Piraňa 3DD (2012)

Vemena a prdele - jedna hvězdička, David Hasselhoff hraje sám sebe a dělá ze sebe vola - druhá hvězdička a to je asi tak vše. Film o ničem a bez špetky scénáristickýho nápadu a ještě ty nelogičnosti, za to bych někoho už zavřel, když se tím chce prezentovat v kině. 27%

Piranhaconda (2012) (TV film)

Nechápu Madsena proč se upsal této kvalitní hovadině, ale asi se doma nudí:-) Každopádně opět dialogy a herecké výkony že bych blil, to bych snad natočil i zahrál líp sám a hlavní aktér had se zubama, který když se do někoho zakousne, tak se jen rozpráší červená barva po obrazovce, to už je i na mě moc. Ale viděl jsem horší :-D 16%

Procitnutí (2012) (seriál)

Zajímavý a chytlavý scénář, ale v dnešní době luxusních seriálů u mě tento seriál nemá šanci na zkouknutí dalších dílů, takže po prvním díle končím. Možná tomu škodí ta čeština, ale original fakt hledat nebudu. Možná někdy v důchodu si vzpomenu. první díl 37%

Profesor v ringu (2012)

Hodně dobrej filmeček, hlavně dobrej tím jak je originální. Nejde ani o to chlámat se pod stolem, vtipných scén je tam tak průměrně, ale hlavní pointu filmu umístit do arény zápasníků a ještě té nejprestižnější soutěže, to chce odvahu. Klobouk dolu za herecko-bojový výkon lehce druhořadého herce jako je Kevin James, hlavně ve final fightu. A výtka na závěr, občas zbytečná omáčka.

Projekt X (2012)

Tak tomu říkám pařba, tu bych chtěl taky navštívit:-) A teď k filmu - Na jednu stranu v podstatě o ničem a na druhou stranu nejde dát nic jinýho než 5*. Sice nemusím filmy točený ''domácí kamerou (kvalitní)'', ale tady mi to nevadilo, ono by to snad ani jinak nešlo. Film od začátku nabírá otáčky, pařba se neuvěřitelně rozjíždí až do maxima, kdy se dějou šílený věci a vše je navíc podle skutečný události. Jediný film, který musím hodnotit z jiného úhlu než všechny ostatní.

Přízrak z lesa strachu (2012) (TV film)

Bohužel jsem neviděl celé, ale i tak musím ohodnotit, jelikož si myslím, že jsem nepřišel o žádné významné kulturní dědictví. Z toho co jsem ale viděl chápu proč je tu hodnocení 5* nebo odpad, je to parádní nabušenej a stupidní nářez, kterýmu se musí člověk s nešťastnýma slzama v očích smát. Proto musím nezaujatě s lehce bolavým srdcem dát hodnocení jaké jsem dal :-) ---bez procent---

REC 3: Počátek (2012)

Jedna z mála hororových sérií, která si drží kvality prvního dílu, ikdyž u této trojky je to trošku jiné. Ale furt dobré. Hororová atmoška se sice trošku vypařila, ale zato krvavé scénky jsou na jedničku. Hvězdičku navíc dávám spíše hlavní hrdince (a její motorovce), je prostě k nakousnutí :-D Uvidíme jak nám to vše spojí poslední díl. 70%

Robot a Frank (2012)

Příjemná věcička, ale nic převratnýho, čekal jsem i srdcedrásající finále, ale nic extra. A vzhled toho robota mi přišel až zbytečně obyčejnej na to, že je to budoucnost, i dnes jsou roboti lépe dizajnově navržený. 56%

Ruby Sparks (2012)

Hvězdička navíc za tu myšlenku, má představivost jela na plné obrátky, mít tak ten psací stroj :-) Jinak v postatě lehce nadprůměrné od hereckých výkonů až po celkové zpracování filmu. Tento film určitě nespadne do zapomnění. 68%

Sadako 3D (2012)

Měl jsem co dělat abych dal dvě hvězdičky. Sadako na konci byla celkem povedená, ale taky žádná sláva, jinak nehorázně umělé 3D, ještě že jsem to viděl ve 2D. Celkově film je taky tak trošku o ničem, nějak jsem vlastně nepochopil jak to souvisí s originálním Ringu (nebo Kruhem). 24%