Kanibal

Počítačový grafik

homepage

1 5 10 14 15 16 17 18 následující >>
    • 5.2.2003  12:17

Celá zápletka je hloupá a přesně zapadá do slabého období české komedie.

• 5.2.2003  12:16

žral ho svět, žrala ho jeho matka, která už léta nevyšla kvůli své tloušťce z domu, žral ho jeho mentálně zaostalý bratr (mladý a skvělý Leonardo DiCaprio) a tak vůbec byl ten jeho život na houby, nebýt té holky. Skvěle natočené drama u kterého se dá i zasmát.

• 5.2.2003  12:14

Moc hezký film, ale ta agitka nakonci je humus!

• 5.2.2003  12:13

Téměř padesát let starý film a stejně se na něj vždy rád podívám, protože ti dinosauři se mi pořád líbí :)

• 5.2.2003  12:12
    Cena medu (1986)

Možná by mě svádělo dát filmu vyšší hodnocení pro jeho závažnost, ale to by nesměl být mizerně natočený a mizerně zahraný. Kluka pobodaly včely a sháníme včelaře, jehož krev je imunní vůči včelímu jedu..... nepamatuji si délku filmu, ale jestli měl více jak dvacet minut, tak nemohl být dobrý.

• 5.2.2003  12:10
    Casino (1995)

Scorsese jen tak nepřestřelí a neudělal to ani tentokrát - gangsteři, hazard, krásné ženy... to je svět, který nikdy na vlastní kůži asi nikdo z nás nepozná, ale alespoň v tomto filmu se ho téměř dotkneme. Průřez profesním a osobním životem majitele kasína napojeného na mafii vás uchvátí!

• 5.2.2003  12:07
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

Výborný sitcom britské školy - je ve vesmíru a dělá si z něj legraci, dělá si legraci ze sci-fi, z historie, současnosti i budoucnosti. Je to parodie, je to crazy, je to super!

• 5.2.2003  12:05
    Chalupáři (TV seriál) (1975)

Seriál je poznamenaný dobovou nutností zmínek o kvalitě kolektivní práce v místní slepičárně, ale s mírným přivřením oka dostaneme zábavnou sérii historek o vesnici s obligátním "pražákem".

• 5.2.2003  11:05
    Čelisti (1975)

Strhující.... tušené, ale neviděné zlo zosobněné zvířetem..... úžasné! ..... a pak se ta mrcha objeví a vy máte potřebu útect, ukousnout si jazyk nebo prostě jen zavřít oči.

• 4.2.2003  17:01
    Švestka (divadelní záznam) (2001)

Proč zabili vynikající Švestku následnou podprůměrnou Afrikou?

1 5 10 14 15 16 17 18 následující >>