Trable prcka Binka (1994)

infantilný film pre deti do 6 rokov.lenže ľudia - ja poznám ľudí ktorý tento film milujú.napríklad celá moja rodina a ja som kvôli tomu tento film musel zaradiť do videotéky.

Traffic - Nadvláda gangů (2000)

výborné protidrogové drama.fantastický herci a ešte lepšia réžia stevena sodenbergha.dokumentárny štýl rozprávania pomáha k zamysleniu či sa tieto príbehy naozaj niekde neodohrávajú alebo sa neodohrali.podľa mňa hej

Training Day (2001)

až na poslednú tretinu ktorá to všetko spláchla do hajzlu výborný policajný thriller.skvelé herecké výkony

Truman Show (1998)

vynikajúci námet s vynikajúcim carreym.fantasticky urobený film po každej stránke

Turbulence (1997)

v živote som kine nezaspal.teda raz hej...

Tváří v tvář (1997)

v mojom súkromnom rebríčku jednoznačne patrí do top 5.akčný film s myšlienkou(kam sa hrabe matrix),vynikajúcimi hereckými výkonmi a geniálnymi akčnými a dramatickými scénami.najlepší akčný film všetkých čias.teda aspoň pre mňa:)

Twister (1996)

výborná oddychovka na viac pozretí.klišé na klišé ale pozerá sa fakt skvele už len kvôli trikom a chémiou paxton - huntová.Pôvodný scenár otca Jurského parku Michaela Crichtona si natočil kameraman a vtedy ešte vychádzajúca režisérska hviezda Jan DeBont (Nebezpečná rýchlosť). A bol z toho obrovský hit. Boj dvoch konkurenčných skupín lovcov tornád mal všetko, čo poriadny blockbuster potrebuje. Svižné tempo, humor, ohromné triky, sympatický casting, výbornú hudbu a hlavne dychberúce scény, ktoré vyvolávali pocit dovtedy nevideného. Viac dobrodružstvo pre celú rodinu, než katastrofický film, ale v prvom rade výborná zábava. V súčasnosti neprávom zapadnutá pecka bola prvým filmom komerčne distribuovaným na DVD. Obe nominácie na Oscara (vizuálne efekty, mix zvuku) ostali nepochopiteľne nepremenené.

Údolí stínů (2002)

slušný vojnový film na ktorom mi však vadí prílišný patetizmus.a to zbožňujem pearl harbor.

Úkryt (2002)

vynikajúci thriller a comeback jodie foster do prvej ligy.fincher potvrdil povesť jedného z najlepších a najoriginálnejších režisérov svojej generácie.len záver sa nejako nepodaril

Underground (1995)

Čo na tom vidíte??????????????????????????? Film po ktorom som začal nenávidieť celú európsku kinematografiu, prestal chodiť na artové filmy a začal opľúvať kinokluby.Keď tak rozmýšľam, tak ten film zmenil môj život rovnako ako Star Wars :)