Zrození Planety opic (2011)

Najprv som rozmýšlal či dať 4 alebo si to skutočne zaslúži 5*. No keď som sa pozrel že som dal Planéte opíc z roku 2001 plný počet, v tomto prípade nie je iná možnosť ako ho ho dať tiež. Planet of the apes je jedna z tém môjmu srdcu veľmi blízka a keď k tomu pripočítam že tento film bol skutočne skvelý tak hodnotenie je jednoznačné = Nelutujem že som to videl v kine a taktiež som si istý že vo velmi blízkej budúcnosti si to pustím znova.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Čakal som že ako bodka za celým Potterovským ošialom to bude velkolepé. Nebolo to velkolepé. Bol to ale nadpriemerný filmový zážitok a preto nemám dôvod ho neoceniť. Vidieť sexy ksichtík Emmy Watson na velkom plátne bol tiež dôvod prečo na to ísť do kina a musím povedať že nelutujem. Ako profesionálny neznalec Harryho príbehu, kedže som nečítal ani jednu knihu, som niektorým veciam nerozumel a celý film som očakával kedy Snape zakričí: ''Harry! I'm your father!''. Bohužial, nestalo sa, ale svet ide ďalej.

Úsvit mrtvých (2004)

Nemastné, neslané...na to že milujem zombie filmy tak DAWN OF THE DEAD ma nejako extrémne nenadchol. Väčšina filmu bola strávená v interiéri v bezpečí a práve to mi film pokazilo. Neviem, neoslovilo ma to. Sú lepšie zombie filmy.

Za rozbřesku (2006) (seriál)

Máloktorý seriál ma zaujme a máloktorý seriál ma zaujme tak že ho zhliadnem v priebehu 2 dní. Viac písať netreba.

Cizinec (2010)

Veľmi pekný a príjemný film. Nemal som v podstate žiadne očakávania, takže ma to nemohlo sklamať ale len príjemne prekvapiť. Je mi ľúto len toho že aspoň pre mňa to celé tak rýchlo ubehlo ale inač nemám výhrady. Príjemne sa mi na to pozeralo a to je pre mňa zásadné. PS: A ten koniec bol celkom napínavý. Ani si nepamätám kedy naposledy som sa tak tešil u filmu ''ako to vlastne je'' v tomto prípade ''je to fakt on alebo nie je'' :)

Transformers 3 (2011)

Tieto 3 filmy sú pre mňa splneným snom o ktorom som nikdy nevedel. Neriešim absolútne žiadne chyby, len si užívam tú veľkoleposť. Tak ako geniálne Michael Bay začal, tak to aj zaklincoval. A keď mám napísať konkrétne niečo k tretiemu dielu, tak asi len to, že 3D bolo absolútne zbytočné tak ako u 99% 3D filmov. Jediný 3D film ktorý stál za to bol Avatar a za tým si stojím. Mám tušenie že druhý taký film bude Green lantern ale to sa ešte uvidí.

RoboCop (1987)

Niekedy je lepšie film po dlhej dobe radšej nepozerať. Mal som v hlave útržky z tohto filmu z dôb keď som bol ešte škôlkar a keď som si to teraz pustil tak som bol vcelku sklamaný. Ale čert to vem, je to klasika a aj zostane :)

Se slovníkem v posteli (2003)

Nič tomu filmu nechýbalo tak prečo niečo riešiť. Naopak ma velmi prekvapilo že som si ten film užil celý lebo som ho pozeral len kvôli známej scéne s Jess :)