Výlet do Říma (2002) odpad!

zachraň se kdo můžeš a vypni televizi dřív, než přijdeš o pár mozkových buněk sledováním tohoto inteligentního filmu.. komedie? NE... rodinný - nic proti, rodina tam je :) ... ale hlavní otázkou zůstává - je to vůbec FILM???

Sestry v Londýně (2001) odpad!

proč? proč jim nikdo neřekl, že neumí hrát... proč jim nikdo neřekl, že jejich filmy jsou všechny na jedno brdo? proč musíme my, normální lidé, trpět...

Od soumraku do úsvitu (1996)

Dokud hlavní hrdinové nedorazili do Mexika a neskončili v pajzlu (či co to bylo) s upíry, tak jsem si myslela, že jsem po dlouhé době v televizi viděla nějaký film, u kterého si po zkouknutí neřeknu 'zbytečně ztracenej čas'... bohužel jsem se mýlila... jako by to byly dva filmy splácané do jednoho, jakoby to natočili dva režiséři a nedomluvili se, o čem ten film vlastně bude... 2* pouze a jen za tu první část, nebýt té, tak bych to musela ohodnotit odpadem.

Velmi křehké vztahy (2007) (seriál) odpad!

buďme rádi, že "pohádky" je konec... ale co si budem povídat, můžem jenom teskně doufat, že se vrátí ty dobré časy českých seriálů...

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Emily Deschanel, kdo by to byl řekl, že se stane mou oblíbenou herečkou jen díky jedné roli... v tomto seriálu je naprosto úžasná, její ztvárnění asociální hlavní hrdinky nemá prostě chybu a samozřejmě tu chybu nemá i její parťák David Boreanaz (i když se nám s přibývajícími lety trochu zaoblil:-))... zpočátku jsem viděla pouze první sérii a pak jsem si dala "oraz", ale pak jsem náhodou narazila v televizi na další díl a tehdy k mému udivení mě to chytlo a už nepustilo... i když je pravda co někteří říkají, že zde není nic nového, že to je jenom další kriminálně laděný seriál, tak je tu pořád i dost zábavy (a to nemám na mysli jenom laboratorní výbuchy/pokusy T. J. Thyna)

Philadelphia (1993)

tenhle film mě vždycky dostane pořád stejným způsobem, jakobych ho pořád viděla poprvé... pokaždé jsem prožívala boj Toma Hankse se spravedlností a také samozřejmě Denzela Washingtona, který mu dobře sekundoval... ale Tom Hanks v tomto filmu svým podáním Andrew Becketta zastínil úplně všechny herce, ať si říká, kdo chce co chce, tohle bude můj nejoblíbenější film už na věky... a kouknu se na něj samozřejmě vždycky ráda a znovu s pěkně velkým balením kapesníčků

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

dlouho mi trvalo, než jsem se na tento film podívala.. protože, jakmile vám někdo pořád říká, jakožes to ještě neviděla, proč to pořád odkládáš, tak chtě nechtě vám ten film pomalu, ale jistě znechucují.. jediné, co mě donutilo se na tento film kouknout, byla "potřeba" po delší odmlce zkouknout nějaký film s Johnnym Deppem a tenhle se mi sám nabídnul a já jsem za to ráda.. opravdu vymazlená pohádka o tom, jak chudí jsou vlastně bohatí a bohatí hledají něco, co by je učinilo štastnějšími.. a to vše doplňujě sám Johnny Depp ve svých skvělých kostýmech a jeho malý herecký kolega Freddie Highmore.. a ano, tenhle film byla poslední kapka, díky které jsem si Tima Burtona už napořád přidala mezi své oblíbence

Střihoruký Edward (1990)

film, který jsem poprvé viděla jako malá holka a hned mi učaroval... a Johnny Depp se díky němu stal jedním z mých nejoblíbenějších herců... příběh o člověku s nůžkami místo rukou, kdo by si byl tehdy pomyslel, že tenhle film jednou budou znát skoro všichni... možná i díky Timu Burtonovi, že ho tak skvěle natočil, ale i Depp má na tom svou nevelikou zásluhu, však kdo by byl schopný zahrát Edwarda líp než on sám :)

M*A*S*H (1972) (seriál)

seriálový matador... opravdu nevím, co z něj vyzdvihnout, protože jedno bez druhého by neutvořilo tak geniální zábavný celek o hrozné válce a životě vojáků... i kdyby tenhle seriál dávali v televizi donekonečna, vždycky se na něj po čase ráda podívám

Chirurgové (2005) (seriál)

když začala Prima vysílat Grey's Anatomy, tak jsem zkoukla pár dílů a nijak mě to neuchvátilo.. někdo může trvdit opak, ale když jsem ty samé díly viděla později v originále, který je stokrát lepší než dabing, zachválila mě taková "operační/nemocniční horečka", že jsem po večerech nekoukala na nic jiného než na GA... Shonda Rhimes i v 6. sérii pořád dokáže napsat skvělé díly, které vás dokáží chytnout... seriál dokáže nabídnout jak veselé, tak i smutné momenty (doplněné skvěle vybranou hudbou), kdy si člověk říká, že si těch kapeníčků měl koupit víc a množství hereckého obsazení nabízí každému, aby si vybral, která z postav je mu nejbližší