Dinosaurové

• USA Dinosaurs
Komedie / Rodinný
USA, (1991–1994), 25 h 54 min (Minutáž: 22–24 min)

Stuart Pankin, Jessica Walter, Sally Struthers, Sam McMurray, Christopher Meloni, Ken Hudson Campbell, Julia Louis-Dreyfus, Pat Crawford Brown (více)

Série(4) / Epizody(65)

Seriál vypráví o životě rodiny dinosaurů, kteří žijí v moderní době. Mají lednici, pračku, televizi a další veškeré moderní věci. Narozdíl od lidí žili tito dinosauři v jeskyních a jako svého domácího mazlíčka měli většinou divoká zvířata. V tomto seriálu je děj zaměřen na rodinu Sinclairu a jejich společný život. Earl Sinclair je hlava rodiny. Pracuje jako dřevorubec a jeho žena Fran se stará o domácnost. Mají spolu tři děti. Dva syny a jednu dceru. Společně prožívají různá dobrodružství každodeního života... (duklak2)

tom88

Bože môj, to som pozerával, keď som bol malý a určite by som si to ešte pozrel. Je to jeden perfektný originálny seriál, ktorý ma vždy rozosmial. Umelí dinosauríci sú proste super. 80% ()

sir-dave

Zlato, jsem doma!! :-) Moc si už na jednotlivé díly nevzpomínám, ale znělka nezapomenutelná. Dinosauří gumáci mnohokrát zpříjemňovali víkendové dopoledne ()

Nivenx

Neuvěřitelně zábavný seriál o dinosaurech na který jsem koukal jako malý. Hodně mě to bavilo a to malé dítě je k nezapomenutí. 70% ()

A.L.E.S.

Spolu s Kutilem Timem to byl můj výborný úterní večerníček na dobrou noc... Zaplaťpánbůh za začátky Novy. A ještě legendární hlášku ze seriálu: "...nejsi máma, nejsi máma, nejsi máma!!!!!" ()

psajko

Nostalgický seriál s hláškami typu "Zlato jsem doma", "Ty nejsi máma", "Mašle od mámy" atd. Na tento seriál se nedá zapomenout a jako malý kluk jsem se nemohl dočkat až budou dinosauři v televizi. ()

BS

HELL YEAH! Na souboj malý dinousáurek a vidlička vs jeho vlastní ocas asi nikdy nezapomenu. "Zlato, jsem doma" ()

Compadre

Prostě sranda...jako děcko jsem tohle zpožňoval...kultovní věta "Zlato, jsem doma!" tou dobou pobavila snad každého...a přitom to byla taková blbost, co? :) ()

Aven

Škoda kolísavé kvality. Některé díly byly absolutně skvělé a na 5hvězďáků, některé naopak stály úplně za prd. Ve výsledku tak průměrné ***. ()

KASUGI

Tohle běželo vždycky před (nebo po) Kutilovi Timovi a bez těhle dvou seriálů jsem si tehdy neuměl hnilobný školní týden ani představit. ()

Ravi

"Jsem dítě, zbrusu nové, čerstvě vylíhlé. Měj mě rád!" :D Na tohle jsem koukal za mlada a po shlédnutí nedávno musím potvrdit, že moje závislost nebyla lichá. Vynikající situační komedie a k tomu střízlivá pohádka pro děti v jednom, která má svoje kouzlo i dnes. 85% = 4/5 ()

Koryntos

,, Ožral jsem se, spadnul do bažiny, praštil jsem se do hlavy, ztratil jsem paměť, adoptovala mě rodina bobrů, postavil jsem pár přehrad, vzpomněl jsem si, kdo jsem, sežral jsem bobry a vrátil jsem se. Co! Vám se to nikdy nestalo?" Fantastický seriál i po letech. ()