Hlavní postavou příběhu je emancipovaná Erin Grant, bývalá sekretářka FBI, v současné době striptýzová tanečnice v nočním klubu Eager Beaver. Potřebuje si totiž rychle vydělat peníze na odvolání proti rozhodnutí soudu, který svěřil její sedmiletou dceru Angelu do péče otce. Darell je narkoman a podvodník, živící se prodejem invalidních vozíků, které krade v nemocnicích. Při jednom z jejích vystoupení dojde k výtržnosti, kterou vyvolá věčně opilý kongresman Dilbeck, ovládaný vlivnou rodinou Rojových a právě zahajující kampaň za své znovuzvolení. Toho se pokusí využít několik lidí. Pokoutný advokát Mordecai k vydírání a Erinin platonický ctitel Jerry k tomu, aby se u politika za striptérku přimluvil. Jenže pak je Jerry nalezen mrtev a Erin je do případu zatahována stále hlouběji. Zajímá se o ni nejen detektiv Al Garcia, který jí slibuje pomoc se získáním dcerky, ale také Dilbeck, kterému se zalíbila. Do tuhého začne jít poté, co je nalezen další mrtvý - vyděrač Mordecai. Rojové nařídí odstranit Erin, Dilbeckovi už nestačí pouhý tanec, a navíc se objeví zfetovaný Darell. (TV Nova)

kingik

Emancipovaná žena je nucena si přivydělávat jako striptýzová tanečnice v nočním klubu. Potřebuje si totiž rychle vydělat peníze, aby se mohla rychle odvolat proti rozhodnutí soudu svěřit její dcerku do péče problémového otce. Film mísící komedii s thrillerem nezvládá dokonale vyvážit obě roviny, ale vše bohatě vyvažuje skvělé herecké obsazení v čele s odhalenou Demi Moore. 60% ()

Legas odpad!

Viděl jsem posledních 15 minut a raději bych viděl 3 díly Esmeraldy. To se nedá jinak okomentovat. ()

Anderton

Bruce Willis kedysi povedal (zhodou okolností pri propagácii filmu), že sa naňho stále dokolečka pozerá, pretože jeho žena je v ňom veľmi sexy. Ja by som sa tiež na tento film pozeral, ak by tam hrala moja manželka, ktorá je sexy, lenže manželku nemám a aj keby som mal, tak v tomto filme nehrala. Takže nemám žiaden dôvod si pozrieť tento film niekedy znovu. A doporučujem to aj ostatným potencionálnym divákom. ()

Smok

Demi si pomýlila striptíz s baletom. Ku tyči sa proste ten oduševnelý a dramatický výraz tváre nehodí. Ale za letnú prípravu v posilovni to má za jedna. Tento striptíz nudil, a chyba neni na mojej strane. ()

Fingon

Viděl jsem to, když mi bylo patnáct a znovu se na to dívat nebudu, nechci si kazit iluze. Občas to byla i sranda... ()

Tomco

pred par rokmi, ked som este hlupo frcal na profi bigtits porne, brala ma aj demi mooreova v striptize a nevadil mi ani fakt, ze je to film onicom.. nastastie som vytriezvel. ()

WANDRWALL

Slabota. Kdo chce přitahovat muže, vzrušovat je, tak taková žena musí ukázat víc ženskosti, než Demi Moore.***(6.10.2010) ()

klerik

Demi sa síce vyzliekla, ale je to ukážka scenáristickej bezradnosti. Film nevie, ktorým smerom sa ubrať a pláva medzi komédiou, trilerom a trapasom... ()

Crocuta

Podle zdejších komentářů to vypadá, jako by byla Demi nějaká šereda, ale mně se vždycky líbila. (Ačkoliv mně se líbí každá druhá :- ) ). Ale mohla toho tedy odhalit podstatně víc! A jinak je to přece jen dost velká kravina... ()

heyda

Striptýz. Název filmu možná nutí dávat takhle nízké hodnocení, ale lidi. Vzpamatujte se! Tohle není odpad, ale průměrné komediální drama, které si ještě 3 hvězdičky zaslouží a nejen za moji oblíbenou Demi Moore... ()

poz3n

To jediný co na tomhle filmu je, je Demi Moore nad kterou jsem za doby svýho dětství pěkně slintal. Jinak to je sračka teda úžasná. ()

MM11

Reklamní propagace sraček je o něco těžší a manipulace zřetelnější, ale památný humbuk k Striptýzu byl ukázkovým příkladem. Že je to nebetyčná hovadina je věc jiná. Díky "brilantnímu" scénáři mi jaksi unikl hlavní žánr filmu, jen dle některých trapných náznaků se dá vysledovat, že tvůrci se pokoušeli snad i o humor. Přidali drobet lechtivosti (na hraně parodie) a zajímavá jména (Bergman je fajn příjmení a Reynolds před x-lety něco ulovil, neberte je). Beztak ale nevím proč ta předražená srágora vůbec vznikla. Ví to vůbec někdo? ()

SOLOM.

Demi Moore si zašla provětrat silikony a stala se tak později mokrým snem nejednoho puberťáka. Tancování u tyče, stole i na židli jí šlo, o tom žádná a každopádně byla tím nejlepším, co nám tento film nabídl, ale po stránce příběhu, to bylo dost chabé. Ty „akčnější“ pasáže s bývalým chlápkem, nebo později perverzním politikem nic moc a spíš to vyrušovalo od kvalitního striptýzku – což taky byly jediné zajímavé pasáže z celého filmu. 50% ()

Pepy

Začal bych scénářem, ten byl jako vytažený z bordelu, nemělo to ani hlavu ani patu. Jakoby režisér neuměl ani natáčet. Prostě katastrofa, Demi Moore je sice svůdná herečka, ale nijak atraktivní. Film nenatchnul ani trochu akorát za to tancování se dá něco přidělit, ale jinak film bez hranic. ()