Planeta 51 (2009)

Animovaná pohádka pro děti. Mít tak 12 let asi bych se smál více.

Gamer (2009)

Taková béčková slátanina. Akce bylo dost, humor taky nechyběl, ale bylo tam tolik hluchých míst, až z toho boleli oči. Líbila se mi malá role Mili Ventimiglia. Nakonec takové 3 a půl.

2012 (2009)

Škoda, škoda. Tenhle film mohl mít velký potenciál, ale byl promrhán poamericku. Ve filmu mě s*alo pár věcí a to hlavně zbytečně prodloužený konec a stupidní "srážku s Everestem". Nepomíjím to, že Cusack vyloženě nechce umřít. Efekty dobré, Woody Harrelson zvládl svého extremistu na jedničku. 2 a půl.

Poslední skaut (1991)

Tak na tenhle film se chystal hodně dlouho. Slyšel jsem o něm dobré věci, že je plný hlášek, plný fuckování a plný přestřelek a tak podobně. A s tím musím jen souhlasit. Parádní Willis, hraje takového cajta, co má všechno u prdele. Už jen motivační věta mluví za vše. Plus musím říct perfektní první dabing, bez kterého by to asi nebylo tak husté.

Interstate 60 (2002)

Skvělý film, kde slovo absurdní dostává nový rozměr.

Náhradníci (2009)

3,5 hvězdy za akční scény a konec. P.S. Tak po druhém shlédnutí přece jen snižuju na ty 3.

Chceš mě, chci tě (2009)

Bezstarostná komedie, s komickým Butlerem a sexy Katherine Heigl.

Zombieland (2009)

Jedním slovem nááářez! Od nekompromisního začátku, až po párádní závěr. Film napráskaný hláškama, různyma odkazama, prostě vším, co mám rád. Nezapomínejme na mraky zabitých zombíků. :) Vše co Woody Harrelson v tomto filmu udělá, je kůl. Jessemu Eisenbergovi sem toho ňoumu věřil, byl suprový. Díky ČSFD za báječnou předpreméru. P.S. Povedený Soundtrack.

Pozemšťan (2007)

Naprosto perfektní film, co se nápadu týče, aneb za málo peněz jde udělat vše pokud máte skvělý scénář. Debata inteligentně vyspělích lidí na téma Jeskynní muž je geniální. Jakožto ateista mě představa, že křesťanství je jen jakási příměs východních náboženství fascinuje. Dlouho jsem se tomuto filmu vyhýbal ale jsem rád, že sem se přemohl.

Hanebný pancharti (2009)

Po druhém shlédnutí musím zvolit 5 hvězd. Furt sem se tomu bránil a snažil si namluvit, že tam chybí akce, ale prostě je to dokonalost sama. Ze všeho nejvíc mě oslnila hudba, která je perfektní a sedí jak slipy na prdeli. Samozřejmě Brad Pitt, co k němu dodat. Paráda.