X-Men: První třída (2011)

Není jednoduché natočit inteligentní komiksárnu, ale Vaughn to dokázal. Vskutku geniální prequel tak vznikl. Já si to prostě užíval. Chytré dialogy, skvělá hudba, perfektní efekty, ale na plné čáře u mě vyhráli herci. Všichni odvedli pekelně dobrou práci. Bacon v roli super-padoucha jedna báseň. Strašně se mi líbilo, když šli Erik s Charlsem rekrutovat mutanty. Poslední "rekrut" byla třešnička na dortu. Prostě všechno to doplnění děje, např jak se dostal Charles na vozíček, to je geniální přiblížení X-menovského univerza. Proto je pro mě osobně First Class nejlepší X-menovkou a jedna z nejlepších komiksovek vůbec. Klobouk dolů a servírujte nám další díl.

Mizerové (1995)

Tak na podruhé už nemůžu jinak, než zvednout na 4. Minule sem si to moc neužil, asi to bude těma 4 různýma dabingama. Ne každý je povedený. Já narazil na Trojana jako Marcuse, a to je radost poslouchat. Jinak k filmu, Bayův první filmeček se moc povedl. Byla to bžunda. - Jeď tam nebo neuvidíš manželku celý měsíc! - Kurvapráce.

Postal (2007)

Ač už Uwe hru Postal hrál nebo ne, musí se mu nechat, že přenesl atmosféru toho debilního městečka ze hry do filmu. Zack je skvělej Postal dude, hraje toho losera solidně. Když se bavíme o hercích všichni zahráli dobře, Simmons královsky bavil stejně jako bavorák Boll. Jediný, kdo mě sral byl tlustý fanatik. Hudba byla správňácká a samozřejmě nesmím opomenout jednu z nejvíc epic přestřelek, kterou sem kdy viděl. Kde jinde by se mohla odehrávat, než v Malém Německu. Opravdu jsem se smál jako sviňa. A přesně jak píše Renton, odpad dávají zaslepenci a bezvěrci.

Transformers 3 (2011)

Viděl jsem Transformery 3. Moje dojmy? Jen ty nejlepší! Podle mě se Bay překonal, ale hlavně se vyvinul. Už to nejsou ty brutální střihy (které mi vůbec nevadí), ale jasná a zřetelně viditelná akce. Na tomhle jde vidět každičký zainvestovaný dolar. Já se nemůžu nabažit všech těch robotích proměn, zpomalených záběrů, létajících úlomků, atd. Prostě tohle bylo vyvrcholení celé Transformeří ságy jak má být. Tady prostě bylo vždycky něco navíc. Robotí boj a cyk, Optimus se vytáhne geniálním boxerem, další boj, totální Optimova sekera, další boj, další boj, boj, boj, akce, akce, akce... Někdo tady psal, že první hodinu se nic neděje. A co Irák? A co Ukrajina? WTF. Vadí někomu patos? Nechoďte na filmy Michaela Baye. Vadí ti sexy slečna, která ve všech záběrech vypadá víc sexy než v tom předchozím? Nechoď na filmy Michaela Baye. Chceš se vrtat ve filmu a hledat chyby? Proč? Ani jsem nemusel vypínat mozek a užil si film na 100 procent. Byl jsem na 2D verzi a na originální znění, takže nemusím snižovat své hodnocení, jako kde jaký trouba, kterého sral český dabing nebo 3D. Tak proč na to lidi lezete, když víte že vás to bude srát? Tak a dost. Jdu si dát Transformery 1 a 2. Zajímavé komentáře: Lateef, gr8 escape

Prostřeno! (2010) (pořad)

Jeden z mála originálních pořadů TV Prima, na který se dá dívat. Kladem je určitě doba vysílání, protože v 18:00 většinou není na co koukat. Jediné, co mi tak je proti srsti je "šmejdění", protože není moc vhodné takhle lézt lidem do soukromí. Jinak opravdu koukatelné.

Pařba v Bangkoku (2011)

Ano ano je to tak, je to prostě jen kopie skvělé jedničky. Ale i přesto to všechno, je to pořád zábavná jízda. Být tohle první díl jasně za 5. Co ještě dodat, jak sem měl Alana rád v prvním díle, tak tady už to trochu přeháněl. Do plného počtu mi chybělo něco originálního, něco, co jsem ještě neviděl. Jinak fotky už nejsou tak úžasné jako minule. P.S. Tysone, radši zůstaň u boxu, zpěv ti evidentně nejde.

Drive Angry (2011)

Hell ride to vskutku byla, a já si ji užil. Nebýt pana Účetního, asi by to nemělo ani těch 59%, ale někdo si řekl, chce to nahláškováného pomocníka pekel. Já si prostě a jednoduše nemám na co stěžovat. Někde sem četl srovnání s Machetou, fuj Macheta je oproti tomuhle slabý odvárek, nemá v sobě totiž takový šmrnc jako Drive Angry. A v tom je zřejmě zakopaný pes. Je to prostě cool a moje Guilty pleasure a klíďo bych se na to mrknul znova.

Thor (2011)

Kennethe paráda. Thora jsem považoval za Avengera, kterého bude těžké vystihnout a zobrazit ho prostému lidu. Ale hleďme, stal se u mě zatím nejlépe natočeným ze Mstitelů. Trailery ukazovali opravdu málo, což bylo ku prospěchu věci. Asgard byl dle mého perfektní, každé zákoutí, každý schůdek byl dokonalý. Takže já se bavil a už nám konečně naservírujte ty Avengers.

Batman vs. Red Hood (2010)

Jednoznačně nejdrsnější animované ztvárnění komiksu. Skvělá atmoška, převzatá z Nolanových Batmanů je to nejlepší, co film nabízí. Já se nenudil. Jen mě malinko sere to Batmanovo moralizování. Joker už měl být dávno tuhej.

Avengers: Nejmocnější hrdinové světa (2010) (seriál)

Skvělý a bravurní pilot. Takhle bych si i představoval začátek filmových Avengers, prostě tím, jak se dali do kupy. Potom chválím geniální nápad vypustit všechny padouchy z Marvelovského světa. Skvěle zvolená délka pak eliminuje nudnější části, které by vznikly delší stopáží. A ta úvodní cool rocková znělka je tež boží. Zatím 4 a hodlám dál sledovat. P.S. Bohužel v Americe se rozhodli, že děj prolínající více než jednu epizodu, je pro hloupé děti strašně složité. A tak nám zrušili jeden z nejlepších animovaných seriálu. Ach jo.