Bláznivá dovolená (2015)

Toto je plnohodnotné pokračování všech Griswoldinovských komedií. Je to tak dokonale trapné, že je to až geniální. Zejména scéna s Chrisem a jeho velkými boxerkami je naprosto sqělá. Pro mě je to osobní záležitost . Za mě 85%

Nezvěstní (2014) (seriál)

První série příliš zdlouhavá a zbytečně natahovaná. Druhá sérka lepší minimálně o jeden level. Náměty dobrý i herci výborní. Dobrý počin BBC. Za mě 90%

Nezvěstní - Série 2 (2016) (série)

Druhá série byla pro mě o dost lepší, zajímavější, akčnější, ale hlavně se netáhla jako smrad. Oč bych 1.sérii o 2 díly zkrátila, tak tuto bych klidně o 2 díly protáhla. Jo a ti zkurvenci co to všechno dopustili to zahráli výborně a hlavní zmrd byl dokonale slizký. Takže za mě spokojenost a 100%

sKORO NA mizině (2020) (seriál)

Taaak to sem se zas jednou pobavila. Řezala jsem se od prvního dílu a seroš mi zvedl náladu o 100%. Ostravaci jak cyp Čuba, Kozub, Ferro a Polák vs. kurvy z Prahy to nemá chybu. Tak jsem jim klukům něco přispěla, aby měli co dělat. Jen tak dál...Za mě 98%

Geomgaek (2020)

Celkem dobře dívatelný korejský akční history film. Za opravdu velké + považuju velice tlumený asijský projev bez všech těch pazvuků a šílené akrobacie a taky, že tu netekly kýble krve z obrazovky. To jsem fuckt ocenila. Příběh je taková běžnětuctová oddanost svému pánovi a ochrana jeho dcery, ale to mi vůbec nevadilo. Hlavně, že to mělo spád a nebylo to vůbec blbé. Za mě 75%

Training Day (2001)

Jéééžiši, už jsem to viděla taaak strašně dávno, ale pořád si pamatuju ten šok z role Denzela. Bylo to poprvé, kdy jsem ho poznala z takové temné strany a byl to pro mě šok. Tu svou zmrdskou roli zahrál naprosto uvěřitelně a Ethan mu zcela rovnocenně sekundoval ne-li předčil učitele. Pro mě je to film na který se vždy ráda podívám. Za mě 90%

Mezi vlky (2011)

Čekala jsem něco....něco... Něco...Nepřišlo ovšem nic. Jenom plytká srágora potácející se ve sněhu a snažící se utéct vlkům. Nemělo to ani drajv ani napětí ani emoce prostě NIC. Za mě 50%

Havel (2020)

Tak pro mě je to velké zklamání. Nedozvěděla jsem se nic nového kromě jediné věci a to, že "Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí" nepochází z úst Václava Havla. Jinak jsou ve filmu pouze naprosto známé skutečnosti. Ovšem co je pro mě naprosto nepochopitelné je to, že všechny postavy jsou beze jména. Kdo nebyl dospělý v době Havlova prezidentství a lehce před ním, tak nemůže absolutně vědět kdo je who?! Tak si říkám pro koho je tento film vlastně určen? Pro mě je to naprosto zbytečný film o velké osobnosti, kterou toto dílko totálně zabilo. Za mě 50%

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (2018)

Opět film na který jsme se dívali díky našemu človíčkovi. Začátek je naprosto bravurně vtipný, pak se to celkem snižuje, ale vidět tu radost na tváři človíčka je k nezaplacení. Nakonec nám i zatančil Makarenu a to za to stojí. Hlavně je to animák pro děti, takže o to go. Za mě 80%

Nezvěstní - Série 1 (2014) (série)

Velice působivý seroš s hodně tajuplnou zápletkou. Musím říct, že mě to sice bavilo, ale být to o dva díly kratší, tak by to získalo svižnější rychlost a to bych dala za 5*. Takhle je to za mě 80%

Časové pásmo bylo změněno