Kaktusový květ (1969)

Stačí na začátku mileneckého vztahu jedna nepromyšlená lež, jako jsem ženatý a mám tři děti a pak po roce tu dívku požádat o ruku a máme zaručeně o zábavu postaráno. Mladičká modrookatá kráska Goldie Hawn a v té době snad nestárnoucí Ingrid Bergman, dvě okouzlující a skvěle hrající ženy z, kterých nejde spustit zrak a jako vždy skvělý Walter Matthau. Jo byla to móóóc příjemná podívaná.

Vedlejší účinky (2013)

Krom prvního dílu Dannyho parťáků mě Steven Soderbergh nikdy moc neoslovil. Vše se změnilo až Nákazou, pak jsem si užil i Bez kalhot a na Vedlejší účinky jsem se už těšil jako malej kluk na Vánoce. :) Konečně jsem se dočkal a opět velká spokojenost. A Rooney Mara po Mužích, kteří nenávidí ženy ukazuje, že umí zatraceně dobře hrát. Jen tak dál Stevene a Rooney. 9/10

Mama (2013)

Nenudil jsem se ani vteřinu. Mama je rozhodně lepší než Insidious a podobně gut jako Sinister. Jessica opět boduje. 8/10

Bezpečný přístav (2013)

Lasse Hallström má navíc. Možná měl. Takových filmů totiž každý filmový fanda viděl už mraky. Od samého začátku lehce můžete předvídat co bude dál. Nic vás nemůže překvapit. Něco jako Milý Johne, Talisman, ad. jen zápletka je jiná. Já jsem, ale romantická duše a stačí mi někdy opravdu málo. :) Kór, když je člověk po náročném pracovním dnu unaven tak něco takového vždy potěší. Největší průser je, když to má být thriller, to opravdu nefunguje, ale jako romantický filmeček fajn. Viděl bych to spíše na 3 hvězdy, ale ač to nebývá zvykem, díky tomu hodnocení tady budu měkkej. :) 7/10

Konečná (2013)

Jako fanoušek jsem rád, že z kalifornského guvernéra je opět herec. Vítej zpět Arnie. S kvérem ti to pořád zatraceně sekne. 7/10

Hannibal (2013) (seriál)

Mads Mikkelsen má mé velké sympatie a tak jak jsem se dočetl, že bude hrát Hannibala Lectera tak jsem se začal těšit. Ač nejsem seriálový maniak tak tenhle pilotní díl si mě získal a už se moc těším na pokračovaní. Věřím, že David Slade nezklame a Twilight sága: Zatmění bylo jen chvlilkové ZATMĚNÍ.

Kellyho hrdinové (1970)

Jako fanoušek Clinta bych nevěřil, že nejvíce unešen budu s Donalda Sutherlanda. Jak by řekl Oddball: "Hlavně žadné negativní vlny." Tahle cesta za zlatem byla moc fajn. Auf Wiedersehen!

Vylomeniny (2013) (pořad)

Mám za sebou dva díly a musím uznat, že tv Prima boduje!!! Ještě teď se bavím.

Bídníci (2012)

Vím, jsem ostuda! Toto je mé první setkání s Jeanem Valjeanem a Javertem. A, že to stálo za to. Tenhle příběh mě natolik zaujal, že nezůstanu jen u tohohle zpracování. Vidět a slyšet zpívat Gladiátora to bylo něco. Nejen jeho. A díky soundtracku si jdu tenhle zážitek připomenout. 9/10

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Natočené je to slušně. Celé to, ale působí nudně, prázdně, ty dialogy mi rvou uši, hrůza, nemůžou pomoc ani herci. Přišlo mi jako by je to ani nebavilo jen už to chtějí mít za sebou. Nečetl jsem to a ani to po mě nechtějte, ale věřím, že rovněž knižní předloha by mě nudila. Jsem rád, že je to za mnou. Kdybych věděl co mě čeká skončím u jedničky. Fanoušci ságy promiňte. Romantiku mám rád, ale raději si pustím Lásku nebeskou, Lásku přes internet, Lepší už to nebude, ad. a pokud si budu chtít užít upíři tak raději 30 dní dlouhou noc. Tohle už opravdu ne. 3/10