Dunkerk (2017)

Nádherne poetická , úžasné vizuálna... nuda. Film nijako neuchvati , vysumi po 5 minútach. Museli sme si v rámci movie stimulácie pustiť ešte B-ckovy horror

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Približne polovicu filmu sa nič nedeje. Potom nastane jedna luxusná mykacka a potom horror sklzne do priemeru. Neurazí, ale zase nič ultra.

Dredd (2012)

Slušné a zábavné sci fi béčko. Výborný casting, dobre efekty a chvalitebna rezia

Ghost Rider (2007)

Poslaním komiksoveho filmu je zabaviť. Toto bolo nudné, nezabavne, sablonovite . Digitálne triky boli na zaplakanie. Nudaaaaaa a

Flash (2014) (seriál)

Sladučké, farebné, poučné... nudné a blbé. Krásni morálni ľudia bojujú s metahumans. Po viacvrstvových drámach od Marvelu (DD, JJ) mi táto plochá DC chujovina príde o 3 triedy slabšia. Už ma nebaví pozerať schému flash dostane na hubu od metahuman, Mulat a Brunetka nájdu riešenie, Flash zvládne metahuman. Jo a na konci dovetok o zlom vozičkárovi. Je to nuda zabalená v trapnom pozlatku. To, čo fungovalo pred 15 rokmi V Smallville, teraz už neobstojí. Chceme viac. Jedna hviezda za efekty.

Black Mirror: Bandersnatch (2018)

Interaktivita pridáva na hodnote tejto komornej až súkromnej dráme. Mindfuck je presne to slovo, ktoré by malo byt označením tohto žánru.

Královská zima (2017) (TV film) odpad!

Slabá, plytká 'romanca' s chudobným castingom, nizkorozpoctovymi exteriérmi, mizernym scenárom a prisernou reziou.

Daredevil (2015) (seriál)

Absolútne najlepší marvel seriál. Má to všetko. Akcia, napätie a ten pribeh je skvelý!

Daredevil - Season 3 (2018) (série)

Asi najlepší marvel, čo som kedy videl. Nemohol som sa od toho odtrhnúť. 100%

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Jeden z najlepších seriálov, čo som kedy videl. Mrazivý náhľad do sveta, kedy technológia nežije pre ľudí ale ľudia pre technológiu. Silné sú najmä extrapolacie dnešných zdanlivo neškodných technologických fenomenov dotiahnuté do absurdných rozmerov (hodnotenie ľudí na internete, blokovanie, virtuálna realita...). Najlepšie je na tom to, že je to vysoko pozeratelne. Nenudí to, hneď vás to vtiahne do deja.