Policajt v Beverly Hills (1984)

Neoddiskutovatelná klasika, na kterou se člověk může dívat stále a stále, a stejně neomrzí. Humor Axela Foleyho je prostě vysoce návykový:)

Relic (1997)

Ta jedna hvězda je za Toma Sizemora, který mi do role seržanta D´Agosty opravdu sednul. Ale to, že zde nefiguruje hlavní postava knižní předlohy agent FBI Pendergast je trestuhodné. Snímek měl rozhodně větší potenciál.....Škoda.

Nepřítel státu (1998)

Klasicky výborný Smith, kterému zdatně sekundují Hackman s Voightem. Bavil jsem se, ale plnému hodnocení stále něco chybí, i když jen velmi málo :)

Nezastavitelný (2010)

Denzel Washington a Chris Pine vytvořili dobře fungující a charismatickou dvojici kolegů, kteří jsou jedinou nadějí na zastavení smrtonosného vlaku. Myslím, že z námětu bylo vytřískáno maximum, a tak je Nezastavitelný nefalšovanou akční a adrenalinovou zábavou.

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

No, co k tomu říct. Rozhodně to není film pro slabé povahy. Je to opravdový hnus, a stejně jako KevSpa, ani já už ho nechci nikdy vidět. I přesto, že taková atmosféra se jentak u nějakého filmu nevidí.

Timecop (1994)

Pěkné akční scifi se zajímavým námětem. Kéž by JCVD natočil více takových filmů.

Karate tiger 4: Král kickboxerů (1990)

Sice je to naprostá vykrádačka Van Dammova Kickboxera, ale bavilo mě to. Ať už kvůli zabijákovi Billy Blanksovi nebo perfektní choreografii soubojů.

Poslední akční hrdina (1993)

Ale jo, mě se to líbilo. Na nic si nehrající, oddychový kousek s Arniem aka Jackem Slaterem v hlavní roli.