Top Gun (1986)

Úžasný film ktorý som si užíval od začiatku do konca. Tom Cruise a aj všetci ostatný tu hrajú úžasne. Sledovanie pilotov ako lietajú je aj po toľkých rokoch dych berúce. Úžasná pesnička film len dopĺňa a doťahuje ho ku dokonalosti. Krásny film ktorý by nemal minúť nikoho.

Kate a Leopold (2001)

Zaujímavý romantický film ktorý aj po toľkých rokoch divákov pobaví.

Wonder Woman 1984 (2020)

Mnohý ľudia asi budú sklamaní. Patty Jenkins tento film vedie trochu iným smerom. Nejde totiž o klasický akčný blockbuster, ale o trochu komornejší film v ktorom je tej akcie fakt málo. Bohužiaľ keď už sa na scéne deje niečo akčné, tak CGI animácia vyzerá dosť low budget. Patty Jenkins sa tu viac snažila sústrediť na samotné rozvíjanie charakterov postáv. Čo sa týka záporákov, tak tí dostali vo filme veľa priestoru a ja som si ich oboch veľmi užil. Romantická linka Diany a Steva proste nemala chybu a ja som si užil rovnako ako pri jednotke. Bohužiaľ je dosť pravdepodobné, že Patty Jenkins už sľubovanú trojku a seriál o Amazonkách režírovať nebude, škoda.

Můžeme být hrdinové (2020)

Nudný film s nudnými postavami a dejom. Farebná blbosť ktorá dokáže potešiť asi len malé deti. Jediná vec ktorá ma donútila dať tomuto filmu dve hviezdy je ako vždy úžasný Pedro Pascal.

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Za mňa krásna televízna rozprávka ktorá určite stojí za pozretie. Zaujímavý dej a skvelí herci mi štedrý večer ešte viac vylepšili. Tereza Ramba a Ondrej Sokol to, ale bezpochyby zvládli zo všetkých hercov najlepšie a ich postavy sa mi zdali najviac uveriteľné.

Peklo s princeznou (2009)

Celkom obstojne natočená rozprávka pri ktorej som, ale občas nevedel či je to skutočne určené pre deti. Čo sa, ale týka deja, tak ten bol výrazne zaujímavejší od iných českých rozprávok s podobnou tematikou.

Gentlemani (2019)

Pecka, proste pecka! Guy Ritchie natočil úžasný film ktorý nemá chybu. Úžasný dej pri ktorom som sa ani stotinu nenudil. Herci hrali úžasne, atmosféra bola bohovská, proste všetko bolo bohovské. Tento geniálny snímok by nemal premeškať vôbec nikto. Znovu som poznal filmovú krásu.

Bajkeři (2017)

Príbeh o generácií postihnutej modernými technológiami sa síce nerozpráva tak ako by niektorí chceli a verím, že väčšine dospelákom sa to páčiť nebude, ale mladšia generácia z toho odíde celkom spokojná.

Jan Palach (2018)

Zo začiatku ma tento film veľmi neuchvátil, ale ako to postupovalo ďalej bol som spokojnejší a spokojnejší. Dobová atmosféra bola krásne vystihnutá a atmosféra na protestoch proti komunistom bola úžasná, až mi prebiehali po tele zimomriavky. Krásny film.

Vánoce v divočině (2019)

Krásna príroda bohužiaľ nie je všetko. Film mal málo emócií a čo sa týka romantickej linky? Tak tá ma moc neuchvátila. Sám o sebe bol dej hrozne jednoduchý a jediné čo ma prinútilo dať tomuto filmu dve hviezdy sú krásna príroda a zámyseľ filmu, ktorý bol o zachránení slonov na tejto planéte.