Dokonalá skrýš (2012) odpad!

Thriller? Ani náhodou, výsměch tomuto žánru tento rádoby film.

Věra 68 (2012)

Jedním slovem: fascinující.

Trans (2013)

Ačkoliv mám složité filmy nutící k přemýšlení a dávání pozor celý film ze všeho nejradši, tohle to bylo i na mě moc překombinované a zmatené. Přece jen hra s podvědomím mě o hodně víc bavila v Nolanově Počátku.

Kick-Ass 2 (2013)

Tak jako u většiny pokračování úspěšných filmů, tak i na tomto je vidět pouhý prvoplánovaný záměr vytřískat z toho ještě nějaký ten dolar, protože děj a celý příběh nic moc nejsou. Tady to je taková středoškolská akční komedie s nezbytným množstvím roztleskávaček, loserů a fekálií.

Hořící keř (2013) (TV film)

Nejlepší film o jednom z nejvýznamnějších milníků naší historie natočí polská režisérka pro americkou komerční televizi, i když v české mutaci a to ještě až po čtvrtstoletí po revoluci. Absurdní jak divadelní hry od Havla zdá se býti, nemýlím-li se :-).

Křídla Vánoc (2013)

Melancholická romance z obchoďáku se spoustou hluchých míst co unudí i mrtvýho. Popravdě jsem od Karin Babinské jsem čekal o hodně víc a ne takovou slátaninu.

Volte mě! (2012)

Slabý námět, slabí herci, nemastné, neslané, hloupé a nudné.

Po zániku Země (2013)

Na Zemi se všemu daří, kromě lidí, což už je samo o sobě podezřelý. Co mě ale zařízlo nejvíc, je bajka o hodném orlovi nebo co to bylo za ptáka, který s nasazením vlastního života pomáhá své původně zamýšlené večeři nezmrznout, aby mohl splnit svoji misi. No a pominu-li další spoustu hloupostí, tak nechápu, především to, proč když lidstvo vyvinulo raketoplán, který dokáže lítat červíma dírama nevyvine nějakou pistolku, kterou by postřílel ty obludy co je žere a nespoléhal pouze na mačety a nebojácnost.

Yes Man (2008)

Dobrý nápad, ale ne zrovna dokonale využitý a zpracovaný, takže je z toho průměrná a plytká komedie.

Normal (2009)

Během celýho filmu jsem furt přemýšlel, jaký by to bylo jako divadelní hra a myslím, že v divadle by se mě to líbilo víc.