Kandidát (2013)

Až děsivé, když si člověk představí, co dokáže marketing. Velmi zdařilá satira.

Dom Hemingway (2013)

Zajímavá studie toho, jak to vypadá se životem stárnoucího kriminálníka poté, co opustí vězení, kde strávil poslední třetinu života a neví co dál, protože k dohnání toho, co si myslí že ztratil mu stačí tři dny. Jude Law tu agresivitu, vztek, beznaděj a smutek zahrál dokonale a hlavně si myslím, že podobně v prdeli, je většina propuštěných vězňů.

Rozkoš (2013)

Rádoby filmovým artem nafouknuté veliké nic.

Kancelář Blaník (2014) (seriál)

První politická satira vážně vtipná, satirická, vostrá, zábavná, trefná, nebojácná, vulgární, agresivní ale hlavně úžasná.

Westernstory (2011) odpad!

Tak se nám Vlastík Pešků rozhodl prozkoumat, kde že je to dno české kinematografie a asi ho našel.

Nic proti ničemu (2011)

Už dlouho mě nic tak nepobavilo jako toto. Vážně dobrý.

Příběh kmotra (2013)

Knihu jsem nečetl, ale film je to velmi průměrný a myslím, že to není tím, že by nebyl dobře natočený, ale že ta předloha byla slabá.

Krásno (2014)

Šumperk nejsou Bruggy a Ondřej Sokol není Martin McDonagh i když asi chtěl. Takový zvláštní patvar, toto dílko. Chvílemi si film hraje na psychologické drama, obratem to zabije pokusem o komedii, pokus o komedii prázdnou pasáží atd.. Přišlo mě, že Sokol měl strach, že už další film nedostane šanci natočit a tak radši splácal rovnou hned dva do jednoho. I tak je to lehce nad průměrem oproti současné české tvorbě z poslední doby.

Dvojí obvinění (1999)

Od páté minuty filmu naprosto předvídatelný až do konce, což ve výsledku znamená NUDA NUDA NUDA