Jezero vs. Anakonda (2015)

Když to porovnám s předchozím dílem, tak je tu zlepšení, ale hvězdičku spíš dávám za Corina Nemce a Roberta Englunda. Efekty samozřejmě katastrofální, tak alespoň ta spousta holek v bikinách:-) 16%

Vybíjená (2015)

Absolutně nevtipné a hlavně zbytečné, film o ničem. Hvězdičku dávám za jedno pozvednutí koutku a za snahu. 14%

Jezero 4: Poslední kapitola (2012) (TV film) odpad!

Stupidita pokračuje. ´´hlavní´´ hrdinka z předchozího dílu je stále nesympatická a bez hereckého talentu. Scénář mimo mísu a sám bych to snad natočil líp. Jediná kladná věc je přítomnost největší hororové ikony Englunga neboli Fredyho Crugera, ale ani ten to nespasil, možná, kdyby mu dali více prostoru. 4%

Jezero 3 (2010) (TV film) odpad!

Chtěl jsem tomu dát alespoň malou šanci za ty prsa a za hlavního hrdinu, který kraje šerifa v Seriálu Eureka, ale zdravý rozum byl silnější. Scénář je absolutně na nule, to co tam předváděj a vymejšlej je katastrofa. Efekty ani neřeším, opět malováno vodovkama. 8%

Jezero 2 (2007) (TV film)

Na hereckých výkonech je vidět, že to není film od Asylum, ale vše ostatní tomu nasvědčuje, hlavně šílené efekty tvořené v Malování. Hvězdička za ty velmi spoře oděné slečny:-) 12%

Psycho IV: Začátek (1990) (TV film)

Nejhorší to nebylo, ale žádné psycho jsem tam neviděl, s porovnáním s jedničkou a dvojkou. Přítomnost Perkinse je sice fajn, ale už se tolik nesnažil. A ty krve taky moc nebylo. 34%

Pátek třináctého 9 (1993)

Režie, kamera i scénář, to se teda moc nepovedlo, jen ty krvavé scény jsou celkem slušné. Hvězdičku navíc snad musím dát za poslední 3 vteřiny filmu, kde je odkaz na střetnutí Jasona a Fredyho (které se odehraje až za deset let), kdy ze země vyskočí Fredyho ruka(vice). 24%

The Green Inferno (2013)

Na jednu stranu to není nic extra, ale na druhou tu něco podobného dlouho nebylo. Od Rotha jsem čekal ještě trošičku víc, na to, že původní Kanibalové jsou jeho vzor, tak svou fantazii mohl ještě více rozvinout. Možná se více soustředí na děj než na maso-krvavé zvyky místní populace, ale i tak film určitě nenudí a slabší povahy u toho povečeřet taky nemůžou. 67%

Hotel Transylvánie 2 (2015)

Jedničku už si moc nepamatuju, ale dvojku si určitě pamatovat budu. Spousta vtipných scén i hlášek i momentů co se odehrávají v pozadí a jsou určeny pro druhou projekci. Dějove sice slabší a některé vtípky děti nepochopí, ale co. Podle mě nejlepší animák letoška. 78%

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

První díl je lahůdka. Pro ty co dobře znají původní filmy Evil dead, tak je to pošušňáníčko. Bruce je zpátky a v perfektní formě a ještě režie Raimiho tomu maximálně přidává.