Upíří deníky (2009) (seriál)

Mno, kdysi jsem tomu dala pět hvězdiček. Ach to dospívání...... Musela jsem to tedy trošku poupravit. Je to zaláskovaná blbina, má mě rád, nemá mě rád a k tomu trocha krve a vnitřností. Musím však uznat, že když jsem vzala do ruky knihu, tak to byla taková debiloidní blbina pro dvanáctiletá děvčata, že jsem ji odložila asi tak rychle jako vzala do ruky, takže když vezmu v potaz na základě jaké předlohy to natočili, tak je to ještě hooodně dobré. Nicméně nebýt tam Ian Somerhalder, tak nedokoukám ani první sérii... :D

Not Cool (2014)

Stupidní, ujeté, infantilní ale nasmála jsem se až až :D

Díra u Hanušovic (2014) odpad!

Když jsem film viděla, jen jsem ohodnotila a řekla si, že ani komentovat nebudu. Obávala jsem se, že budu sprostá. Teď jsem už vychladla. Je to naprostá hovadina všech hovadin. Vrchol českého filmového kreténismu na entou. Tento film je jen obhroublý stupidní rádoby humor hodný posledního ožraly v knajpě nad ránem. Typický výplod českého šoubyznysu posledních dní. Asi stejně zajímavé, jako tři dny staré blitka na autobusové zastávce.

Interview (2014)

No vůbec se nedivím, že je Kim naštvaný :)

Zimní příběh (2014)

Tak jo, tohle bylo tak nudné, až to bolelo. Vůbec jsem nebyla sto u toho nic nedělat a jen sledovat. Zkusila jsem si to pustit 2x od začátku a pokaždé jsem se v tom ztratila, začala myslet na jiné věci, starat se o malého a celkově utíkat od televize. A to se mi nestává často.

Red 2 (2013)

Jednička byla lepší, ale dvojka se mi taky líbila. Nejlepší se mi zdá Catherine Zeta-Jones :) jako parodie sama na sebe. To je snad první role, kde hraje trubkoidní kdysi sexy čůzu. Oh jaké zadostiučinění pro nás obyčejné ženy :D

Máma na tahu (2014)

Pro mě ten film má až příliš odkazů na boha, ale jinak, jako matka 5-ti měsíčního synka jsou mi pocity hrdinky dost blízké. A byť je ten film extrém nad extrémy, bylo to veselé a dodalo mi to odvahu do dalších hektických dnů s naším kuťoškem.

Mládí v hajzlu (2009)

Kdybych neměla tak ráda ty knížky, tak bych tomu filmu nedala ani ty tři hvězdy. Protože knihy jsou mnohem větší hardcore, než film.

Neviditelní (2014) (seriál) odpad!

Ze začátku to vypadalo fajn. Něco nového a neotřelého. Po shlédnutí devíti dílů jsem to vzdala. Neoriginální a otřepaná fraška.

Tammy (2014)

komedie tohoto typu opravdu nemám ráda. Je škoda, že američní filmaři mají pocit, že když je žena "tlustá" znamená to že je to looser. Podle mě se humor nerovná ubohému zesměšňování.