Kanibal

Nejlepší a nejzábavnější film o cestování časem. Zemeckis je zatraceně schopný a povedlo se mu na tomto filmu na co sáhl - od scénáře, přes obsazení až k vlastní režii je vše jak má být. Film hýří skvělými nápady a po shlédnutí máte větší strach z narušení časového kontinua než z parku v noci. ()

hudryhudry

Myslím si, že tento snímek si svým zvláštním pojetím vytvořil za těch 22 let své existence mnoho příznivců i odpůrců. Já patřím k těm, kteří jeho kouzlu neodolali. Velmi chytře udělaný příběh se prolíná se zajímavou vizuální stránkou a s neobvyklým hereckým pojetím a vytváří film, který se jentak neokouká. ()

casioa....

Nuže, videne s dabingom v jazyku "hindy" (znelo to skoro ako maďarčina, ale predsa o kúsok krajšie, vďakabohu) :D a s CZ titulami, teda-zážitok viacúrovňový (fuckin´hindy :) Takže nadpriemerná (skoro) sci-fi komédia rodinného typu, ktorej pokračovania aj keď neprekročili tieň-predsa boli dôstojné a pozerateľné. Dnes sa už takáto kvalita v pokračovaniach nevidí. A soundtrack, ktorý Vás zavedie jemne back-to-80´...milý počin, ktorý raz pustíte deťom, keď im budete chcieť demonštrovať, čo to znamená staré-dobré-rodinné-scifi :) ()

Han22

Pro mě nejgeniální sci-fi série o cestování časem. Film který způsobil moji dětskou touhu cestovat časem a moci se podívat do minulosti na jakoukoliv událost a vědět, co by stalo, kdybych něco změnil. První díl ještě není tak propracovaný, tady vyniká spíše dvojka, ale nejlepší část dvojky vychází ze scén jedničky, takže nemůžu jinak. A i tu jsou skvělé detaily typu strýček kriminálník vs. strýček jako mimino, který miluje zamřížovanou postel :-) ()

bari68

Originálna sci-fi, trefná komédia,s inteligentným humorom a zároveň rodinné sledovanie takmer pre všetkých. ()

iXtr3m3

Robert Zemeckis pre mňa natočil štyri fantastické filmy. Z toho tri patria sérii Back to the Future, ktorá bola natočená s láskou k divákom a štvrtý snímok, patriaci medzi celosvetové filmové klenoty je Forest Gump. Back to the Future v sebe skĺbilo všetko, čo potrebuje divák k čistej a ničím nerušenej zábave. Vidieť sériu Návratov do budúcnosti v kine, asi umriem blahom... :-) ()

chamba

Perfektný úvod do skvostnej trilógie, ktorá nemá obdoby a dlho ju nič neprekoná. Pred zhliadnutím som považoval za veľmi odvážnu myšlienku pohrávania sa cestovaním časom v rokoch v ktorých bol film natočený, ale tvorcom sa to podarilo dokonale. Čo sa týka samotných hercov či už Martyho ala Michaela J. Foxa alebo doktora Christophera Lloyda podali svoje úlohy veľmi dôveryhodne, možno preto som si ich obľúbil od samého začiatku a bol som veľmi štastný, keď nakoniec predsa len Doc. prežil útok Líbijčanov. ()

Cracker

Zemeckis to opäť vyhral, po Forestovi sa mu podaril tento skvelý kúsok! Výborný situačný humor, výborný scenár jednoducho výborný, výborný, výborný... Michael J. Fox podal slušný výkon na to že mi nikdy nebol moc sympatický. Najviac však asi zabával pán doktor, ktorý bol geniálny... Túto trilógiu som objavil dosť neskoro ale už prvý diel napovedal že to bude skvelá zábava! ()

MilkyA

bola to sranda...ale viackrat nie, taketo filmy nie...ale sranda to bola...zevraj aj indiana jones je prdel, ale to mi tiez nesedi, ale nic osobne :DD ()

Spike23

Nezapomenutelná klasika s možná až dokonalými charaktery a závěrečným Chuckem Berrym, kvůli kterému už na celkovém hodnocení nebylo vůbec co řešit. ()

Ragdoll

Bezesporu vydařená komedie, která nezklamala ani ve zde lehce irelevantním sci-fi ohledu, a stala se z ní pro nemálo lidí klasika číslo jedna. Beru samozřejmě v potaz starší dobu vzniku, kdy se točily filmy tak naivně šťastné a bezstarostné, s neodmyslitelným happyendem, s trochu přehnanými grimasami à la Jim Carrey a komickými efekty. Jednou za čas mají podobné snímky přímo léčebné účinky, pomohou nám se dostat pryč z dnešní reality plné deprimujících dramat. Rozhodně jsem spokojen, dostalo se mi vůbec toho největšího potěšení, jakého lze v této oblasti dosáhnout. 90%. ()

Jaccobos

Martyho dobrý výkon ne příliš sympatického kluka (možná můj táta se tak mohl chovat xD) - zajímavé sleduji to zase o generaci dál, než je Marty ve filmu. Líbilo se mi to ale - bylo to dost bláznivé a senzační, jak to šlo. Výborný starší film :) ()

DonQ

Osobní kultovka. Počet shlédnutých repríz v trojciferném čísle. Zemeckis se mi touto trilogií naprosto trefil do chutí. Scénář bez debat jeden z nejoriginálnějších vůbec. V rámci žánru toto dílo dle mého názoru již nejde překonat. ()

ElizabethBay

Myslím si, že minimálně v žánru komedie má film nejlepší naraci. Ve filmu nejsou chyby (alespoň jsem po dobu celoživotního sledování žádné neodhalila), obsazení skvělé, příběh fenomenální. Trilogii doslova zbožňuji a vřele doporučuji všem, kteří mají rádi chytrý humor a dokonalou řemeslnou práci (pochopitelně filmařskou). ()

Robert Zemeckis a nová sci-fi

Robert Zemeckis a nová sci-fi