Jsem božská (2018)

Holčičí komedie, kde jde děj i pointa většiny vtípků shrnout jednou větou. Oplácaná Amyy Schumer se chová jako sexy bohyně. Některé vtípky povedené, při některých jsem zažíval podobné pocity jako Ethan v baru...:)

Prezident Blaník (2018)

Za pár let už všechny ty narážky na aktuální politické dění nikdo nepochopí, ale jako momentální satira na zdejší chlívek je tato epizodka kanceláře Blaník vrcholně zábavná.. Až bude Česku nejhůř, Blaník povstane!

Smrtelné stroje (2018)

Snad nikdy se mi v kině nestalo, že bych tak trpěl u každý další scény a řikal si, že blbější už to být nemůže...

Upgrade (2018)

Ten konec stojí za to:)

Úsměvy smutných mužů (2018)

Mámu nechávající tašku s ginem na brance jsem fakt nepobral, to jen potvrzuje, že za průsery dětí jsou ve větší míře skoro vždy zodpovědní rodiče.

Baby Driver (2017)

Po výborné úvodní scéně celý film trochu ztrácí dech, ale i tak je to jako oddychovka na jedno použití zábavné.

Bright (2017)

Mohlo to být o dost lepší, na mě moc moc chaotické, cool a zkratkovité. Třeba se s dvojkou Netflix polepší.

Circle: Uzavřený kruh (2017)

Ze začátku se tvářící jako slibný špehovací thriller s perfektním obsazením, postupně se drolící vlastně do ničeho.. Nevyužitý potenciál zajímavého nápadu.