psycho. Film, kde se vše točí kolem cella, jsem pouštěl s velkým otazníkem a musím poznamenat, že jsem se vůbec nenudil, takže při jeho skončení otazník nahradil pořádný vykřičník. Skvěle natočený snímek plný zvratů, místy mě dobře pobavil a potvrzuji, že i ženy, které upřednostňují mušličky před pořádným kusem masa, se umí dobře nasrat...

Mariňák 2: Bitevní pole (2014)

Tak u jedničky jsem se namlsal, ale tento filmek je prostě zbytečný. Navíc s prvním dílem to kromě uniforem nemá nic společného, nebylo tam nic, co by mě chytlo za koule, ale jinak fajný náborák do USArmy...

Kurýr (2019)

Popravdě, čekal jsem od toho více... Záměr přiblížit historické souvislosti, které předcházely Varšavskému povstání z 1. srpna 1944 je rozhodně na místě, ale vše vsadit na jednu postavu, kterou nazvat agentem - kurýrem a vložit ji na bedra značnou váhu celé akce, už tak zajímavé není. Osobně bych uvítal dějovou linii více se odehrávající v samotné Varšavě, ale paradoxně se film točí kolem agenta, jehož osobní život, ale ani výcvik snímek více nepřibližuje. Nicméně musím uznat, že je film natočen velice profesionálně, dobové uniformy a hlavně pak záběry na letadla hodnotím na jedničku, takže po technické stránce tomu nelze co vytknout - 60%.

Pomsta (2019)

Nic není tak emocionální, jako přátelské shledání po letech v knajpě. Většina takových srazů se pak i zvrhne v nespoutanou konzumaci alkoholu, ale v tomto případě je ta oslava ještě o level výše - dokonce i praskaj kebule a paní barmanka ten mrdník určitě za dopoledne neuklidí... Scottu Adkinsovi role muklů vyloženě sedí a po Bojkovi tady máme další skvělý nářez. Film parádně odsejpal, o akci nebylo nouze, pro ránu se nešlo daleko, krev byla všude a zuby létaly vzduchem tak často, že se nedivím lukrativní práci zubaře. Nemohu jinak, než tuto řežbu doporučit a Adkins si u mě vyčepoval studených pět kousků s výstavní pěnou, tak na zdraví.

Grindhouse: Werewolf Women of the S.S. (2007)

Slušně perverzní trailer z projektu Grindhouse - no chtělo by to natočit a pak se uvidí... Každopádně samičky nadlidí v latexu by mě určitě nenechaly klidným.

Appetites (2015)

Docela nudná prasárna. Byla tam krev, nějaká ta jebačka, velice slušná hudba, ale jinak žádná sláva - béčkový snímek, který neurazí, ale ničím bohužel ani nepřekvapí...

Žraločí tornádo 5 (2017) (TV film)

Naprosto famózní kokotina jako vždy, akorát tentokrát to bylo prostě světový!!! Za mě nejlepší díl této série a jsem zvědavý, s čím příjdou příště... Sharknado, Natonado, SharkZilla - nemá to chybu a k tomu všemu nespočet pěkných prdelek s výstřihem až do kuchyně. Zbývá jen dodat, že Ian Ziering je i můj hrdina.