Armáda temnot (1992)

Lepší než dvojka Evil Dead to není...Sakra!Ale je to pekelně cool zábava, na kterou nezapomenete!

Armageddon (1998)

Tenkrát v kině jsem se samým napětím pěkně zapotil...ale to už je vážně dlouho!

Americká krása (1999)

Tohle je bezkonkurenčně jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl...opravdu krása!

Svatý (1997)

Vím že ruská mafie už dnes asi nikoho nezaujme, ale mě se SVATÝ opravdu líbil. 70%

Vězeň (2001)

Snímek na přebalu videokazety tvrdí, že je srovnatelný s Uprchlíkem nebo Dvojím obviněním, ale pravda je taková, že nedosahuje kvalit ani jednoho z nich!

Major Payne (1995)

No sice docela infantilní, ale poměrně zábavné, přičemž Damon Wayans je jako Payne docela slušný!

Děti železnice (2000) (TV film)

Mohlo vypadat jako obyčejná blbost - ale není tomu tak!Vlastně je to moc pěkný rodinný snímek, ve kterém potěší výborný herecký výkon Richarda Attenborougha!

Nováček (1990)

Příjemná "mafiánská" komedie o hošíkovi, který přijel do New Yorku studovat filmovou školu, aby se nakonec stal poskokem místního bosse Marlona Branda, který zde výborně paroduje svoji roli z KMOTRA!

Šerifové (1998)

Solidní akční snímek, který není (myslím) nijak zvlášť špatný - ale prostě se nedá srovnávat s Uprchlíkem!To jsou prostě dva úplně jiné filmy!