Hudbu složil, slova napsal (2007)

Citace z filmu: ,,...a o čem chceš zpívat?" ,,O čemkoliv, z čeho budou prachy". A přesně o tom je i tento film. Podbízí se snad úplně ve všem. Shrnuto jedním veršem: Kýč jak bič.

Pojedeme k moři (2014)

První cca půlhodinu jsem čekal, kdy už se začne něco dít, než jsem si plně uvědomil, že už se vlastně děje a jiný to nebude. Ve finále silný i když lehce předvídatelný film velmi originálně natočený. Jediný, co mě tam moc neštimovalo, byla až velká vyspělost a moudrost jedenáctiletých hrdinů, odpovídající spíš patnáctiletým. Jo a zase taková komedie, jak je v charakteristice filmu uváděno, to teda není, to by mohlo být pro leckoho zavádějící. Miloš Forman, který je ve filmu oslavován by měl určitě z Mádla radost, vidět to.

Můj vysvlečenej deník (2012)

Viděno v TV 13.4. 2014 a v České televizi zřejmě museli tvůrci tohoto filmu někomu pěkně hnout žlučí. Ve srovnání s filmem Díky za každé nové ráno, který právě bude následovat a je stejně jako toto zfilmovaná autobiografie je jako srovnávat krabicové víno s pozdním sběrem. Je to prostě špatný. Hodně špatný.

Colette (2013)

Z filmů na toto téma asi zůstane ještě dlouho nepřekonaný Pianista a Benigniho Život je krásný. V tomto provedení mě furt něco chybělo a unavovala neustálá tklivá hudba kterou je celý film podbarvený a otřesný dabing. No a ten konec? Plytký, jakoby vypůjčené z podřadné mexické telenovely.

Osamělý jezdec (2013)

To co Johny Depp ukoulí očima v průměrných Pirátech z Karibiku a na úspěch filmu to stačí, tak tady to už nestačilo. Jako western slabý, jako jeho parodie málo vtipný.

Američan (2010)

Natočený to je dobře, ale ta zápletka okolo které se to celé točí mě teda přijde na hlavu postavená, protože objednat si výrobu pušky u někoho, kdo pak má být tou puškou zastřelen a propásnout tolik příležitostí kdy dotyčný šel zastřelit mnohokrát snadněji musí diváka, když zjistí, že to jen o tom jednoduše nasrat.

Blázni ze stadiónu (1972)

V dětství jsem to hltal a těšil až to budou dávat, dnes mě to přijde strašně hloupý. A tak radši hvězdičkami nehodnotím, co když zase jednou budu na úrovni dítěte :-).

Hunger Games (2012)

Zase tak trapný jak jsem očekával to nebylo.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Jestliže se musí v akčním filmu zachraňovat svět a syn před zlýma rusákama, tak alou s akčním hrdinou do důchodu.

Na druhý pohled (2014) (TV film)

Velmi chytře zpracovaný kvalitní námět.