Hluboký spánek (1946)

KONEČNĚ!!!! Základní pilíř noirového filmu s drsňáckým Big Bogardem a kráskou Lauren Bacall, kterou by chtěl v náručí držet každý muž.

Nebezpečný cíl (2008)

Tomu říkám průměrný film s průměrným hercem, který si hraje na učitele s velkým U a sem tam někoho zabije. Bangkok dangerous tak představuje nebezpečí promrhaných100 minut pro všechny filmové diváky. Opravdu vřele nedoporučuji - jedná se o další Caegovu špatnou filmovou roli. Co asi přijde next, Nicolasi?

Twin Peaks: ohni se mnou pojď (1992)

Jako prolog s vykecáním celé pointy seriálu to funguje dobře, jako film však nikoliv. Kdy by to Mistr Lynch nenatočil, nic by se nestalo. Takhle je z toho jen průměrný odvar nadprůměrného seriálu. Bohužel...

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

Dokud speciální agent Cooper vyšetřuje vraždu sličné děvy, je ten seriál skvělý. Jakmile ale odhalí vraha, začne kvalita seriálu bohužel klesat ke dnu, jako legendární Titanic. V záplavě nejrůznějších seriálů se ale jedná o KULT s velkými písmeny. A já jsem rád, že jsem o něj zakopl a každý večer mu podléhal, jaké té nejopojnější droze.

Do útoku (1987)

Jeden z filmů mého dětství

Ďáblova lest (2009) (seriál)

Na české poměry slušně natočený film s hororovou zápletkou. Jiří Dvořák si roli policajta užívá, Anna Geislerová nudí a sympaťák Ivan Trojan mi připomínal Toma Hankse v Šifře mistra Leonarda. Jak je vidět, asi nejsem sám.

Druhý tah pěšcem (1984)

Velice trapný pokus o špionážní drama z naší republiky. Jediným kladem na tomhle špatném snímku je sympaťák Karel Heřmánek.

Valkýra (2008)

Komu: velitelství csfd (československá filmová domobrana) Datum: 25.2. 2008 Cíl:Naplnit Styxosova veliká očekávání o tomto filmu Nástroje: herecký koncert všech akterů s Tomem Cruisem v čele neustálé mrazení v zádech režie Bryana Singera, který opět dokazuje, že umí hudba Johna Ottmana Závěr: Valkýra je skutečně nezapomenutelný kousek, během kterého mě neustále mrazilo v zádech. Stejně, jako když jsem byl před třemi roky na Superman returns. Jelikož znám, stejně jako ostatní, osud, který hraběte Stauffenberga a ostatní spiklence poskytl, věděl jsem jak příběh dopadne. To však neznamenalo, že bych protagonistům nefandil a v okamžiku popravy, mi ukáplo i pár slz z očí. ______Konec hlášení____