Hlavní postavou příběhu je emancipovaná Erin Grant, bývalá sekretářka FBI, v současné době striptýzová tanečnice v nočním klubu Eager Beaver. Potřebuje si totiž rychle vydělat peníze na odvolání proti rozhodnutí soudu, který svěřil její sedmiletou dceru Angelu do péče otce. Darell je narkoman a podvodník, živící se prodejem invalidních vozíků, které krade v nemocnicích. Při jednom z jejích vystoupení dojde k výtržnosti, kterou vyvolá věčně opilý kongresman Dilbeck, ovládaný vlivnou rodinou Rojových a právě zahajující kampaň za své znovuzvolení. Toho se pokusí využít několik lidí. Pokoutný advokát Mordecai k vydírání a Erinin platonický ctitel Jerry k tomu, aby se u politika za striptérku přimluvil. Jenže pak je Jerry nalezen mrtev a Erin je do případu zatahována stále hlouběji. Zajímá se o ni nejen detektiv Al Garcia, který jí slibuje pomoc se získáním dcerky, ale také Dilbeck, kterému se zalíbila. Do tuhého začne jít poté, co je nalezen další mrtvý - vyděrač Mordecai. Rojové nařídí odstranit Erin, Dilbeckovi už nestačí pouhý tanec, a navíc se objeví zfetovaný Darell. (TV Nova)

sud

Těžko zařadit do nějakého žánru. Komedie ani náhodou, drama leda hoooooodně nevydařený, krimi tak z 1% a thriller...no, to snad ani nebudu říkat. Film je založen čistě a jen na krásné postavě Demi Mooreové. A skutečně, ve filmu není nic jiného na co by se dalo koukat. ()

Tyler

Tak to prr...Tenhle film si už od začátku na nic nehraje a je to vidět, takže nechápu, proč ho všichni tak zdrbli. Potěší přítomnost Vinga Rhamese a perfektního Roberta Patricka. Korunu všemu dává Burt Reynolds se svojí etudou na téma "americký senátor namazaný vazelínou a oblečený do kovbojských bot a klobouku"... Prostě pohodovka. ()

viperblade

Upřímně, do filmu jsem šel s tím, že to určitě nebude tak špatné, jak se podle hodnocení zdá, přece jen, je tu Demi, Ving a Burt! Ale po skončení tohoto skvostu je mi jasné, že jsem se mýlil. Tohle je průser. Ze začátku film vypadal ještě "seriózně", ale pak se to potápí do absurdní roviny a samotný konec mi připomněl nějaký dost špatný skeč. Jedna hvězda za sexy Demi, druhá pro Vinga "Bushe" Rhamese (kdo viděl film, chápe). Jinak tu není nic, co by stálo za zmínku. 40 %. ()

castor

Pamatuji si, jak jsem kdysi ve videopůjčovně ve své tehdejší domovině dlouho obcházel regály s třiceti korunami v kapse a nakonec po dlouhém váhání, čemu dát přednost, sáhl po obalu s odhalenou Demi Moore. Věděl jsem, o co zhruba jde, u „pokladny“ mi to i přes můj věk taky prošlo, ale video mě muselo slušně nenávidět. Producentské cesty jsou holt někdy nevyzpytatelné, protože taková zmatená směs žánrů se jen tak nevidí. Špinavé praktiky showbusinessu jsou načrtnuté neuvěřitelně naivně, kriminální drama se špetkou sociálních podtónů je absurdní a komedie? No, to si děláte srandu.. ()

Hrabka

Demi Moore přebíjí celý děj tohoto filmu. Ona je zřejmě to jediné, co může v tomto filmu zapůsobit na diváka. 40% ()

LiVentura

Celkový dojem z filmu ani nemůže muž mít, když se v něm objeví tak nádherná žena, jakou je bezesporu Demi Moore.. :-) ()

Fiftis

Je to zaujímavý film, oko mužského diváka aspoň trošku určite poteší. Celý film drží nad vodou len nádherná Demi Moore, jej skvelá postava a dráždivé pohyby. Nad tým nie je čo dodať. Pozitívom je ešte pár dobrých hercov vo vedľajších úlohách a pár celkom vtipných situácií inak priemer. Inak dej nie je nič moc, zachraňuje to naozaj len Demi, u ktorej som snáď nezažil zlú rolu. Film stojí za jedno, dve pozretia, ale potom už vás omrzí. ()

forsberg

Film, kde hlavní hrdinka pronáší perly typu - Krade invalidní vozíčky. Je to pachatel! Něco takového nedokážou zachránit ani Eurythmics, ani Burt Reynolds, který s šábesdeklem na hlavě tak kouzelně tančí na Hava Nagila. ()

Boogeyman

Tady bylo už od začátku zaděláno na průser. Vzaly se totiž drahá prsa Demi Moore a k nim se napsal nějaký scénář, kde by mohly pěkně vyniknout, ale ne zase tak moc, aby se to neprodražilo ještě víc. No, podle očekávání vznikl naprosto slátaný paskvil, ze kterého občas vykoukne nějaký to Demino prso. To je sice moc hezké, ale ani ve dvojici neutáhnou celý film, protože mají moc málo prostoru. A nic jiného v tomto filmu není! ()

playboxguest

První půlka filmu s tancující Demi a muzikou od Eurythmics mi dneska připadá jako skoro kultovní záležitost, zbytek nestojí za řeč. ()

Stegr

Zlaté maliny 1996 - 6x - Nejhorší film, Nejhorší herečka HR (Demi Moore), Nejhorší herecký pár (Demi Moore a Burt Reynolds), Nejhorší režie (Andrew Bergman), Nejhorší scénář, Nejhorší píseň... ()

GilEstel

Demi Moore zde předvádí na své poměry solidní výkon. Navíc pěkně tančí u tyče. Nutno říci, že dobrou herečkou nikdy nabyla a nebude. Ostatní postavy spíš bída, stejně jako samotný příběh o hodné striptérce, co chrání svou dcerku. Hlavní záporák, perverzní politik mající rád vazelínu a dámské kalhotky, byl trochu neslanej nemastnej. Teda vlastně mastnej byl dost, ale to je tak všechno. Dějově o ničem. Největší zlo filmu jsou naprosto bezduchý dialogy. Stačí vidět jednou, ale jen pokud se vám líbí Demi Moore. 42% ()

Rominator

Erin Grant (Demi Moore) ztratí práci a dceru Angelu (Rumer Willis) dostává do péče nespolehlivý exmanžel Darrell Grant (Robert Patrick). Erin najde práci jako striptérka a snaží se získat dceru zpět... Burt Reynolds (kongresman David Dilbeck) a Robert Patrick s golfovou holí, která měla fixovat jeho ruku, přehrávali takovým způsobem, že by se jejich postavy žánrově hodily do parodie. ()

Adam Bernau

Škvár, pro nějž škoda slov. Ale Demi Moore je nejlepší striptérka, vlastně jediná kvalitní striptérka, jakou jsem kdy viděl, což oceňuji hvězdičkou. ()

mzss1

Slabý film. Hodně slabý film. Film má dobrý námět a dobré herce. Zbytek nuda, divné scény, nic víc teda zde nenajdeme dobrého. I mi to moc nesedlo. 19% = * ()