Jurský park (1993)

Dnes viděno v kině ve 3D a neuvěřitelný zážitek. Bude to asi 20 let co jsem ho viděl poprvé a i dnes jsem koukal se stejným ne-li s větším zaujetím. A to jsem ho viděl mezi tím několikrát na VHS a DVD. Prostě Jurský park nestárne a právem se z něho stala klasika. 10/10

2 zbraně (2013)

Občas jsem se bavil. Některé hlášky opravdu nemají chybu. I některé akčnější scény jsou gut. Bohužel občas jsem se nudil. Nějak mi přišlo, že Kormákur nevěděl zda z toho chce mít více akční film, nebo komedii. Nejvíce to drží dvojka Wahington a Wahlberg.

Stuart: Život pozpátku (2007) (TV film)

Není to podbízívé jako třeba jiné dramata, ale tenhle pomalý příběh neskutečně táhne Tom Hardy. Ten kluk má prostě velký talent. Jeho Stuart si postupně získával mé sympatie a jak se tenhle příběh ke konci tak mi ukápla i slza.

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Jedničku jsem si docela užil a od dvojky jsem čekal něco podobného. Svým způsobem to je, ale narozdíl od jedničky mi tohle přišlo, že to nemá konce. Nemělo to žadný nápad. Znásilňování a mučení té maděry a její věčné řvaní sežere většinu stopáže. Když se rozjede pomsta tak jeden z bratrů byl pomalejší "dement", ale nějak mi přislo, že v téhle rodině to nepálilo nikomu včetně detektiva, který má mozek velikosti varle fotografa Ivana. :-) .... Dost kritizování. :-) Za to mi tahle hovadina nestojí. Stevene, prosím trojku už ne!!!!!

One Direction 3D: This Is Us (2013)

One Direction? Kdo to je? Najel jsem na You Tube a nějak mě to nenadchlo. O tomhle Boybandu jsem vůbec nic nevěděl. Když už jsem je, ale promítal tak jsem si řekl, že nemám co ztratit a vůbec nelituji. Ve 3D to mělo své kouzlo a krom docela fajn písniček jsem se i pobavil. Když vidím jak tu vyčnívají odpady tak věřím, že většina těch lidí "kluků" si ani nekoupila lístek. Nechce se mi věřit, že by někdo vyhodil ne zrovna malé vstupné kvůli skupině, kterou nemusí. Jednoznačně z toho cítím závist. Vlastnost, která nám Čechům je tolik blízká. I takový filmový velikán jako je Martin Scorsese nemá problém říci, že je fanda téhle party kluků. Fanda ze mě asi nebude, ale těch 92 minut s nima bylo nečekaně příjemně pozitivní.

Čtyřlístek ve službách krále (2013)

Jako kluk jsem Čtyřlístek miloval a i teď se občas vracím k mé menší sbírce co mi zbyla. Tak jsem si nemohl nechat ujít filmové zpracovaní k výročí 40. let. Moc jsem nečekal a žadné překvapení se nekonalo. Má to nějakých 90 minut a přesto to bylo nekonečné a tohle si určitě Myšpulín a spol nezasloužili. Odřená jedna hvězda.

Šmoulové 2 (2013)

Od té doby co šel Pixar dolů je skoro zázrak podívat se na fajn animák. A tak jsem rád za tuhle modrou partičku a Gargamela. Jednička byla o kousek lepší, ale to nic nemění, že jsem se opět skvěle bavil. Velké plus za nové postavy. Hlavně mám slabost pro Vexy v podání Terezi Voříškové. :-) Chci trojku.

Diana (2013)

Vcelku zklamání. Trailer sliboval více než jsem nakonec dostal. Diana je spíše televizním filmem na nedělní odpoledne. A nepomohlo ani obsazení Naomi Watts. Určitě to není špatný výkon, ale od herečky jako je ona bych čekal víc. Jednou a dost.

Babovřesky (2013)

Nemám proti panu Troškovi vůbec nic. Ba naopak působí jako sympaťák. Bohužel se Slunce, seno .... se nedá žít věčně. Tohle je velká nuda. Opravdu smutné. Vykrást si Slunce, seno ...., drbny, strašení, atd. a natočit to skoro stejně jako Kameňáky a i s podobně šílenou hudbou. Opravdu děs. A pokládám si otázku, jak proboha na to může chodit pořád tolik lidí. Jak dlouho to ještě bude prosím trvat!!! Kdo neviděl a uvažuje o tom tak raději vyražte do kina na Revival. To je český film pro lidi.

Drsňačky (2013)

Bylo to menší zlo než Ženy sobě, ale přesto nuda a křeč. Nikdy více.