Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Animovaný

Recenze (1 174)

plakát

Nebohá paní Pomsta (2005)

Čekal jsem teda větší řežbu, spíše je to o taktice než o masakru. Oldboy je určitě lepčí. Prostě dobře natočená a lehce nadprůměrná koukatelná nuda. 60%

plakát

Taboo - Epizoda 4 (2017) (epizoda)

Hodně dobře se to začíná rozjíždět a podle komentářů z nadcházejících dílů je fakt na co se těšit. A pokud dá někdo pořádnou roli v pořádným filmu Chaplinově vnučce, tak ta holka si oscara zaslouží.

Wings (1927)

První film, který získal Oscara za nejlepší film jsem prostě musel dát. A Oscar je zasloužený i na tu dobu. Fakt pěkně natočený s ''parádníma'' efektama, pro náročného diváka určitě správná volba, je fakt, že na to, že je to němý film jsem si nezvykl, ale nějak zvlášť to nevadí. 68%

Nejkrásnější hádanka (2008)

Standardní nuda, Troška nepřekvapil, ani nezklamal. Koukat se na to dá, ale soustředit ne, takže jako křoví u řvoucích dětí co v zápalu legrace demolujou byt je to ideální film. 33%

Návrat na vrchol (2006)

Další sportovní citová ždímačka, jen ten americkej fotbal moc nemusím, takže mi to kazí ten správnej dojem. Čtvrtá hvězdička patří zaslouženě McConaugheymu, ten opět perlí a jeho výkon si člověk vyloženě užívá. 71%

Sám v temnotě 2 (2008)

Hvězdičku dávám za to obsazení. Kdyby se toho chopil úplně jiný tým včetně scénáristů , tak by ti herci byli i dobří a třeba by to i překonalo jedničku. Těch pár efektů taky nebylo úplně k zahození. 15%

CHUD II. (1989) odpad!

Absolutně o ničem, Toxický mstitel je alespoň originální a je znát, že je do toho dáno to správné prdlé úchylné srdce, ale tohle je trapnost. Když je chlap nalíčenej, tak má vypadat jako zombík? To je síla. 6%

Místo u moře (2016)

Působí to na mě jako průměrné celkem smutné drama ze života, ale ten scénář nemá chybu a Affleck si asi Oscara zaslouží, když to porovnám s ostatníma v loňském roce. Tu jeho kamennou tvář si budu vybavovat dlouho, hlavně u toho hořícího domu - brrrr. 78%

plakát

Criminal: V hlavě zločince (2016)

Thriller jak má být a ještě takové obsazení, co víc si přát. Jen po pár dnech už nevím co se tam pořádně odehrávalo, kromě hlavní zápletky. Gal Gadot je prostě Wonder:-) 72%

C.H.U.D. (1984)

Typická osmdesátková záležitost. Masky nejsou špatný (na tu dobu), ale je jich tam podle mě docela málo, Hodina filmu tak nějak o ničem, kde člověk musí dost zapojit fantazii. A hlavně mě tam zaráží spousta chyb, ale to asi nikdo moc neřešil:-) 37%