Super-Blb (2022)

jak tam sral 😂😂😂😂

Tales of the Walking Dead - Evie/Joe (2022) (epizoda)

to nejlepsi z walking dead po kurevsky dlouhy dobe.. tvle dejte Terryho Crewse do hlavni role a udelejte snim serial ! ta olivia munn taky nebyla spatna, jo tohle jsem si kurva uzil !

Terrifier 2 (2022)

Takze se nam vratil nas klaun o kterym nikdo nic nevi..jen ze se jmenuje ART - no ted je mnohem vtipnejsi a mluvi oblicejem, jeho nejlepsi kousek je asi kdyz rozebere tu cubku a pak ji vosoli 😊 to se mu povedlo..par dobrejch srand vymyslel az to ke konci nedomyslel..hrdinka je hot lidl wonder woman, nadech VHSky ztoho smrdi, doufam ze se klaun vrati vy zmrdi 😊 ARTa mam rad je to muj velkej slasherovskej kamarad 😊

The Price We Pay (2022)

nadeje jako prase, herci, pribeh to proste chces..jenze nechces tvle totalne to posral...dve za hot chicka a ostnatej drat..jinak to seru 2/5 🥺

The Reef: Stalked (2022)

napicu gumovej zralok a tri (myslim) buchty...ten zralok hral asi lip nez buchty..davam mu 2/5 je to typek, ale zajebal se zase sam.. 😢

Thor: Láska jako hrom (2022)

doprdele...tohle musim nechat uzrat..na jednu stranu jsem se strasne bavil..ale strasne me sralo dost veci a ten konec tomu moc nepomohl 😔 3 se zdaj malo ale 4 zase asi moc..fakt nevim 😩

To nic, drahá (2022)

Uzasna Florence utira kredence a stara se o jednoho zkurvence..💕 Bylo to fajn, pribeh vklidu ale tahlo se to jak smrad z kanalu, konecne vyvrcholeni bylo uspokojive, ale celkem lame..takze florence to tahne je roztomila a nevim..uz to nechci videt 😒

Top Gun: Maverick (2022)

naprosta bomba..ty zabery dpc tomik cruise je buh..zaverecnych 30min clovek ani nedycha..film roku 👍

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)

hrozne spatny.. 😒 tesil jsem se na strazce teritoria na poradnyho samce z youtube klipu a dostal sem malo..strasny a vubec me to nebavilo..ani prdel to nebyla kua 😔 ale dve hvezdy za milanka a ovce 🤌