Agenti S.H.I.E.L.D. - Bez výčitek (2017) (epizoda)

Je asi zbytečné komentovat každý díl, ale tady si prostě musím ulevit :-) U žádnýho dílu žádnýho seriálu jsem si neříkal na konci: Panebože ať ještě není konec a samozřejmě teď jsem nasranej:-) To co hoši od Marvelu předvádějí po scénáristický stránce nemá obdoby. No prostě nejlepší série. A Agents of HYDRA - pecka :-D

Rychle a zběsile 8 (2017)

O maličko slabší než sedmička, v podstatě i méně šílenější, což je na druhou stranu i dobře, každopádně F&F si drží to své tempo, které se vyplatí vidět v biografu. Pátou hvězdičku ale spíše dávám za Stathama a mimčo, to nemělo chybu :-) A sranda taky byla. 82%

Armáda jednoho (2016)

Že bych umíral smíchy, to fakt ne, ale dvě hvězdičky musím dát za Cage, jeho herecký výkon je neuvěřitelný, jako komika jsem si ho nikdy nepředstavoval a že mu to jde! Už jen kvůli tomu, že na vteřinu nezavře hubu a furt něco mele od toho člověk neodtrhne oči a musí jen sledovat jeho záplavu monologů:-) Říkal jsem si, že děj je celkem ulítlej, ale když je to podle skutečný události, tak proč ne. 66%

Logan: Wolverine (2017)

Naštěstí trailer neukázal skoro nic, za což jsem rád. Když pominu tu scrdovku na konci, která musí polechtat slzný kanálky i nefanouškům X-menů, tak ty akční brutální eRkový scény jsou prostě mazec a pátou hvězdičku musím dát ty holce, ta se umí sakra ohánět a když pak rozjela svoji španělštinu, tak mě rozsekala :-) 88%

Prokletí domu slunečnic 2 (2009)

Nejhorší je komentovat béčkový film po 14ti dnech, když už vlastně nevím o čem to bylo :-) Jen vím, že tam hrál Deryl z Walking Dead. Každopádně proč sakra slunečnice, když je tam kukuřice, tu českou produkci bych někdy přizabil. Jinak nic zvláštního, před 30ti lety by to asi byla pecka :-) 28%

Pasažéři (2016)

Dokonalé efekty (nebo spíše záběry vesmíru a lodě) a nominace na oscara za výpravu je taky zasloužená. Interiér lodě je fakt vymazlený a hudba taky stojí za zmínku. Žádné zápory bych v tom neviděl, prostě odpočinkový dobře natočený sci-fi. 74%

Melanie: Dar života a smrti (2016)

Jeden z mála kvalitních zombie filmů. Originální námět a perfektní herecké dětské výkony dělají tento film jedinečný. Určitě bych to chtěl vidět někdy znova, ale zároveň tomu chybí to WAU. 76%

Underworld: Krvavé války (2016)

Prostě další Underworld, ani špatnej, ani výbornej. Vlastně už nevím o čem to pořádně bylo, ale docela mě to bavilo. Upíři a vlkodlaci pořád dokola a dokola, no proč ne, když je to baví, tak ať to natáčej a my na to budem čučet :-) 52%