Dům voskových figurín (2005)

Klasické teenagerovská masakrjízda. Scény s voskem v rozpadajícím se domě jsou perfektní, i některé vražedné úmrtí. Jako buranská vyvražďovačka určitě funguje dobře.

Sabotáž (2014)

Místy vcelku brutální krimithriller, ve kterém je Arnold jaksi slabší a moc mě nepřesvědčil. Mnohem více se mi s ním líbil film The last stand, tam měl mnohem větší grády. Škoda.

Vymítač ďábla III (1990)

Třtí pokračování Vymítače určitě dopadlo lépe, než předchozí otřesná dvojka. I tak se film moc táhne a nepůsobí moc hrůzostrašně, vyjma jedné nečekané lekací scény.

Pečovatel (2014)

Zajímavej snímek, ve kterém mě ale zásadní věc docela vrtá hlavou.

Ronja, dcera loupežníka (1984)

Nejkrásnější švédská pohádka, ve které se to hemží troly, harpiemi a zvířaty, které žijí v nádherných severských lesích a hvozdech. Viděl jsem nespočetněkrát a vzdycky se rád k Ronji vracím. Konečně viděno v HD verzi a je to nádhera!

Yi bo la bing du (1996)

Hodně ujetá komedie, kterou může vytvořit pouze Hong Kongská produkce.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

U takového typu filmu mě vyloženě vadí, že ikdyž se tam střílí a zabíjí nožema a vším možným, tak nejde zahlédnout ani kapku krve. Takhle si akčňák teda nepředstavuju. Tohle měla být absolutní řežba!! Také skupinka omladiny mě celkově nebrala a vůbec, třetí pokračování Expendables je nejslabší. Gibson v roli hlavního padoucha je ovšem bravurní.

Zmizení (2013)

Paul Dano mě opět rozsekal, podobně jako u filmu There will be blood.

Zítra vstanu a opařím se čajem (1977)

Další příklad scénáristické hravosti Miloše Macourka v režii Jindřicha Poláka s dokonalým hereckým obsazením. Takové sci-fi komedie už tady nikdy nevzniknou, právem tento film spolu s Návštěvníky patří k těm nejlepším komediím o cestování v čase.

Ulice krokodýlů (1986)

Surrealistický snímek, jakoby vypadl z rukou Jana Švankmajera, ta inspirace je více než zjevná, ovšem vynikající! A ta hudba - ty housle a violoncella, krásná psycho práce.