Interstellar (2014)

Sice jsem víc jak polovinu filmu měl pocit, že koukám na Emericha a ne na Nolana, kterému se asi v Počátku zalíbilo hrát si s více než jen s 3D prostorem a to co mě v Počátku šokovalo a nadchlo, tady už nefungovalo, ale nakonec dobrý. Ale naprosto zbytečná mě přišla postava Matta Damona.

Predestination (2014)

No je to něco jako zkusit dojet na konec kruhového objezdu.

Lucy (2014)

Droga co ze mě udělá úsbéčko, tak to bych fakt chtěl ochutnat :-). By mě zajímalo na čem Besson frčel při psaní scénáře.

Vejška (2014)

Bc. za absolvování této vejšky ano, Mgr. ale ne. Co stačilo u maturity u státnic ne é.

Grandhotel Budapešť (2014)

Vizuální obžerství barvité a hravé a k tomu nádherně zpracovaný příběh. Škoda, že kdysi v přetahované o zpracování Obsluhoval jsem anglického krále nebyl i Wes, úplně jsem si dnes dokázal to jeho pojetí představit, ale asi se zalekl, že by ho Menzel taky mohl zmrskat proutkem.

Zakázané uvolnění (2014)

Kdyby to byl jeden z dílů série Nevinné lži, tak řeknu ok, ale jako celovečerní film a ještě od kapacity jakou je Jan Hřebejk prostě slabota. Bez kvalitního scénáře dobrý film natočit nejde, to by Hřebejk vědět měl. Ale celkově se mě to nelíbilo, ani jak to bylo zahraný, ani námět, zápletka... no nic. A na téma bezvýchodné situace z motivem hokejového přenosu před pár lety vzniknul excelentní film Mistři. Toto mě přišlo jako zfilmovaný odpad předchozích jeho výborných Líbánek a natočený z nepoužitého nápadu tenkrát.

Divoké historky (2014)

Šest povídek a můžu dát jen pět hvězdiček. Těžko vybrat komu nedat, nerad bych se dostal z téhle partičky někomu na black list :-).

Zmizelá (2014)

Překombinované a zbytečně protahované. Filmová událost roku, jak se o filmu mluví to teda rozhodně není. A od Davida Finchera v jeho filmografii pouze lepší průměr.

Bony a klid 2 (2014) odpad!

Myslel jsem, že tvůrčí dno už Vít Olmer našel sérií Playgirs, ale opět mě překvapil a to tím, že ve dnu našel díru, kterou jde klesat ještě níž. Jestli je pro to nějaké slovo, tak ho bohužel neznám a tím pádem to ani pojmenovat neumím.